тире

Тут запитуйте про правильне написання, вимову слів, словотворення тощо в українській мові.

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Відповісти
Sonrisa
Коректор пильний
Повідомлень: 289
З нами з: П'ят жовтня 02, 2009 7:39 pm

тире

Повідомлення Sonrisa »

Для бізнесу приватних підприємців:
- кредити на поточні потреби до 3-х років;
- корпоративні платіжні картки;
- депозити до 24%.

чи можна тут тире не ставити в "депозити (-) до 24%" І "кредити на поточні потреби (-) до 3-х років" ВІДШТОВХУЮЧИСЬ ВІД ТОГО, що не повноцінні речення, а так би мовити тези?


Зверніть увагу на пункт 2.4. Правил форуму. Будь ласка, скоригуйте заголовок. Маєте зауваження.
Основознавець
Мовознавець геніяльний
Повідомлень: 961
З нами з: Чет липня 31, 2008 11:15 pm

тире

Повідомлення Основознавець »

Можна, але я б не ставив. Тобто якщо бажаєте паузу зробити — ставте.
Sonrisa
Коректор пильний
Повідомлень: 289
З нами з: П'ят жовтня 02, 2009 7:39 pm

тире

Повідомлення Sonrisa »

Основознавець писав:
Пон листопада 23, 2009 4:50 pm

Можна, але я б не ставив. Тобто якщо бажаєте паузу зробити — ставте.

я ж навпаки не хочу ставити. Але боюсь, чи не буде це помилкою, якщо не поставлю.
Черепаха
Редактор вмілий
Повідомлень: 398
З нами з: Нед вересня 23, 2007 12:15 pm

тире

Повідомлення Черепаха »

Я би також не ставила. Помилкою це не буде. По-перше, це рекламний текст, який, гадаю, і слід читати саме з такою інтонацією - тобто без пауз там, де можна було би поставити тире.
По-друге, це таки є неповне речення. Можна його записати ось так, у рядок:

Для бізнесу приватних підприємців /пропонуємо наступне/: кредити на поточні потреби до 3-х років; корпоративні платіжні картки; депозити до 24%.
Ганна
Студент досвідчений
Повідомлень: 104
З нами з: Чет червня 19, 2008 8:35 am

тире

Повідомлення Ганна »

Черепаха писав:
Вів листопада 24, 2009 4:50 pm

Я би також не ставила. Помилкою це не буде. По-перше, це рекламний текст, який, гадаю, і слід читати саме з такою інтонацією - тобто без пауз там, де можна було би поставити тире.
По-друге, це таки є неповне речення. Можна його записати ось так, у рядок:

Для бізнесу приватних підприємців /пропонуємо наступне/: кредити на поточні потреби до 3-х років; корпоративні платіжні картки; депозити до 24%.


І я б не ставила /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> Поставила б, якби потрібно було наголосити на тому, що кредити та депозити на таких чудових умовах (до 3-х років та до 24% відповідно) /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Основознавець
Мовознавець геніяльний
Повідомлень: 961
З нами з: Чет липня 31, 2008 11:15 pm

тире

Повідомлення Основознавець »

Черепаха писав:
Пон листопада 23, 2009 4:50 pm
Для бізнесу приватних підприємців /пропонуємо наступне/: кредити на поточні потреби до 3-х років; корпоративні платіжні картки; депозити до 24%.
Тільки-от не наступне, а таке.
Відповісти