ВТС 2005 у Lingvo 12!

Посилання на цікаві або корисні матеріали.

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

vitaly1
Коректор пильний
Повідомлень: 268
З нами з: Суб листопада 11, 2006 10:57 am

ВТС 2005 у Lingvo 12!

Повідомлення vitaly1 »

Великий тлумачний словник (ВТС), на основі якого був створений ресурс slovnyk.net, увійшов до складу електронного словника ABBYY Lingvo 12! Детальніше читайте на офіційному сайті.

На жаль, на сайті укр. представництва ABBYY про нову версію (та про її ціну) поки що інформації нема.
Pere
Редактор вмілий
Повідомлень: 436
З нами з: Сер грудня 09, 2009 10:09 am

ВТС 2005 у Lingvo 12!

Повідомлення Pere »

До України схоже 12 ще не дійшло. Про нього ніде ані згадки.

Цікаво, чи підійдуть нові українські словники до 11…
vitaly1
Коректор пильний
Повідомлень: 268
З нами з: Суб листопада 11, 2006 10:57 am

ВТС 2005 у Lingvo 12!

Повідомлення vitaly1 »

Так, схоже.

А словники, думаю, підійдуть, принаймні раніше вони в компайлері нічого не змінювали.
Аватар користувача
Oleh Dmytriiev
Головний адміністратор
Повідомлень: 238
З нами з: Пон травня 04, 2020 10:53 pm

ВТС 2005 у Lingvo 12!

Повідомлення Oleh Dmytriiev »

vitaly1 писав:
Сер грудня 13, 2006 5:12 am

Великий тлумачний словник (ВТС), на основі якого був створений ресурс slovnyk.net, увійшов до складу електронного словника ABBYY Lingvo 12! Детальніше читайте на офіційному сайті.

На жаль, на сайті укр. представництва ABBYY про нову версію (та про її ціну) поки що інформації нема.


Нарешті припиняться запитання про те, де можна купити електронну версію /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Перемовини між видавництвом та ABBY вже давно велися. Ось мені цікаво остаточний їх результат /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Треба буде спитати у колишнього шефа.

До речі, після виходу Лінгво 12 зі словником - буде додано алфавітний список слів. Просто раніше, його відсутність була однією з умов видавництва.
vitaly1
Коректор пильний
Повідомлень: 268
З нами з: Суб листопада 11, 2006 10:57 am

ВТС 2005 у Lingvo 12!

Повідомлення vitaly1 »

Нарешті припиняться запитання про те, де можна купити електронну версію

Та й базу певно вже не будуть намагатися зтягнути /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />
буде додано алфавітний список слів

А це приємно /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
рівноденник
Студент досвідчений
Повідомлень: 90
З нами з: Чет листопада 09, 2006 8:36 pm

ВТС 2005 у Lingvo 12!

Повідомлення рівноденник »

добре ще було б, якщо вкраїнський словник у Лінґві наступних версій оновлювався відповідно до интернетівського варіянта. /unsure.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":unsure:" border="0" alt="unsure.gif" />
Аватар користувача
Oleh Dmytriiev
Головний адміністратор
Повідомлень: 238
З нами з: Пон травня 04, 2020 10:53 pm

ВТС 2005 у Lingvo 12!

Повідомлення Oleh Dmytriiev »

рівноденник писав:
Сер грудня 13, 2006 4:09 pm

добре ще було б, якщо вкраїнський словник у Лінґві наступних версій оновлювався відповідно до интернетівського варіянта. /unsure.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":unsure:" border="0" alt="unsure.gif" />

Не знаю, про що все ж таки домовився В.Т.Бусел з ними, але на тій стадії, коли я з ним розмовляв - цього не планувалося. Більше того, йшла мова про обмежений тираж дисків.
рівноденник
Студент досвідчений
Повідомлень: 90
З нами з: Чет листопада 09, 2006 8:36 pm

ВТС 2005 у Lingvo 12!

Повідомлення рівноденник »

Олег Дмитрієв писав:
Сер грудня 13, 2006 4:09 pm

йшла мова про обмежений тираж дисків.

тобто? /blink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":blink:" border="0" alt="blink.gif" />
ВТСа у наступних варіянтах Лінґви вже не буде? :o
Аватар користувача
Oleh Dmytriiev
Головний адміністратор
Повідомлень: 238
З нами з: Пон травня 04, 2020 10:53 pm

ВТС 2005 у Lingvo 12!

Повідомлення Oleh Dmytriiev »

рівноденник писав:
Сер грудня 13, 2006 4:09 pm

тобто? /blink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":blink:" border="0" alt="blink.gif" />
ВТСа у наступних варіянтах Лінґви вже не буде? :o

Я ж кажу. Що я був в курсі перемовин лише на їх початковій та середній стадії... Це, на той час, була одна з умов В.Т.Бусела (обмежена кількість дисків з ВТС). Чим все закінчилося - мені невідомо. Ці всі заморочки з авторськими правами і т.п. - дуже заплутані. Ще тоді йшла мова про те, що АББІ надрукує N дисків для видавництва, і перевидання словника (от-от з'явиться, причому з моєю фотографією. Цей прикол - просто окрема тема /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> ) буде продаватися в комплекті з електронною версією словника. А за це - АББІ зможе випустити M дисків з Лінгво, які будуть містити словник. Але підкреслюю - це інформація з попередніх перемовин між видавництвом та Лінгво. Чим все закінчилося - я взнаю при своїй наступній зустрічі з Буселом. Коли - не знаю. Може на НР. Мене запрошували на святкування, але я не певен, що піду.
vitaly1
Коректор пильний
Повідомлень: 268
З нами з: Суб листопада 11, 2006 10:57 am

ВТС 2005 у Lingvo 12!

Повідомлення vitaly1 »


Ще тоді йшла мова про те, що АББІ надрукує N дисків для видавництва, і перевидання словника буде продаватися в комплекті з електронною версією словника.

Тобто планувалося, що словник вийде у власній оболонці разом з черговим паперовим виданням?

А ти не в курсі - вони його оновлювали чи це буде стереотипне?


от-от з'явиться, причому з моєю фотографією. Цей прикол - просто окрема тема /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

може розкажеш?
Відповісти