animated symbol

Гілка для перекладачів

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Лаврін
Мовознавець геніяльний
Повідомлень: 1021
З нами з: Чет листопада 30, 2006 8:06 am

animated symbol

Повідомлення Лаврін »

"Анімаційний", кажете, пасуватиме?
Ґонта писав:
Сер грудня 13, 2006 4:09 pm

Хоча між «анімований персонаж» та «анімаційний персонаж» різниця є, але вона дуже тонка, і нею іноді можна знехтувати.

Не дуже-то вона й тонка, ця різниця!
"Анімаційний персонаж" - це не що інше, як старий-добрий наш "мультиплікаційний герой". Або "персонаж з мультфільму".
"Анімований персонаж" - те саме, що "мальований", відтворений в анімаційному кіно. Тобто в першооснові своїй намальований, відтак зрухомлений через n-у к-сть таких самих картинок. (Бо нині то всьо мальвано на комп'ютері.)
Тому, як може бути "анімаційний символ"?
Ґонта писав:
Сер грудня 13, 2006 4:09 pm

А от щодо символів, то вважаю, що вони мають бути саме «анімованими», а не «анімаційними».
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

animated symbol

Повідомлення Iryska »

Pere писав:
Сер грудня 13, 2006 4:09 pm

Все-таки «анімований», не «анімовий», Ірисочко. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

запрацювалася.
звісно ж анімований.


Лаврін писав:
Сер грудня 13, 2006 4:09 pm

"Тому, як може бути "анімаційний символ"?

у того замовника ше не така бідося може бути. вперлося все рогами в їхній глосарій. і хоч ти вмри. хм, а то ідея... труп перекладача з запискою - у всьому винен ***
ги. :huh:
Pere
Редактор вмілий
Повідомлень: 436
З нами з: Сер грудня 09, 2009 10:09 am

animated symbol

Повідомлення Pere »

Andriy писав:
Сер грудня 13, 2006 4:09 pm

виправте мене, якщо я помиляюся, але мені здається, що "ожилий" - це прикметник від активної зміни стану "ожити", а "оживлений" - від пасивної "оживляти", тобто якщо дивитися, що зображення ожило саме (як у наведених прикладах), тоді "ожилий", а якщо це з ним хтось зробив, тоді "оживлений"


Необв'язково. Ожилий вказує на набуття сутністю нової властивості «живість». Внаслідок яких саме подій - не так важливо.
Відповісти