Помилки та неточності перекладу форуму

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Андрій Мушак

Помилки та неточності перекладу форуму

Повідомлення Андрій Мушак »

Це лише проба пера!
Pere
Редактор вмілий
Повідомлень: 436
З нами з: Сер грудня 09, 2009 10:09 am

Помилки та неточності перекладу форуму

Повідомлення Pere »

Андрій Мушак писав:
Вів березня 20, 2007 4:09 pm

Я вивчатиму можливості форуму. Якщо робитиму помилки, будь ласка, не ображайтесь на мене.
Хочу стати активним дописувачем форуму.

Андрій з Тернополя.


Ласкаво просимо! /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Помилки та неточності перекладу форуму

Повідомлення Iryska »

Pere писав:
Вів березня 20, 2007 4:09 pm

Ласкаво просимо! /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

ага, ласкаво просимо.
тим паче, земляк таки.
/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

Помилки та неточності перекладу форуму

Повідомлення Savo »

Як наводиш курсор на "цитату" з’являється "додати до цитат". Треба, либонь, "численних"?
Андрій Мушак

Помилки та неточності перекладу форуму

Повідомлення Андрій Мушак »

Є тут хто-небудь?

Хто-небудь, відгукнись!

Що там з вами діється?
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

Помилки та неточності перекладу форуму

Повідомлення Savo »

Андрій Мушак писав:
Вів березня 20, 2007 4:09 pm

Є тут хто-небудь?

Хто-небудь, відгукнись!

Що там з вами діється?


Ну, чого тобі ? :angry:
Андрій Мушак

Помилки та неточності перекладу форуму

Повідомлення Андрій Мушак »

Savo писав:
Вів березня 20, 2007 4:09 pm

Ну, чого тобі ? :angry:

Дякую. Добре, що Ви мене не покинули! /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

Так!

Нове повідомлення

На сьогодні досить. Низький вам уклін. До зустрічі на форумі. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

Помилки та неточності перекладу форуму

Повідомлення Savo »

Андрій Мушак писав:
Вів березня 20, 2007 4:09 pm

Дякую. Добре, що Ви мене не покинули! /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

Так!

Нове повідомлення

На сьогодні досить. Низький вам уклін. До зустрічі на форумі. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />


Отакої. Прийшов. Насмітив не в тему. І пішов собі. Та обіцяв вернутись /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Помилки та неточності перекладу форуму

Повідомлення Iryska »

Savo писав:
Вів березня 20, 2007 4:09 pm

Отакої. Прийшов. Насмітив не в тему. І пішов собі. Та обіцяв вернутись /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />

ага, тому виноситься лагідне таке попередження, більше у темі не смітити.
для отримання додаткової інфи про користувачів - існує окрема тема в розділі Різне.
а все решта, що не відповідає цій темі, буде видалятися. лагідно і безповоротно.


пи.си. щоб подивитися, чи є хто на форумі, можна прокрутити униз і там глянути, хто з користувачів перебуває тут.
Ign1111
Студент досвідчений
Повідомлень: 76
З нами з: Нед лютого 25, 2007 6:34 pm

Помилки та неточності перекладу форуму

Повідомлення Ign1111 »



Щось я не можу второпати в зміст цього речення.

ВІДМІНА, -и, ж. 1. Інший вид якогось предмета, явища, речовини і т. ін.; різновидність, варіант. 2. Риса, що відрізняє певний предмет, явище тощо від іншого. ** На відміну від кого, чого – інакше, ніж хтось, щось; на противагу кому-, чому-небудь. 3. Зміна, переміна чого-небудь. 4. рідко. Те саме, що скасування. 5. грам. Група іменників, що мають спільну систему відмінкових закінчень. 6. діал. Виродок.

Якщо це все ж таки рідко вживане скасування, то може краще всеж таки змінити на автоскасування? Якщо нє, то поясніть в чому полягає оте автовідмінювання моєї підписки, й на що воно має відмінятися чи відмінюватись (бо там аж п'ять варіантів)?

Виключено таку можливість адміністратором сайту? Чи всеж таки вимкнено й її можна увімкнути?
Відповісти