Чи впливає форум на онлайн-словник?

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Відповісти
Махновець
Коректор пильний
Повідомлень: 159
З нами з: Сер листопада 05, 2008 10:13 am

Чи впливає форум на онлайн-словник?

Повідомлення Махновець »

Іншими словами - оці всі обговорення, що відбуваються тут на форумі (зокрема про неточності чи помилки у словникові) - чи беруть їх до уваги редактори словника?

Зрозуміло, що в паперовій версії такі помилки чи неточності відразу не виправиш, але чи ведеться робота над "виданням другим, переробленим і доповненим"?

Чи форум існує окремо, а онлайн-словник - окремо?
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

Чи впливає форум на онлайн-словник?

Повідомлення Savo »

Вносити зміни до словника – у компетенції Адміністратора цього форуму й співукладача паперової версії словника Олега Дмитрієва. Думаю, незабаром він дасть Вам відповідь
Махновець
Коректор пильний
Повідомлень: 159
З нами з: Сер листопада 05, 2008 10:13 am

Чи впливає форум на онлайн-словник?

Повідомлення Махновець »

Savo писав:
Сер листопада 19, 2008 4:09 pm

Вносити зміни до словника – у компетенції Адміністратора цього форуму й співукладача паперової версії словника Олега Дмитрієва. Думаю, незабаром він дасть Вам відповідь

Зрозумів, дякую
Аватар користувача
Oleh Dmytriiev
Головний адміністратор
Повідомлень: 238
З нами з: Пон травня 04, 2020 10:53 pm

Чи впливає форум на онлайн-словник?

Повідомлення Oleh Dmytriiev »

Махновець писав:
Сер листопада 19, 2008 4:09 pm

Іншими словами - оці всі обговорення, що відбуваються тут на форумі (зокрема про неточності чи помилки у словникові) - чи беруть їх до уваги редактори словника?

Зрозуміло, що в паперовій версії такі помилки чи неточності відразу не виправиш, але чи ведеться робота над "виданням другим, переробленим і доповненим"?

Чи форум існує окремо, а онлайн-словник - окремо?


Доброго дня!

Всі правки обов'язково будуть внесені. Просто через брак вільного часу це відбувається досить неперіодично, але всі правки обов'язково вносяться /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Валентин
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 1511
З нами з: Нед жовтня 28, 2007 8:16 pm

Чи впливає форум на онлайн-словник?

Повідомлення Валентин »

Приємна новина. не забудьте мої ласиці!
Відповісти