Раді бачити всіх знову :)

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

веснянка
Учень старанний
Повідомлень: 20
З нами з: Пон лютого 16, 2009 11:27 pm

Раді бачити всіх знову :)

Повідомлення веснянка »

Вітаю усіх з такою подією і дякую за нагоду знову вас читати.Я скучила/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />І не я одна./smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Зима
Студент досвідчений
Повідомлень: 125
З нами з: Пон січня 04, 2010 10:46 pm

Раді бачити всіх знову :)

Повідомлення Зима »

веснянка писав:
Суб липня 02, 2011 9:25 pm

Вітаю усіх з такою подією і дякую за нагоду знову вас читати.Я скучила/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />І не я одна./smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

Привіт, словничани! Яке щастя, що ви знову є!
Аватар користувача
Oleh Dmytriiev
Головний адміністратор
Повідомлень: 238
З нами з: Пон травня 04, 2020 10:53 pm

Раді бачити всіх знову :)

Повідомлення Oleh Dmytriiev »

Coва писав:
Суб липня 02, 2011 10:09 am

Мої вітання, шановне товариство!
Страшенно радий, що ті, кому небайдужий цей форум, уже тут. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> Інші небайдужі – на підході. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
(Адмін, на ганьбу свою, годину мучився, пригадуючи пароль /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" /> )


І мої вітання всім!

На жаль, ще є з форумом деякі технічні проблеми (не висвітлюється капча), але зараз якраз йде робота над цим. Вибачте, що так довго форум був недосяжним, але, на жаль, на те були дуже вагомі причини.

П.С. Я мучився майже півтори години пригадуючи свій пароль від форуму/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> Просто цей пароль в мене використовується лише для форуму/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Fancier
Коректор пильний
Повідомлень: 158
З нами з: Чет березня 25, 2010 9:36 am

Раді бачити всіх знову :)

Повідомлення Fancier »

/hi.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":hi:" border="0" alt="hi.gif" />
Невимовно радію з того, що форум і сам Словник знову працює! Дякую, дякую, дякую всім керівникам-трудягам!!! /good.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":good:" border="0" alt="good.gif" />
Черепаха
Редактор вмілий
Повідомлень: 398
З нами з: Нед вересня 23, 2007 12:15 pm

Раді бачити всіх знову :)

Повідомлення Черепаха »

Усіх вітаю!
Уявляєте - з першого разу згадала і нік, і пароль.
Велика подяка адміну, що також усе пригадав!
Обіймаю!
Че.
Lisa
Новоприбулий
Повідомлень: 17
З нами з: Пон лютого 04, 2008 9:24 am

Раді бачити всіх знову :)

Повідомлення Lisa »

Дуже рада, що Словник і Форум повернувся :* Відчуття, що повернувся друг, якого давненько не бачила /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Відповісти