Коли помиляюсь, не бийте мене по потилиці. Прошу.

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Відповісти
Спокус Халепний

Коли помиляюсь, не бийте мене по потилиці. Прошу.

Повідомлення Спокус Халепний »

По-перше, дуже дякую за ЗНАЧНО поліпшені функціональні можливості он-лайн словника (порівняно з минулим роком).

А зауваження таке.
Крім знавців правопису і взагалі мови, в словник часом лізуть ще й таки, як я - москальскі невігласи (даремно, що киянин).
Коли я набираю слово, яке начебто знаю :), то в 50 відсотків випадків я його набираю з помилкою. Інакше - чого б це я долучався до словника?! :)
Так ось, саме за це словник негайно мене карає!!!
З'являється повідомлення, що таке слово відсутнє - з цим не можна не погодитись! :)
Але чому програма затирає МОЄ набране слово? Адже насправді, в більшості випадків, мені потрібне лише одну літеру змінити!!! А "дружня" програма пропонує наново вводити все слово, в якому я можу зробити нову помилку (якщо підбираю варіанти правильного написання), чи можу зробити звичайну описку (: не гірше справжнього українця - знавця мови :).

Я вже не кажу про те, що програма могла б сама надати мені ймовірні варіанти правильного написання. Це, звичайно, мрії. Тому прошу дещицю! А саме - не затирати моє власне - слово, яке я набрав!!! :)

Цікаво, чи є хоча б один аргумент проти моєї пропозиції? Не вірю!
Містик
Учень старанний
Повідомлень: 28
З нами з: Пон травня 14, 2007 2:00 pm

Коли помиляюсь, не бийте мене по потилиці. Прошу.

Повідомлення Містик »

А ти виписуй слово на листочок перед тим як вводити його в пошук /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />
xopxe

Коли помиляюсь, не бийте мене по потилиці. Прошу.

Повідомлення xopxe »

почніть практику коректного письма, з повного набору слова в пошуковому рядку СЛОВНИКА (=
дуже часто помічаю користувачів, котрі сідаючи за ПК миттєво хапаються за хвостатий маніпулятор і, нажаль, без нього майже безсилі та дуже повільні у своїх віртуальних діях.
Andriy
Редактор вмілий
Повідомлень: 485
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 2:38 pm

Коли помиляюсь, не бийте мене по потилиці. Прошу.

Повідомлення Andriy »

Спокус Халепний писав:
Чет березня 29, 2007 4:09 pm

Я вже не кажу про те, що програма могла б сама надати мені ймовірні варіанти правильного написання.

тут Вам може допомогти український орфографічний словник для Firefox (https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/browse/type:3)

ставите і клацаєте правою кнопкою "Перевірити орфографію", потім воно вам може підказати правильне слово...
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Коли помиляюсь, не бийте мене по потилиці. Прошу.

Повідомлення Iryska »

як тіко форум зявився я вже бачила прохання не забирати з поля набране слово. (Ганнуся, я памятаю!!!!)
звісно, функція надання ймовірних варіантів потребуватиме, мабуть, тривалої праці з боку програмерської підтримки словника... одним словом, супер-пупер радже - то для тебе. а всі ми живі люди з власними справами, роботами і навіть особистим життям /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> (не кидайтеся камінням через мою тривалу відсутність). тому не знаю, як воно і шо з тим буде....
зате мона шось зробити, щоб слово не зникало після появи тлумачення чи повідомлення про відсутність слова?
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

Коли помиляюсь, не бийте мене по потилиці. Прошу.

Повідомлення Savo »

Проблеми, здається, жоднісінької... Помилково набране слово залишається під абеткою на синій плашці. Кому лінь набрати заново: виділив, Ctrl C, Ctrl V, Enter...
DmitriY
Студент досвідчений
Повідомлень: 85
З нами з: Суб червня 23, 2007 7:45 am

Коли помиляюсь, не бийте мене по потилиці. Прошу.

Повідомлення DmitriY »

Iryska писав:
Чет серпня 02, 2007 4:09 pm

звісно, функція надання ймовірних варіантів потребуватиме, мабуть, тривалої праці з боку програмерської підтримки словника...


а що, серед користувачів форуму немає програміста, який би міг допогти?







Мені сподобалось як у http://www.nigma.ru/ зроблено.
Sclerolith
Учень старанний
Повідомлень: 24
З нами з: П'ят червня 06, 2008 4:09 am

Коли помиляюсь, не бийте мене по потилиці. Прошу.

Повідомлення Sclerolith »

Я б іще хотів запропонувати додати можливість пошуку слів за моделлю з джокерами.

Sclerolith писав:
Чет червня 05, 2008 4:09 pm

Я б іще хотів запропонувати додати можливість пошуку слів за моделлю з джокерами.

Пробачте за фіктивну тривогу. Щойно помітив, що така пропозиція вже є.
Natabka
Учень старанний
Повідомлень: 32
З нами з: Нед жовтня 05, 2008 4:16 pm

Коли помиляюсь, не бийте мене по потилиці. Прошу.

Повідомлення Natabka »

Andriy писав:
Пон червня 11, 2007 4:09 pm

тут Вам може допомогти український орфографічний словник для Firefox (https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/browse/type:3)

ставите і клацаєте правою кнопкою "Перевірити орфографію", потім воно вам може підказати правильне слово...


Всім привіт! І зразу з порога візьмусь постити /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />
Так, Firefox сам перевіряє орфографію. Якщо чесно, то я спеціально його запускаю, коли збираюсь на мовні форуми /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />)
Відповісти