що роблять з шашликом?

Тут запитуйте про правильне написання, вимову слів, словотворення тощо в українській мові.

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Відповісти
цукерочка
Новоприбулий
Повідомлень: 2
З нами з: Нед серпня 22, 2010 8:43 am

що роблять з шашликом?

Повідомлення цукерочка »

Як гарно сказати українською "найсмачніший шашлик, який я коли-небудь їла -засмажений/посмажений/підсмажений/приготовлений//// тобою" - не можу добрати слово
цукерочка
Новоприбулий
Повідомлень: 2
З нами з: Нед серпня 22, 2010 8:43 am

що роблять з шашликом?

Повідомлення цукерочка »

цукерочка писав:
Нед серпня 22, 2010 9:01 am

Як гарно сказати українською "найсмачніший шашлик, який я коли-небудь їла -засмажений/посмажений/підсмажений/приготовлений//// тобою" - не можу добрати слово

/yahoo.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":yahoo:" border="0" alt="yahoo.gif" /> Я вже сама згадала - "...шашлик, ЗАСМАЖЕНИЙ тобою..."! Здається, непогано!))))
Натуся
Студент досвідчений
Повідомлень: 77
З нами з: Чет листопада 06, 2008 11:30 am

що роблять з шашликом?

Повідомлення Натуся »

цукерочка писав:
Нед серпня 22, 2010 1:23 pm

/yahoo.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":yahoo:" border="0" alt="yahoo.gif" /> Я вже сама згадала - "...шашлик, ЗАСМАЖЕНИЙ тобою..."! Здається, непогано!))))


Вам не здається, що це слово занадто пряме (і не дуже романтичне, якщо зважати на контекст, який Ви навели). Краще приготовлений, адже сюди входить і маринування, і смаження, і розпалювання вогнища, і та кількість любові, яку людина доклала, готуючи страву.
lelka
Коректор пильний
Повідомлень: 291
З нами з: Чет травня 06, 2010 3:03 pm

що роблять з шашликом?

Повідомлення lelka »

Я б навіть сказала ( скидається на кальку з російської). А взагалі, ліпше уникати пасивних зворотів з особовими назвами в орудному відмінку: вони не властиві українській мові. Тому пропоную: "Ти приготував найсмачніший шашлик, який я коли-небудь їла" або ж просто: "Твій шашлик був найсмачнишим, який я коли-небудь їла" /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" /> .
IgorKo
Коректор пильний
Повідомлень: 202
З нами з: П'ят червня 18, 2010 8:59 pm

що роблять з шашликом?

Повідомлення IgorKo »

Як смачно написано! "Ти приготував найсмачніший шашлик, який я коли-небудь їла" або ж просто: "Твій шашлик був найсмачнишим, який я коли-небудь їла". -))))))))))))))))))

Прохання звернути увагу на п. 3.4.2. Правил. Зауваження за флуд. Адміністратор
m_zuzuka
Новоприбулий
Повідомлень: 14
З нами з: Сер серпня 25, 2010 1:34 pm

що роблять з шашликом?

Повідомлення m_zuzuka »

Або ще варіант: "Твій шашлик був найсмачнішим з усіх, які я коли-небудь їла" /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Відповісти