Статуси користувачів

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Відповісти
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Статуси користувачів

Повідомлення Iryska »

у мене є пропозиція!
у кожного форумчанина є статус - наразі більшість новачки.
не знаю, що там далі буде, тра в Олега спитатися. але можна придумати свій рейтинг.
будуть пропозиції?
моєї фантазії вистачає лише на потуги родити шось типу
фільолог
редактор
тлумач
/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
тра над цим докладніше подумати.
Аватар користувача
Oleh Dmytriiev
Головний адміністратор
Повідомлень: 238
З нами з: Пон травня 04, 2020 10:53 pm

Статуси користувачів

Повідомлення Oleh Dmytriiev »

Так, і обов'язково верхня сходинка - "графоман". /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />
Anatoliy
Студент досвідчений
Повідомлень: 104
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 5:54 pm

Статуси користувачів

Повідомлення Anatoliy »

До речі, я тут недоробку помітив у перекладі /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> Статуси то у всіх поки "новачок", а от у Олега - "администратор". Нехороше'...

ааааааааааа!!!!!!!!!!!!!!!!! /blink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":blink:" border="0" alt="blink.gif" /> Я користувач під номером 13!!!!!!!!!!! аааааааааааааа!!!!! Навіщо мені таке лихо? За що?!! /sad.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":(" border="0" alt="sad.gif" />

до речі, я знайшов помилку:
Статистика форуму
Статистика форуму На форумі повідомлень: 43
Зареєстровано користувачів: 12
Вітаємо останнього зареєстрованого на ім'я Anatoliy
Рекорд відвідування форуму — 9, зафіксовано — Учора, 12:57

Виникає питання: чому я Користувач №: 13, якщо маю бути №12?
ЗАВ

Статуси користувачів

Повідомлення ЗАВ »

Iryska писав:
П'ят листопада 10, 2006 8:57 pm
фільолог
редактор
тлумач
Ага! А найвищий ступінь - тіліпат.
Anatoliy
Студент досвідчений
Повідомлень: 104
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 5:54 pm

Статуси користувачів

Повідомлення Anatoliy »

ЗАВ писав:
П'ят листопада 10, 2006 10:51 pm

Ага! А найвищий ступінь - тіліпат.

а до чого "тіліпат"? Це якось пов'язано зі словником чи як?
Аватар користувача
Oleh Dmytriiev
Головний адміністратор
Повідомлень: 238
З нами з: Пон травня 04, 2020 10:53 pm

Статуси користувачів

Повідомлення Oleh Dmytriiev »

Anatoliy писав:
П'ят листопада 10, 2006 10:43 pm

До речі, я тут недоробку помітив у перекладі /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> Статуси то у всіх поки "новачок", а от у Олега - "администратор". Нехороше'...

ааааааааааа!!!!!!!!!!!!!!!!! /blink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":blink:" border="0" alt="blink.gif" /> Я користувач під номером 13!!!!!!!!!!! аааааааааааааа!!!!! Навіщо мені таке лихо? За що?!! /sad.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":(" border="0" alt="sad.gif" />

до речі, я знайшов помилку:
Статистика форуму
Статистика форуму На форумі повідомлень: 43
Зареєстровано користувачів: 12
Вітаємо останнього зареєстрованого на ім'я Anatoliy
Рекорд відвідування форуму — 9, зафіксовано — Учора, 12:57

Виникає питання: чому я Користувач №: 13, якщо маю бути №12?


Та ще поки не знайшов де виправляти. Взагалі - цей форум мені дуже подобається. Потужний, приємний у використанні. Але - дуже незручний для перекладу. Немає такого, що в одному місці всі мовні файли. Різні частини - в різних місцях. А деякі моменти взагалі в коді треба було вишукувати. Причому в кількох місцях те саме. Але - дуже дружня техпідтримка, яка власне і допомагає з усіма цими питаннями.

А щодо номеру - один користувач був тестовим ще колись давно, а потім його було видалено. Тому така невідповідність. Зареєстровано 12, а останній порядковий номер - 13.
ЗАВ

Статуси користувачів

Повідомлення ЗАВ »

Про додатки "Репутація" та "Дякую" до цього двигунця написано зокрема там: http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...ost&p=51122
p.s. Переклад, подейкують, є десь в ibresource.ru... Або почитайте там: http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php?showtopic=947
Аватар користувача
Oleh Dmytriiev
Головний адміністратор
Повідомлень: 238
З нами з: Пон травня 04, 2020 10:53 pm

Статуси користувачів

Повідомлення Oleh Dmytriiev »

Переклад то є у них. Але він абсолютно нікуди не годиться.
1. Тільки текст, та і той не повнстю (оскільки від застарілої версії) і з помилками.
2. Як я і казав - дуже багато тексту знаходиться поза стандартними мовними папками - це "Допомога", макроси підказок, при наведенні на графічні елементи, самі графічні елементи (кнопки і т. п.) та ін.

Я чесно кажучи з острахом чекаю на нові версії форуму, оскільки по новій прийдеться багато чого перекладати.

Кнопка "Дякую" - думаю на цьому форумі ні до чого.

А от репутація - в принципі можна було б. Але ще треба буде продумати за що і т. п.
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Статуси користувачів

Повідомлення Iryska »

Олег Дмитрієв писав:
Суб листопада 11, 2006 9:39 am

Переклад то є у них. Але він абсолютно нікуди не годиться.
1. Тільки текст, та і той не повнстю (оскільки від застарілої версії) і з помилками.
2. Як я і казав - дуже багато тексту знаходиться поза стандартними мовними папками - це "Допомога", макроси підказок, при наведенні на графічні елементи, самі графічні елементи (кнопки і т. п.) та ін.

Я чесно кажучи з острахом чекаю на нові версії форуму, оскільки по новій прийдеться багато чого перекладати.

Кнопка "Дякую" - думаю на цьому форумі ні до чого.

А от репутація - в принципі можна було б. Але ще треба буде продумати за що і т. п.

не переживай, от я з нетерпінням чекаю нових версій. бо тепер вже бачу, де які кнопки і легше буде перекладати, бо знаєш що і до чого. :P
так що ми працюватимемо й надалі.
зокрема дякую анаталоію за вишуковування помилок, ми все візьмемо до уваги і попрацюємо над вдосконаленням.
от, а тепер до статусів користувачів давайте повернемося.
Олег, якщо не важко, викинь всі назви статусів. і ще питання, їх можна буде збільшувати?
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Статуси користувачів

Повідомлення Iryska »

пи.си.
з репутацією зачекаємо, як народу побільше зявиться.
Відповісти