Статуси користувачів

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Аватар користувача
Oleh Dmytriiev
Головний адміністратор
Повідомлень: 238
З нами з: Пон травня 04, 2020 10:53 pm

Статуси користувачів

Повідомлення Oleh Dmytriiev »

SS. писав:
Пон серпня 31, 2009 4:09 pm

форум, я так розумію, створений для обговорення конкретного словника, тож тут неточність /acute.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":acute:" border="0" alt="acute.gif" />


Ні. Обговорення конкретного словника - це лише одне з призначень форума. Ще при створенні, основною метою я бачив саме можливість спілкування про українську мову взагалі, та отримання допомоги у складних випадках.
vitaly1
Коректор пильний
Повідомлень: 268
З нами з: Суб листопада 11, 2006 10:57 am

Статуси користувачів

Повідомлення vitaly1 »

Savo писав:
Пон серпня 31, 2009 4:09 pm

Отже, повертаючись до нових статусів.
Є пропозиція створити їх на основі кореня -мов- – відповідно до спрямування форуму.

Цікава ідея /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> Лиш боюся оці - Мовознайко, Мовознай, Мовоствердник, Мовотворець - теж будуть якоюсь мірою вводити в оману щодо авторитетності суджень і порад власників таких статусів. А це якраз те, чого ми хотіли б уникнути.

Та й мовчун, по правді кажучи, мені не дуже подобається. Він же не мовчить, якраз щось наважився сказати /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

А от що замість них запропонувати - поки не знаю.
SS.
Редактор вмілий
Повідомлень: 363
З нами з: Вів грудня 12, 2006 6:31 pm
Контактна інформація:

Статуси користувачів

Повідомлення SS. »

все забуваю запитати - А навіщо міняти те, що вже є? Чим погані "Коректор пильний", чи "Людина-енциклопедія"? Не розумію.
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

Статуси користувачів

Повідомлення Savo »

vitaly1 писав:
Сер вересня 02, 2009 4:09 pm

Цікава ідея /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> Лиш боюся оці - Мовознайко, Мовознай, Мовоствердник, Мовотворець - теж будуть якоюсь мірою вводити в оману щодо авторитетності суджень і порад власників таких статусів. А це якраз те, чого ми хотіли б уникнути.
Та й мовчун, по правді кажучи, мені не дуже подобається. Він же не мовчить, якраз щось наважився сказати /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
А от що замість них запропонувати - поки не знаю.

Щодо мовчуна відповідь проста: той, хто має намір стати активним дописувачем форуму, у цьому статусі перебуватиме від сили тиждень. Натомість глянь, скільки в нас користувачів, які мають до 10 повідомлень, а на форумі з'являються вряди-годи, хоч зареєстровані й більше року. Хіба не мовчуни? Мовчун не той, хто не говорить узагалі, а хто мало говорить. Здається, логіка прозора.
Мовотворець. Думаю, пенсіонерові форуму можна вже давати й таку "оманливу" характеристику. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> Якщо взяти як приклад мою всереднену активність тут, то 5000 повідомлень набереться... за 9 років. Не доживу. /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />
Яка омана в мовостверднику, якщо йдеться про користувача, який своєю активністю на мовному форумі (2500 повідомлень) таки спричинюється до утвердження української мови у віртуальному просторі? Принаймні не знаю тут активного дописувача, що паплюжив би нашу мову.
Про мовознайка й мовозная згоден – можуть уводити в оману, але для "пом’якшення" спеціально використав пестливий суфікс і позасловникову лексему, щоб не сприймалися серйозно.
А втім, то лише пропозиція. Хай хтось запропонує щось інше, я – за. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
SS. писав:
Сер вересня 02, 2009 4:09 pm

А навіщо міняти те, що вже є? Чим погані "Коректор пильний", чи "Людина-енциклопедія"? Не розумію.

Власне, мотивація наводилася:
теперішні, на кшталт людина-енциклопедія, мовознавець геніальний чи редактор умілий можуть вводити в оману тих, хто шукає на форумі допомоги. Адже кількість дописів не робить людину редактором умілим, мовознавцем геніальним, а людиною-енциклопедією – і поготів. Новачки ж нерідко саме через ці статуси визначають авторитетність дописувачів.
Разом із тим, скажімо, Вам, пане SS., чи, приміром, Дмитрові, який із нами зовсім недавно, я б хоч зараз надав статусу авторитетів форуму. Гм... А може, індивідуальні статуси якраз хай і призначає рада адміністраторів із модераторами? І ці статуси саме й мали б виказувати авторитетність певних користувачів, які її (авторитетність) засвідчили своїми дописами, а не формально – числом повідомлень. Що скажете?
vitaly1
Коректор пильний
Повідомлень: 268
З нами з: Суб листопада 11, 2006 10:57 am

Статуси користувачів

Повідомлення vitaly1 »

Слухай, а мо не треба нам стільки тих статусів? Зробити, наприклад, для новачків якийсь (лиш не мовчун), потім Мовець - як у тебе. І далі від 201 і вгору - Моволюб (дуже мені це слово сподобалося smile.gif ). Та й годі.

Ну і персональні статуси давати за активну участь, поміч в роботі форуму тощо.

І ще така думка щодо новачків. Вони ж часто за порадами сюди заходять, принаймні спочатку. Може так і написати "Забіг за порадою"? Вибивається зі стилю інших статусів, зате просто і зрозуміло.

[quote]А може, індивідуальні статуси якраз хай і призначає рада адміністраторів із модераторами? І ці статуси саме й мали б виказувати авторитетність певних користувачів, які її (авторитетність) засвідчили своїми дописами, а не формально – числом повідомлень. Що скажете?[/quote]
Підтримую. Лиш треба придумати, що то буде за статус. Можливо не індивідуальний, а один для всіх таких обізнаних користувачів. Як знак особливої довіри.
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

Статуси користувачів

Повідомлення Savo »

vitaly1 писав:
Чет вересня 03, 2009 4:09 pm

Підтримую. Лиш треба придумати, що то буде за статус. Можливо не індивідуальний, а один для всіх таких обізнаних користувачів. Як знак особливої довіри.

Та ж і я про те. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
vitaly1 писав:
Чет вересня 03, 2009 4:09 pm

Слухай, а мо не треба нам стільки тих статусів? Зробити, наприклад, для новачків якийсь (лиш не мовчун), потім Мовець - як у тебе. І далі від 201 і вгору - Моволюб (дуже мені це слово сподобалося /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> ). Та й годі.

І на це пристаю.

А мовчун мені таки подобається. /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" /> Утім хай би був і забігайко якийсь. Лиш сформулювати слід.
********
Мовознавець геніяльний
Повідомлень: 916
З нами з: Чет червня 11, 2009 3:36 pm

Статуси користувачів

Повідомлення ******** »

Мовчун не той, хто не говорить узагалі, а хто мало говорить. Здається, логіка прозора.
Невже досвідченість людини можна судити за статусом? Чи, приміром, якщо користувач (чи модератор (?)) на форумі «сіє розумне і вічне», то т. з. клеймо йому надасть солідності та більшої переконливості у своїх можливостях?
Гм... А може, індивідуальні статуси якраз хай і призначає рада адміністраторів із модераторами?

А чому рада? А може, користувачі й самі призначили б собі відповідний статус? (пригадую, як "першачків" у школі нагороджували сонечками, квіточками, зірочками). А й справді, мо’, зірочками, як коньяк, на витримку /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" /> )?
А чи не багато відповідальності звалилося на "тендітні" плечі нашого "керовніцтва"? /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Черепаха
Редактор вмілий
Повідомлень: 398
З нами з: Нед вересня 23, 2007 12:15 pm

Статуси користувачів

Повідомлення Черепаха »

Утім хай би був і забігайко якийсь.


о, забігайко -- супер звання! хочу пожиттєвий статус забігайка!!!

а взагалі, жоден статус не буде повністю адекватним, тому до них треба легко ставитися. Ну, подумаєш, хтось подумає раптом, що у форумі академік, а то насправді студент недосвідчений, ну й що?
А що, академія наук самих лише академіків пече?
от ще можна: бевзик титулований /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> .
а я за забігайка!
********
Мовознавець геніяльний
Повідомлень: 916
З нами з: Чет червня 11, 2009 3:36 pm

Статуси користувачів

Повідомлення ******** »

А взагалі, жоден статус не буде повністю адекватним, тому до них треба легко ставитися. Ну, подумаєш, хтось подумає раптом, що у форумі академік, а то насправді студент недосвідчений, ну й що?
А що, академія наук самих лише академіків пече?

/good.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":good:" border="0" alt="good.gif" /> Маєте рацію, пані! Не все те золото, що блищить! /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

Статуси користувачів

Повідомлення Savo »

Родзинка писав:
Чет вересня 03, 2009 4:09 pm

Невже досвідченість людини можна судити за статусом? Чи, приміром, якщо користувач (чи модератор (?)) на форумі «сіє розумне і вічне», то т. з. клеймо йому надасть солідності та більшої переконливості у своїх можливостях?

Ваші пропозиції, пані.
Відповісти