Статуси користувачів

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

********
Мовознавець геніяльний
Повідомлень: 916
З нами з: Чет червня 11, 2009 3:36 pm

Статуси користувачів

Повідомлення ******** »

Savo писав:
Чет вересня 03, 2009 4:09 pm

Ваші пропозиції, пані.

До моїх пропозицій, пане, Ви ніколи не прислуховуєтеся. То чи щось варта тут моя думка?
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

Статуси користувачів

Повідомлення Savo »

Родзинка писав:
Чет вересня 03, 2009 4:09 pm

До моїх пропозицій, пане, Ви ніколи не прислуховуєтеся. То чи щось варта тут моя думка?

Як можна прислухатися до того, чого не було?
********
Мовознавець геніяльний
Повідомлень: 916
З нами з: Чет червня 11, 2009 3:36 pm

Статуси користувачів

Повідомлення ******** »

Savo писав:
Чет вересня 03, 2009 4:09 pm

Як можна прислухатися до того, чого не було?

Усі свої пропозиції (якщо вони чогось варті), щоби уникнути флуду, я надіслала би Вам на приват (якого Ви мене, без поважних на те причин, позбавили). Так що, будучи наразі чемним користувачем і дотримуючись "соціально значущих" Правил, маємо те, що маємо...
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

Статуси користувачів

Повідомлення Savo »

Родзинка писав:
Чет вересня 03, 2009 4:09 pm

Усі свої пропозиції (якщо вони чогось варті), щоби уникнути флуду, я надіслала би Вам на приват (якого Ви мене, без поважних на те причин, позбавили). Так що, будучи наразі чемним користувачем і дотримуючись "соціально значущих" Правил, маємо те, що маємо...

Пропозиції щодо цієї теми доречні саме в цій темі, пані, а не в приваті. Якщо свої пропозиції щодо статусу користувачів, про які я вас тут і спитав, ви самі розцінюєте як флуд, то можу уявити, що б ви мені надіслали. Власне, я їх достатньо начитався. А ви зробили чергове порушення.
SS.
Редактор вмілий
Повідомлень: 363
З нами з: Вів грудня 12, 2006 6:31 pm
Контактна інформація:

Статуси користувачів

Повідомлення SS. »

Savo писав:
Сер вересня 02, 2009 4:09 pm

Власне, мотивація наводилася:
Разом із тим, скажімо, Вам, пане SS., чи, приміром, Дмитрові, який із нами зовсім недавно, я б хоч зараз надав статусу авторитетів форуму. Гм... А може, індивідуальні статуси якраз хай і призначає рада адміністраторів із модераторами? І ці статуси саме й мали б виказувати авторитетність певних користувачів, які її (авторитетність) засвідчили своїми дописами, а не формально – числом повідомлень. Що скажете?
Не впевнений, що є потреба акцентувати увагу на статусах, бо:
- кого словами не проб'єш, того і статус не цікавить
- хто тут давно, той знає, до чиєї поради прислухатися;
- хто - недавно а) швидко розбереться, б) якщо не розбереться, то так само швидко звідси піде.

Врешті, в цьому демократизм мережі - т.зору новачка може "перебити" т.зору будь-якої ради.
Як на мене, певна гумористичність діючих статусів вже виокремлює цей сайт, а жорстке модерування не дає йому стати черговою розмовно/політичною забігайлівкою. Це найголовніше.
********
Мовознавець геніяльний
Повідомлень: 916
З нами з: Чет червня 11, 2009 3:36 pm

Статуси користувачів

Повідомлення ******** »

Savo писав:
Чет вересня 03, 2009 4:09 pm

Пропозиції щодо цієї теми доречні саме в цій темі, пані, а не в приваті. Якщо пропозиції щодо статусу користувачів, про які я вас тут і спитав, ви самі розцінюєте за флуд, то можу уявити, що б ви мені надіслали. Власне, я їх достатньо начитався. А ви зробили чергове порушення.

Порушень не бачу. Хіба що Ви їх у черговий раз вліпите для своєї ж утіхи.
Невже можна судити про освіченість користувача за тією лейбою, що Ви намагаєтеся кожному приточити? Дивно...
Можливо, й справді люди ведуться на приклеєні до кожного етикетки. Як на мене, це далеко не основне на мовному форумі, пане. Чи не так?

Врешті, в цьому демократизм мережі - т.зору новачка може "перебити" т.зору будь-якої ради.

Отож-бо. А ще якщо т.зору новачка "будь-яка рада" нехтує.
vitaly1
Коректор пильний
Повідомлень: 268
З нами з: Суб листопада 11, 2006 10:57 am

Статуси користувачів

Повідомлення vitaly1 »

Усі свої пропозиції (якщо вони чогось варті), щоби уникнути флуду, я надіслала би Вам на приват

Пані Родзинко, цей топік призначений саме для обговорення та пропозиції нових статусів. Приват для цього не призначений. Тому всі Ваші останні дописи тут є флудом. За що отримуєте чергове попередження. За обговорення дій адміністрації - ще одне попередження. І бан на тиждень.
Черепаха
Редактор вмілий
Повідомлень: 398
З нами з: Нед вересня 23, 2007 12:15 pm

Статуси користувачів

Повідомлення Черепаха »

Не все те золото, що блищить! (Родзинка)


Пишучи свій пост, я не мала на думці, що не слід обговорювати теми статусів узагалі. Моя думка радше спізвучна з позицією SS., підтримую оцей пост:

Не впевнений, що є потреба акцентувати увагу на статусах, бо:
- кого словами не проб'єш, того і статус не цікавить
- хто тут давно, той знає, до чиєї поради прислухатися;
- хто - недавно а) швидко розбереться, б) якщо не розбереться, то так само швидко звідси піде.

Врешті, в цьому демократизм мережі - т.зору новачка може "перебити" т.зору будь-якої ради.
Як на мене, певна гумористичність діючих статусів вже виокремлює цей сайт, а жорстке модерування не дає йому стати черговою розмовно/політичною забігайлівкою. Це найголовніше.


Отже, якщо все-таки порушено цю тему, то може й дійсно є потреба дещо змінити (хоча мене попередні статуси цілком влаштовували). Але, як то кажуть, без фанатизму. Може повторюся, забігайко мені більш до вподоби, ніж "ми самі не місцеві".
vitaly1
Коректор пильний
Повідомлень: 268
З нами з: Суб листопада 11, 2006 10:57 am

Статуси користувачів

Повідомлення vitaly1 »

А хтось підтримує варіант "Забіг за порадою"? Хоч і не іменник, але як на мене звучить непогано і відображає суть.

"Забігайко" вже зовсім несерйозно якось /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
ласочка
Коректор пильний
Повідомлень: 260
З нами з: Сер червня 17, 2009 6:18 pm

Статуси користувачів

Повідомлення ласочка »

"Забіг за порадою" хороший варіант статусу для початківців. Бо "ми самі не місцеві" у мене особисто викликають негативні емоції.
Відповісти