Емоції

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Основознавець
Мовознавець геніяльний
Повідомлень: 961
З нами з: Чет липня 31, 2008 11:15 pm

Емоції

Повідомлення Основознавець »

Пропоную тут висловитись щодо змін усмішок на форумі. Знаю, що це тривіальна справа, тому адміністрація не зможе відмовитись. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> Звичайно, прошу дописувачів підійти з розуміння, що усмішки мають показувати базові емоції, які притаманні кожному та мають бути одного типу, розміру, стилю тощо. А окрім того повинні мати ще тематичний колорит. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

У мене особисто, приміром, є дві пропозиції щодо усмішок, котрі я вважаю найбільш об'єктивними, отже:
1. /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" /> — цей слід замінити на більш адекватний .
2. І для любителів не лише рідного слова, а інших традиції .

Ще щось ще наглянути можна, наприклад, тут.
ласочка
Коректор пильний
Повідомлень: 260
З нами з: Сер червня 17, 2009 6:18 pm

Емоції

Повідомлення ласочка »

Підтримую. А чи можна їх зробити великими? Ну як ось тут:
http://smiles2k.net/big_smiles/4/index.html
Листопад
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2080
З нами з: Сер грудня 27, 2006 2:06 pm

Емоції

Повідомлення Листопад »

Основознавець писав:
Вів серпня 25, 2009 4:09 pm

У мене особисто, приміром, є дві пропозиції щодо усмішок, котрі я вважаю найбільш об'єктивними, отже:
1. /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" /> — цей слід замінити на більш адекватний .


Як на мене, то /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" /> значно адекватніший за пропонований Вами. А то він якийсь .... зазивний /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />.
Утім на колір і смак.... /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Основознавець
Мовознавець геніяльний
Повідомлень: 961
З нами з: Чет липня 31, 2008 11:15 pm

Емоції

Повідомлення Основознавець »

ласочка писав:
Вів серпня 25, 2009 4:09 pm

Підтримую. А чи можна їх зробити великими? Ну як ось тут:
http://smiles2k.net/big_smiles/4/index.html
Це ж не дитячий сад. Це буде виглядати жахливо...
Листопад писав:
Вів серпня 25, 2009 4:09 pm

Як на мене, то /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" /> значно адекватніший за пропонований Вами. А то він якийсь .... зазивний /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />.
Утім на колір і смак.... /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Можливо, втім він відповідає дійсності тієї усмішки. Але оцей, що є, надто вже кривляється(чи це лише мені так здається?), я й не проти Ваших варіантів.
********
Мовознавець геніяльний
Повідомлень: 916
З нами з: Чет червня 11, 2009 3:36 pm

Емоції

Повідомлення ******** »

Пропоную тут висловитись щодо змін усмішок на форумі.
У мене особисто, приміром, є дві пропозиції щодо усмішок, котрі я вважаю найбільш об'єктивними, отже:
1. /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" /> — цей слід замінити на більш адекватний .
2. І для любителів не лише рідного слова, а інших традиції .
Ще щось ще наглянути можна, наприклад, тут.


Бог почув мої молитви! Я тільки "за", "за" і ще раз "за"!
/wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" /> - далеко не адекватний.

Як на мене, то /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" /> значно адекватніший за пропонований Вами. А то він якийсь .... зазивний /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />.

А /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" /> швидше ВІДзивний. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
usb22swl
Новоприбулий
Повідомлень: 7
З нами з: Нед травня 06, 2007 8:59 pm

Емоції

Повідомлення usb22swl »

ласочка писав:
Вів серпня 25, 2009 4:09 pm

Підтримую. А чи можна їх зробити великими? Ну як ось тут:
http://smiles2k.net/big_smiles/4/index.html


Ті емоційки зовсім не відповідають стилю форуму.
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

Емоції

Повідомлення Savo »

Гаразд. Вас таки почули. Пробуйте. Й висловлюйтеся.
Аватар користувача
Oleh Dmytriiev
Головний адміністратор
Повідомлень: 238
З нами з: Пон травня 04, 2020 10:53 pm

Емоції

Повідомлення Oleh Dmytriiev »

Savo писав:
Сер серпня 26, 2009 4:09 pm

Гаразд. Вас таки почули. Пробуйте. Й висловлюйтеся.


/ua_kozak.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":kozak:" border="0" alt="ua_kozak.gif" /> Якщо будуть побажання про якісь додаткові смайли - постіть їх в цій гілці. Ми обов'язково розглянемо всі пропозиції. Єдине - розмір смайлів залишатиметься таким самим - збільшуватися не буде. /ua_kozak.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":kozak:" border="0" alt="ua_kozak.gif" />
teusua
Новоприбулий
Повідомлень: 1
З нами з: Сер серпня 26, 2009 11:06 am

Емоції

Повідомлення teusua »

/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> /sad.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":(" border="0" alt="sad.gif" /> /rolleyes.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":rolleyes:" border="0" alt="rolleyes.gif" /> /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" /> /sad.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":sad:" border="0" alt="sad.gif" /> /spiteful.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":spiteful:" border="0" alt="spiteful.gif" /> ці емоційки не відповідають по стилю иншим. А ось цей " /girl_devil.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":girl_devil:" border="0" alt="girl_devil.gif" /> " пропоную взагалі видалити.
Черепаха
Редактор вмілий
Повідомлень: 398
З нами з: Нед вересня 23, 2007 12:15 pm

Емоції

Повідомлення Черепаха »

Як на мене, занадто часто смайликами надуживають. Це мені нагадує підкреслювання (вживання курсиву, шрифтів тощо) там, де достатньо змінити порядок слів у реченні. Смайликами доповнюють ледь не кожне повідомлення (цієї хвороби не уникла авторка цього допису). Іноді під час написання виникає параноїдальна думка: «Треба поставити смайлика, щоби не подумали, що я з претензіями/образою (щоби не подумали, що я зовсім без іронії тощо)». Щоби не подумали, що мені сумно :-) (до речі, як тут бути: залишити мені цього смайлика чи ні?). Що я не маю почуття гумору (цей список можна продовжувати).

Ну а коли я читаю чужі повідомлення, то мені зазвичай смайли заважають, особливо ті, що занадто реалістичні чи «емоційні». Намагаюся проскочити повз них і – уявіть собі – у мене не виникає думки, що людина, яка пише, не має емоцій.

Те, що можна висловити словами, варто словами й висловлювати. Для цього є синтаксис, лексика і шрифти. А для того щоби передати усе розмаїття емоцій, існують інші жанри: фотографія, відео (якщо брати дуже загально, я не маю на увазі мистецтво). Аватари, зрештою, частково виконують цю функцію. Тим то й відрізняється фото від графіки, а лист – від розмови по телефону. Іконка (як знак) – це не портрет, зрештою.

Ставити на кожному кроці смайла – це те саме, що підкреслювати маркером, в якому місці треба усміхнутися, читаючи добру прозу чи поезію (або навіть, якщо «нижче» – анекдот).

Останнім часом смайли ліплять навіть у статтях і, схоже, виростає покоління, яке вже не уявлятиме письма без «оживлення». Що ж, справжнє письмо, як і століття тому, мабуть, буде і залишиться привілеєм людей, які вміють писати. Але це вже філософське питання.
Відповісти