Признание форуму

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

рівноденник
Студент досвідчений
Повідомлень: 90
З нами з: Чет листопада 09, 2006 8:36 pm

Признание форуму

Повідомлення рівноденник »

Iryska писав:
Нед лютого 18, 2007 4:09 pm

зручний чим?

колір не пригнічує /rolleyes.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":rolleyes:" border="0" alt="rolleyes.gif" /> ; нормально запам’ятовує ім’я та ключ: не доводиться кожного разу вводити, як на деяких инших форумах, дописування легко робити тощо.
nata

Признание форуму

Повідомлення nata »

Привіт усім. Дуже вдячна за проект. Ви - супер. Шкода тільки, що про Вас мало хто знає. Я наприклад довідалася про те, що є такий проект з газети "Експрес". Такі речі потрібно масово популяризувати, особливо в школах, інститутах. Інколи треба щось знайти - так перелопачуємо всі словники руками, та і за нововведеннями друковані видання не встигають. Тепер постійно будемо з Вами. Конкретно про форум напишу пізніше, коли трішки у ньому поживу. Ще раз велике спасибі. /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />
Pere
Редактор вмілий
Повідомлень: 436
З нами з: Сер грудня 09, 2009 10:09 am

Признание форуму

Повідомлення Pere »

Я наприклад довідалася про те, що є такий проект з газети "Експрес".


О, як цікаво. А як вийшло, що ця газета надрукувала щось про словниковий сайт? У якому контексті було подано інформацію?
Аватар користувача
Oleh Dmytriiev
Головний адміністратор
Повідомлень: 238
З нами з: Пон травня 04, 2020 10:53 pm

Признание форуму

Повідомлення Oleh Dmytriiev »

Pere писав:
Суб лютого 24, 2007 4:09 pm

О, як цікаво. А як вийшло, що ця газета надрукувала щось про словниковий сайт? У якому контексті було подано інформацію?


Так, от мені теж дуже цікаво. Я вперше про це чую /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Признание форуму

Повідомлення Iryska »

Олег Дмитрієв писав:
Пон лютого 26, 2007 4:09 pm

Так, от мені теж дуже цікаво. Я вперше про це чую /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

хм, а я думала, то твій маркетинговий хід!!!! <_<
nata

Признание форуму

Повідомлення nata »

Невеличка замітка зі статистичними даними про те, що до електронного словника української мови (при цьому не вказувалося якого саме і де він знаходиться) минулого року найбільше зверталося американців, далі за ними - росіяни, а от українці зі своїм бажанням знати рідну мову посіли третє місце.
Аватар користувача
Oleh Dmytriiev
Головний адміністратор
Повідомлень: 238
З нами з: Пон травня 04, 2020 10:53 pm

Признание форуму

Повідомлення Oleh Dmytriiev »

nata писав:
Вів лютого 27, 2007 4:09 pm

Невеличка замітка зі статистичними даними про те, що до електронного словника української мови (при цьому не вказувалося якого саме і де він знаходиться) минулого року найбільше зверталося американців, далі за ними - росіяни, а от українці зі своїм бажанням знати рідну мову посіли третє місце.

Ну це не про словник.нет точно. Виходячи зі статистики відвідувань, відсотків 85-90 саме з України. Взагалі дивно, звідки журналісти беруть іноді цифри?
Pere
Редактор вмілий
Повідомлень: 436
З нами з: Сер грудня 09, 2009 10:09 am

Признание форуму

Повідомлення Pere »

Ну це не про словник.нет точно. Виходячи зі статистики відвідувань, відсотків 85-90 саме з України. Взагалі дивно, звідки журналісти беруть іноді цифри?


Це було про Словники України онлайн, либонь. Я чув, що Широков, чи як його (дядько, що курує той проєкт), оприлюднював таку статистику.
Solliana
Новоприбулий
Повідомлень: 3
З нами з: Пон березня 05, 2007 9:32 am

Признание форуму

Повідомлення Solliana »

А я шукала слово у пошувику - видало одне-однісіньке посилання - на ваш словник (звідти - форум знайшла). Дуже хороший ресурс як на мене. Дівчина-бот "Девчоночка" в загальному - права (крім рунета). Мені дуже шкода розчаровувати вас, але вона є найсправжнісіньким ботом, що кочує по форумах з саме таким як у вас дизайном і вивішує саме такого змісту пост, з таким же точно логіном.
Ну але то таке - шкоди від того нікому ніякої.

Гадаю, ви не будете проти, якщо я розміщу посилання на ваш словник на нашому форумі (http://www.ukrainians.ch). Бо, трапляється, знаєте, що забуваєш слова. Хоч і соромно признатися у цьому -_-
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Признание форуму

Повідомлення Iryska »

Solliana писав:
Пон березня 05, 2007 4:09 pm

А я шукала слово у пошувику - видало одне-однісіньке посилання - на ваш словник (звідти - форум знайшла). Дуже хороший ресурс як на мене. Дівчина-бот "Девчоночка" в загальному - права (крім рунета). Мені дуже шкода розчаровувати вас, але вона є найсправжнісіньким ботом, що кочує по форумах з саме таким як у вас дизайном і вивішує саме такого змісту пост, з таким же точно логіном.
Ну але то таке - шкоди від того нікому ніякої.

Гадаю, ви не будете проти, якщо я розміщу посилання на ваш словник на нашому форумі (http://www.ukrainians.ch). Бо, трапляється, знаєте, що забуваєш слова. Хоч і соромно признатися у цьому -_-

та ні, ми будемо тільки за!
ви навіть можете розмістити свій сайт про українців в швейцарії в розділі цікаве та корисне в інтернеті. а раптом комусь знадобиться.
раді вітати вас на нашому форумі.
ги, і з ботом прикольно вийшло.
завдяки йому народилася така чудова тема!!!!!
Відповісти