Перенесення форуму

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Відповісти
Основознавець
Мовознавець геніяльний
Повідомлень: 961
З нами з: Чет липня 31, 2008 11:15 pm

Перенесення форуму

Повідомлення Основознавець »

Насамперед красна дяка за сповіщення про мігрування форуму пані Танці! Якби не вона я б довго шукав цей форум, напевно.

А що ж трапилось, що аж без повідомлення? Наскільки я зрозумів тлумачної частини годі чекати, вона вже є всюди, крім нашого сайту. Як би це саркастично не звучало, але частка правди в тому є.

По суті, тут і залишився лише форум. Пора перебиратись на інші портали чи як? /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Мавка

Перенесення форуму

Повідомлення Мавка »

Приміром, я дізналася про це зі сповіщення на емейл від Головного адміністратора. smile.gif
[quote]Шановні друзі!

Поступово добігає кінця невизначеність в ситуації зі Словником. Сайт (а разом з ним і форум) переїзжає на нову адресу - www.slovnyk.UA! На жаль, нинішня адреса (www.slovnyk.NET) вже не буде вести на сайт Словника.
Також, трохи зміниться контент сайта в плані тлумачень. Вони обов'язково будуть (хоч і не відповідатимуть повністю тим, що були на момент тимчасовго закриття сайта), але потрібно зачекати ще трохи. Дуже сподіваюся, що це трапиться протягом пари місяців.
Тому, слідкуйте за оновленнями.

З повагою,
Олег Дмитрієв[/quote]

Коли вже зайшла мова, чимало людей питають про відновлення не тільки форуму, а й словника. Щось скажете потішне?
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

Перенесення форуму

Повідомлення Savo »

Мавка писав:
Сер грудня 14, 2011 5:18 pm

Коли вже зайшла мова, чимало людей питають про відновлення не тільки форуму, а й словника. Щось скажете потішне?

Якщо шукаєте потіхи, то її не буде, п. Мавко. Доскіпуюся до слів? Мабуть. Такий уже вдався. Бачу й скалку в чужому оці... А все втішне, наскільки наразі можливо, п. Головний адміністратор написав. Читайте.

Що відбувалося весь цей час, думаю, можна зрозуміти з інформації, що є на сторінці ABBYY після переспрямування – коли набираєте за звичкою адресу slovnyk.net. Так, колишній, але таки геть первісний Словник.нет тепер там. І всяк може ним користуватися. Яка-не-яка користь. Хоч цей варіант не відбиває жодної правки, що пропонували користувачі цього форуму, не містить жодного нового слова, які додавалися до первісного варіанта впродовж існування нашого ресурсу.

Мавка писав:
Сер грудня 14, 2011 5:18 pm
Наскільки я зрозумів тлумачної частини годі чекати, вона вже є всюди, крім нашого сайту. Як би це саркастично не звучало, але частка правди в тому є. По суті, тут і залишився лише форум. Пора перебиратись на інші портали чи як?


Що буде тут, п. Основознавцю? Буде цей форум, який давно уже вийшов за рамки чогось другорядного, лише придаткового. Вважаю, маємо тут потужний самодостатній довідково-консультаційний інтернет-ресурс, де мовець може знайти відповіді на складні для себе питання слово- й формовжитку, перекладу, написання тощо, подискутувати, висловити власну позицію й почути думку тямовитих людей, що мають добре мовне чуття й смак. Зібралися тут ті, кому небайдужа доля української мови, хто ладен дбати про її чистоту і багатство, скільки стає сил і хисту.

І буде словник. Так, наразі такий, як є. Бог дасть (а добрі люди поможуть), скоро з’явиться й тлумачна частина. Така, щоб жодних правових колізій відтак не виникало. Тому й потрібен час. Утім Словник-2 буде. Чекали рік – почекаємо ще. Врешті, як самі кажете, альтернативних онлайн-джерел, де можна знайти тлумачення української лексики, дякувати Богу, маємо – постали, можливо, й через зникнення Словника.нет – не мали б щастя, то нещастя помогло.
А перебиратись чи ні – справа кожного.

За всіма цими колізіями й призабулося, що нашому форуму минулого місяця виповнилося п’ятірко рочків. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> Ніби нічогеньке таке дитятко зросло, зіп’ялося собі й міцно стало на ніжки. Загартовується й, певен, ростиме далі. А ми поможемо. Ні? /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

З ювілейчиком, дорогі форумці. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Мавка

Перенесення форуму

Повідомлення Мавка »

Не мала на меті Вас образити, п. Саво. Однак запитала тут про Тлумачний (хоча могла поцікавитися й приватно), бо дізнатися про його долю хочуть й інші пересічні користувачі словника. Безпосередньо отримувала на електронну адресу листи з питаннями "а що ж буде далі?", посилання з невтішною інформацією про майбутнє нашого помічника. Тож за те, що просвітили, ґречно вдячна (думаю, що не лише я).


Savo писав:
Чет грудня 22, 2011 6:21 pm

За всіма цими колізіями й призабулося, що нашому форуму минулого місяця виповнилося п’ятірко рочків. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> Ніби нічогеньке таке дитятко зросло, зіп’ялося собі й міцно стало на ніжки. Загартовується й, певен, ростиме далі. А ми поможемо. Ні? /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
З ювілейчиком, дорогі форумці. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

Многая йому літа. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Відповісти