ВТС 2005 у Lingvo 12!

Посилання на цікаві або корисні матеріали.

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Аватар користувача
Oleh Dmytriiev
Головний адміністратор
Повідомлень: 238
З нами з: Пон травня 04, 2020 10:53 pm

ВТС 2005 у Lingvo 12!

Повідомлення Oleh Dmytriiev »

vitaly1 писав:
Чет грудня 14, 2006 4:09 pm

Тобто планувалося, що словник вийде у власній оболонці разом з черговим паперовим виданням?

А ти не в курсі - вони його оновлювали чи це буде стереотипне?
може розкажеш?


1. Стереотипне, з виправленими помилками. Щодо оболонки - не знаю точно, але, звичайно, це буде самодостатня програма.

2. Шеф додав (якщо не передумав) розділ - "Видатні українські лексикографи". Ну і в цьому списку буду я, як один з укладачів словника. При чому, там буде моя фотографія більше ніж 10-річної давнини (років 18), оскільки досить офіційних фоток нормальної якості я не знайшов (треба було за один вечір вже переслати). Мені було вже смішно, що я буду серед "Видатних українських лексикографів", а як я уявив, що там буде фотка 18-річного хлопця - в мене просто істерика була...
vitaly1
Коректор пильний
Повідомлень: 268
З нами з: Суб листопада 11, 2006 10:57 am

ВТС 2005 у Lingvo 12!

Повідомлення vitaly1 »

Стереотипне, з виправленими помилками.

А у тебе є зв’язок з ними, щоб їхні виправлення вносити в он-лайнову версію?
це буде самодостатня програма.

Сподіваюся, вона буде не така вбога, як у "Словників України"... Хоча якщо є Лінгво, то не страшно.
Мені було вже смішно, що я буду серед "Видатних українських лексикографів", а як я уявив, що там буде фотка 18-річного хлопця - в мене просто істерика була...

/ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />
Аватар користувача
Oleh Dmytriiev
Головний адміністратор
Повідомлень: 238
З нами з: Пон травня 04, 2020 10:53 pm

ВТС 2005 у Lingvo 12!

Повідомлення Oleh Dmytriiev »

vitaly1 писав:
Чет грудня 14, 2006 4:09 pm

А у тебе є зв’язок з ними, щоб їхні виправлення вносити в он-лайнову версію?


Не знаю, але думаю, що в онлайн версії виправлень було більше, ніж у друкованій /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
taramon

ВТС 2005 у Lingvo 12!

Повідомлення taramon »

Наднях був в обласному книжковому колекторі м.Львів-бачив що ВТС перевидання 2007 року іде з елктроноою версією ВТС у Lingvo 12. Ціна 208 грн.
А сам Linvo 12 (багатомовний) коштує десь 200 грн.
рівноденник
Студент досвідчений
Повідомлень: 90
З нами з: Чет листопада 09, 2006 8:36 pm

ВТС 2005 у Lingvo 12!

Повідомлення рівноденник »

taramon писав:
Вів березня 13, 2007 4:09 pm

Наднях був в обласному книжковому колекторі м.Львів-бачив що ВТС перевидання 2007 року іде з елктроноою версією ВТС у Lingvo 12. Ціна 208 грн.
А сам Linvo 12 (багатомовний) коштує десь 200 грн.

208? :mellow:
круто /rolleyes.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":rolleyes:" border="0" alt="rolleyes.gif" /> у Луганському (як ніби й офіціяльно) коштує 297... :huh:
Відповісти