Статуси користувачів

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Anatoliy
Студент досвідчений
Повідомлень: 104
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 5:54 pm

Статуси користувачів

Повідомлення Anatoliy »

пи.си. або П.С. (він же P.S.) - неологізми, однако /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
ЗАВ

Статуси користувачів

Повідомлення ЗАВ »

Anatoliy писав:
П'ят листопада 10, 2006 10:54 pm
а до чого "тіліпат"? Це якось пов'язано зі словником чи як?
Авжеж! Тлумачення - це великою мірою телепатія: вгадування змісту, котрий розуміється під словом людьми, незважаючи на первинний зміст того слова.
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Статуси користувачів

Повідомлення Iryska »

ЗАВ писав:
П'ят листопада 24, 2006 2:04 pm

Авжеж! Тлумачення - це великою мірою телепатія: вгадування змісту, котрий розуміється під словом людьми, незважаючи на первинний зміст того слова.

гаразд - хочете телепата - буде.
особисто в мене зі словом тіліпат - інші асоціації. з анекдоту про васю тіліпата. але я його вам не розповім - бо він непристойний.
от. :P
Аватар користувача
Oleh Dmytriiev
Головний адміністратор
Повідомлень: 238
З нами з: Пон травня 04, 2020 10:53 pm

Статуси користувачів

Повідомлення Oleh Dmytriiev »

Так. Кількість постів деяких дописувачів вже наблизилась до критичної позначки - 100. (Деякі вже перевищили, але в них пожиттєвий статус :P ) Критичної - тому що це кількість, за яку видається останнє звання. Просто я думав, що до 100 хтось дотягне не раніше ніж місяці за 3 і більше 100 не робив. Тому, треба терміново визначатися зі званнями, а також з кількістю постів, за яке воно видається. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Статуси користувачів

Повідомлення Iryska »

Олег Дмитрієв писав:
Сер листопада 29, 2006 3:59 pm

Так. Кількість постів деяких дописувачів вже наблизилась до критичної позначки - 100. (Деякі вже перевищили, але в них пожиттєвий статус :P ) Критичної - тому що це кількість, за яку видається останнє звання. Просто я думав, що до 100 хтось дотягне не раніше ніж місяці за 3 і більше 100 не робив. Тому, треба терміново визначатися зі званнями, а також з кількістю постів, за яке воно видається. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

цікаво, хто ж першим перевищив 100 межу???
і що значить - пожиттєве звання? а якщо комусь капризному забагнеться стати всечуйним вухом? чи всенюхливим носом??? тоді як?
Аватар користувача
Oleh Dmytriiev
Головний адміністратор
Повідомлень: 238
З нами з: Пон травня 04, 2020 10:53 pm

Статуси користувачів

Повідомлення Oleh Dmytriiev »

Iryska писав:
Сер листопада 29, 2006 9:27 pm

цікаво, хто ж першим перевищив 100 межу???
і що значить - пожиттєве звання? а якщо комусь капризному забагнеться стати всечуйним вухом? чи всенюхливим носом??? тоді як?


Є поки що єдина людина, яка перейшла межу 100. І я думаю, ти чудово знаєш, хто ця людина /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> . Як захочеш стати вухом - станеш /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> . Пожиттєвий - це значить незалежно від кількості постів. Заради тебе я не полінуюся і вручну наберу таке звання, яке ти захочеш /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
vitaly1
Коректор пильний
Повідомлень: 268
З нами з: Суб листопада 11, 2006 10:57 am

Статуси користувачів

Повідомлення vitaly1 »

Ну ось і Pere має понад 100 повідомлень - став Письменнником. Наступний щабель - Поет? /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

До речі, а можна подивитися на повний список статусів та відповідну їм кількість повідомлень?
Pere
Редактор вмілий
Повідомлень: 436
З нами з: Сер грудня 09, 2009 10:09 am

Статуси користувачів

Повідомлення Pere »

vitaly1 писав:
Чет листопада 30, 2006 6:18 pm

Ну ось і Pere має понад 100 повідомлень - став Письменнником. Наступний щабель - Поет? /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />


Радше - графоман /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />
Аватар користувача
Oleh Dmytriiev
Головний адміністратор
Повідомлень: 238
З нами з: Пон травня 04, 2020 10:53 pm

Статуси користувачів

Повідомлення Oleh Dmytriiev »

Pere писав:
Чет листопада 30, 2006 7:02 pm

Радше - графоман /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />


Хех. Саме так воно і було. за 100 - графоман. Але я за проханням Іриски змінив.

Ми самі немісцеві... 0
Студент 10
Філолог 25
Редактор 50
Тлумач 75
Письменник 100

Ще треба додати 3-4 звання і мабуть змінити кількість постів, за яку даються звання
Pere
Редактор вмілий
Повідомлень: 436
З нами з: Сер грудня 09, 2009 10:09 am

Статуси користувачів

Повідомлення Pere »

От і видно, що пан Адмін українськими політичними форумами не ходить, бо 100 дописів - то ще вважається за новачківство звичайно. Рахунок має йти на тисячи, щоб зажити слави графомана /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />.
Відповісти