Докладніше про користувачів

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Докладніше про користувачів

Повідомлення Iryska »

форум повинен знати своїх героїв (користувачів) в обличчя.
будьте такими ласкавими, напишіть про себе щось цікаве. щось, що зробить вас ще впізнаванішим та яскравішим при всій яскравості та унікальності, якою ви ВЖЕ володієте.
Andriy
Редактор вмілий
Повідомлень: 485
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 2:38 pm

Докладніше про користувачів

Повідомлення Andriy »

Iryska писав:
Чет листопада 16, 2006 2:05 pm

форум повинен знати своїх героїв (користувачів) в обличчя.
будьте такими ласкавими, напишіть про себе щось цікаве. щось, що зробить вас ще впізнаванішим та яскравішим при всій яскравості та унікальності, якою ви ВЖЕ володієте.

є ж розділ "особиста інформація" /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Andriy
Редактор вмілий
Повідомлень: 485
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 2:38 pm

Докладніше про користувачів

Повідомлення Andriy »

Iryska писав:
Чет листопада 16, 2006 2:05 pm

форум повинен знати своїх героїв (користувачів) в обличчя.
будьте такими ласкавими, напишіть про себе щось цікаве. щось, що зробить вас ще впізнаванішим та яскравішим при всій яскравості та унікальності, якою ви ВЖЕ володієте.


до речі, хотів помістити дві теми про dict.linux.org.ua і ispell-uk.sourceforge.net, але виявилося я не маю права на створення тем, якщо це так має бути, можеш створити по темі на словник і правопис?
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Докладніше про користувачів

Повідомлення Iryska »

Andriy писав:
Чет листопада 16, 2006 4:40 pm

є ж розділ "особиста інформація" /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

в особистій інформації особисто у вас ніц нема - тільки посилання на два сайти.
/sad.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":(" border="0" alt="sad.gif" />
а хотілося б ще щось взнати.
/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

Andriy писав:
Чет листопада 16, 2006 5:35 pm

до речі, хотів помістити дві теми про dict.linux.org.ua і ispell-uk.sourceforge.net, але виявилося я не маю права на створення тем, якщо це так має бути, можеш створити по темі на словник і правопис?

напиши про цю проблему Олегу Дмитрієву.
якщо не вдасться вирішити - вкажи теми, в якому розділі знаходяться і я їх перенесу у вказаний розділ.
Аватар користувача
Oleh Dmytriiev
Головний адміністратор
Повідомлень: 238
З нами з: Пон травня 04, 2020 10:53 pm

Докладніше про користувачів

Повідомлення Oleh Dmytriiev »

Andriy писав:
Чет листопада 16, 2006 5:35 pm

до речі, хотів помістити дві теми про dict.linux.org.ua і ispell-uk.sourceforge.net, але виявилося я не маю права на створення тем, якщо це так має бути, можеш створити по темі на словник і правопис?


В якому розділі?

Все. Галочку одну пропустив. Тепер - можна.
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Докладніше про користувачів

Повідомлення Iryska »

у нас уже 30 користувачів!!!! /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
ну невже ніхто не хоче про себе щось цікавеньке написати???? /sad.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":(" border="0" alt="sad.gif" /> /sad.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":(" border="0" alt="sad.gif" />
<_< <_< <_<
Pere
Редактор вмілий
Повідомлень: 436
З нами з: Сер грудня 09, 2009 10:09 am

Докладніше про користувачів

Повідомлення Pere »

Іриско, маєш з себе починати, як вправна господиня /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />. Що може надихнути краще за власний приклад.

Про себе сказати приміром, так я - чоловік зовсім незначний, як у пісні "бывал я там, где и другие были", а що цікавого чи корисного добрим людям у моєму досвіді є, те й з бесід видко буде, коли ж ні, значить воно й не варте було, щоб його окремо випинати.
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Докладніше про користувачів

Повідомлення Iryska »

Pere писав:
Сер листопада 22, 2006 11:28 am

Іриско, маєш з себе починати, як вправна господиня /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />. Що може надихнути краще за власний приклад.

Про себе сказати приміром, так я - чоловік зовсім незначний, як у пісні "бывал я там, где и другие были", а що цікавого чи корисного добрим людям у моєму досвіді є, те й з бесід видко буде, коли ж ні, значить воно й не варте було, щоб його окремо випинати.

власний приклад?
скромна, тиха, непомітна.
місцями набридлива. от я причеплюся до чогось - не відірвеш.
легко захоплююся чимось новим. і старим теж.
люблю читати. спілкуватися. це є в моїй інфі.
а взагалі, як я вже казала - скромна, тиха, непомітна.
от. /rolleyes.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":rolleyes:" border="0" alt="rolleyes.gif" /> :P /rolleyes.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":rolleyes:" border="0" alt="rolleyes.gif" />
Pere
Редактор вмілий
Повідомлень: 436
З нами з: Сер грудня 09, 2009 10:09 am

Докладніше про користувачів

Повідомлення Pere »

Iryska писав:
Сер листопада 22, 2006 12:02 pm

власний приклад?
скромна, тиха, непомітна.
місцями набридлива. от я причеплюся до чогось - не відірвеш.
легко захоплююся чимось новим. і старим теж.
люблю читати. спілкуватися. це є в моїй інфі.
а взагалі, як я вже казала - скромна, тиха, непомітна.
от. /rolleyes.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":rolleyes:" border="0" alt="rolleyes.gif" /> :P /rolleyes.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":rolleyes:" border="0" alt="rolleyes.gif" />


От бачиш. А нарід закликаєш до виповідування заповідних таємниць про себе /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Докладніше про користувачів

Повідомлення Iryska »

Pere писав:
Сер листопада 22, 2006 12:08 pm

От бачиш. А нарід закликаєш до виповідування заповідних таємниць про себе /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />

я не казала таємниць, я казала - щось цікаве, а не повну біографію чи повний психологічний портрет.
крім того, я про себе всю правду написала. :angry:
Відповісти