поточна державність

Тут запитуйте про правильне написання, вимову слів, словотворення тощо в українській мові.

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Відповісти
Листопад
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2080
З нами з: Сер грудня 27, 2006 2:06 pm

поточна державність

Повідомлення Листопад »

Трапилася така дивна словосполука. Не "нинішня", не "сучасна", а саме "поточна державність". Чи має вона право на життя? /unknw.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":unknw:" border="0" alt="unknw.gif" />
Selyd
Тлумач талановитий
Повідомлень: 652
З нами з: Вів травня 18, 2010 8:35 am

поточна державність

Повідомлення Selyd »

Коли співставити з , тоді автор вислову мав на увазі, мабуть, часткову державність.
Чи час від часу, чи місцями. Схоже на поточний стан в країні.
Листопад
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2080
З нами з: Сер грудня 27, 2006 2:06 pm

поточна державність

Повідомлення Листопад »

Selyd писав:
Нед квітня 07, 2013 4:39 pm

Коли співставити з , тоді автор вислову мав на увазі, мабуть, часткову державність.

З контексту схоже, що саме це автор мав на увазі. Бо йдеться про становлення сербської державності в період кризи Югославської Федерації та утворення Союзної Республіки Югославія. Однак я все одно цю сполуку зрозуміти не можу. /pardon.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":pardon:" border="0" alt="pardon.gif" />
Дмитро
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 1402
З нами з: Вів серпня 18, 2009 6:21 pm

поточна державність

Повідомлення Дмитро »

Листопад писав:
Нед квітня 07, 2013 6:06 pm

З контексту схоже, що саме це автор мав на увазі. Бо йдеться про становлення сербської державності в період кризи Югославської Федерації та утворення Союзної Республіки Югославія. Однак я все одно цю сполуку зрозуміти не можу. /pardon.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":pardon:" border="0" alt="pardon.gif" />

Може, тоді краще впишеться в контекст тодішня (тогочасна) державність?
Відповісти