Докладніше про користувачів

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Pere
Редактор вмілий
Повідомлень: 436
З нами з: Сер грудня 09, 2009 10:09 am

Докладніше про користувачів

Повідомлення Pere »

annette24 писав:
Сер березня 21, 2007 4:09 pm

а я у Києві. Але з Харкова /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />


Вітаю землячку /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

Savo писав:
Сер березня 21, 2007 4:09 pm

Просто справжня українка! /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />


Ага, тепер через неї і вареничків з вишнями не попоїси…

Та нічого, от моя бабуся живе на Полтавщині, там такі місця, що чорнозем на 95 сантиметрів лежить, сам виміряв, як коло землі працювати доводилося. Отам вишні, отам варенички! /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Докладніше про користувачів

Повідомлення Iryska »

Pere писав:
Сер березня 21, 2007 4:09 pm

Вітаю землячку /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Ага, тепер через неї і вареничків з вишнями не попоїси…

Та нічого, от моя бабуся живе на Полтавщині, там такі місця, що чорнозем на 95 сантиметрів лежить, сам виміряв, як коло землі працювати доводилося. Отам вишні, отам варенички! /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />

нічого я не никала.
я їх тіко понадкусувала. :P
Листопад
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2080
З нами з: Сер грудня 27, 2006 2:06 pm

Докладніше про користувачів

Повідомлення Листопад »

Варенички... Їжте собі, на здоров'ячко, бо я їх, відверто кажучи, не люблю, навіть з вишнями. Віддаю перевагу пиріжкам з маком /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />.
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Докладніше про користувачів

Повідомлення Iryska »

Листопад писав:
Чет березня 22, 2007 4:09 pm

А варенички... Їжте собі, на здоров'ячко, бо я їх, відверто кажучи, не люблю, навіть з вишнями. Віддаю перевагу пиріжкам з маком /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />.

а я пиріжки з капустою ще люблю.
/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
віллі

Докладніше про користувачів

Повідомлення віллі »

Я з Європи , старий роками - молодий в душі. Вирішив вивчити українську мову, знаю багато мов але ні одну вдосконало. Прихильник мовних діалектів - мови простого люду. Комп'ютер для мене існує тільки виключно для марнування вільного часу і як знаряддя комунікації. Будьмо знайомі.
Greek

Докладніше про користувачів

Повідомлення Greek »

Вже 11 років працюю перекладачем на 1+1. Перед тим був редактором і перекладачем на ICTV (утім, дуже недовго).
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Докладніше про користувачів

Повідомлення Iryska »

віллі писав:
Пон червня 11, 2007 4:09 pm

Я з Європи , старий роками - молодий в душі. Вирішив вивчити українську мову, знаю багато мов але ні одну вдосконало. Прихильник мовних діалектів - мови простого люду. Комп'ютер для мене існує тільки виключно для марнування вільного часу і як знаряддя комунікації. Будьмо знайомі.


о так, марнування часу - т оточно. втім, деколи то корисно. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
а якщо не секрет, звідки саме?
і які мови ше знаєте?

Greek писав:
П'ят липня 20, 2007 4:09 pm

Вже 11 років працюю перекладачем на 1+1. Перед тим був редактором і перекладачем на ICTV (утім, дуже недовго).


ух-ти, тривалий період... і досвід у вас - ого-го. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
рада читати Вас на форумі.
DmitriY
Студент досвідчений
Повідомлень: 85
З нами з: Суб червня 23, 2007 7:45 am

Докладніше про користувачів

Повідомлення DmitriY »

Привіт усім існуючим і майбутнім користувачам!
Мене звати Дмитро (а не так як мене на форумі назвали "Дмітрій", але то інша історія).
Я є представником центральної України, а саме з м. Вінниці.
На даний момен закінчив 5 курсів Вінницького національного технічного університету і продовжую навчатись в магістратурі.

Майже всі друзі вважають мене націоналістом, бо я дуже люблю Україну і пропагандую спілкування лише на українській мові.
Я проти того, щоб російська мова була другою державною мовою ( не бажаю спілкуватись мовою гнобителів українької нації)

Я випадково натрапив на даний форум і не втримався щоб на ньому не зареєструватись. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />


але бачу, що мене тут не дуже люблять /unsure.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":unsure:" border="0" alt="unsure.gif" />
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Докладніше про користувачів

Повідомлення Iryska »

DmitriY писав:
Чет серпня 02, 2007 4:09 pm

Привіт усім існуючим і майбутнім користувачам!
Мене звати Дмитро (а не так як мене на форумі назвали "Дмітрій", але то інша історія).
Я є представником центральної України, а саме з м. Вінниці.
На даний момен закінчив 5 курсів Вінницького національного технічного університету і продовжую навчатись в магістратурі.

Майже всі друзі вважають мене націоналістом, бо я дуже люблю Україну і пропагандую спілкування лише на українській мові.
Я проти того, щоб російська мова була другою державною мовою ( не бажаю спілкуватись мовою гнобителів українької нації)

Я випадково натрапив на даний форум і не втримався щоб на ньому не зареєструватись. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
але бачу, що мене тут не дуже люблять /unsure.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":unsure:" border="0" alt="unsure.gif" />

кгм, а як ви хотіли, щоб вас любили?
/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Дмитро - звучить гарно. а якщо вас назвали помилково трохи не так, то можна їх перепросити і вказати, як слід називати.
Вінниця - цікаве місто. я була там на конференції. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
а який саме факультет? я займаюся технічними перекладами, то хтіла б знати спеціалізацію, а раптом доведеться звернутися?
/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
DmitriY
Студент досвідчений
Повідомлень: 85
З нами з: Суб червня 23, 2007 7:45 am

Докладніше про користувачів

Повідомлення DmitriY »

Iryska писав:
Чет серпня 02, 2007 4:09 pm

кгм, а як ви хотіли, щоб вас любили?
/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Дмитро - звучить гарно. а якщо вас назвали помилково трохи не так, то можна їх перепросити і вказати, як слід називати.
Вінниця - цікаве місто. я була там на конференції. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
а який саме факультет? я займаюся технічними перекладами, то хтіла б знати спеціалізацію, а раптом доведеться звернутися?
/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />


"Люблять" це я так сказав, мені не сподобалась критика щодо моїх повідомлень

Щодо імені я не сильно образився, то вийшло випадково, я розумію.

Я навчаюсь на факультеті електроенергетики, спеціальність "електричні станції"

Завжди радий допомогти, якщо шо...
Відповісти