Питання та пропозиції щодо форуму словник.нет

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

vitaly1
Коректор пильний
Повідомлень: 268
З нами з: Суб листопада 11, 2006 10:57 am

Питання та пропозиції щодо форуму словник.нет

Повідомлення vitaly1 »

1. Чи є можливість вимкнути цитування при відповіді на чиєсь повідомлення? Інколи буває людина багато напише, хтось їй відповідає, повністю цитуючи написане раніше, і в результаті пост-відповідь на три чверті, а то й більше, складається з попереднього повідомлення.

Як на мене, краще було б налаштувати стандартну відповідь взагалі без цитування. Кому треба, той і так процитує, а інакше доводиться витрачати час, стираючи зайвий цитований текст, та й у чужих повідомленнях прокручувати цитати, поки нарешті не доберешся до власне відповіді.

2. Скажімо, я хочу відповісти одразу двом попереднім дописувачам. Було б зручно, якби біля кожного повідомлення було посилання, яке вставляло б у моє повідомлення нік людини, якій я відповідаю (бажано жирним шрифтом). Тоді одразу було б видно кому і що саме я хочу відповісти. Пошукав таку кнопку в поточній версії форуму - не знайшов.

P.S. Щойно побачив, що є цілих три кнопки для відповіді, і лише одна повністю цитує попереднє повідомлення. Тому трохи зміню свою пропозицію - внести у правила форуму вимогу не цитувати чужі повідомлення повністю, а вибирати лише ті частини, відповідь на які без цитати буде незрозуміла.
vitaly1
Коректор пильний
Повідомлень: 268
З нами з: Суб листопада 11, 2006 10:57 am

Питання та пропозиції щодо форуму словник.нет

Повідомлення vitaly1 »

При відповіді на особисте повідомлення можна "Додати копію цього повідомлення в папку «Відправлені»", якщо поставити відповідну галочку. А чи можна налаштувати так, щоб ця опція стандартно була включена?
Аватар користувача
Oleh Dmytriiev
Головний адміністратор
Повідомлень: 238
З нами з: Пон травня 04, 2020 10:53 pm

Питання та пропозиції щодо форуму словник.нет

Повідомлення Oleh Dmytriiev »

vitaly1 писав:
П'ят грудня 01, 2006 5:03 am

При відповіді на особисте повідомлення можна "Додати копію цього повідомлення в папку «Відправлені»", якщо поставити відповідну галочку. А чи можна налаштувати так, щоб ця опція стандартно була включена?


Ну так з ходу я не знайшов. Спробую ще подивитися пізніше.
Ґонта

Питання та пропозиції щодо форуму словник.нет

Повідомлення Ґонта »

Щойно зареєструвався без проблем.
Але залогінитись не можу.
Вже грішу на те, що пароль ввів при реєстрації неправильно.
Ну, не біда - зараз відновимо. Користуюсь опцією відновлення паролю - повідомляють, що такого користувача немає. Дивлюсь на список користувачів - так он же ж я, он же ж - Ґонта!
Може проблема в літері Ґ ???
Хоча жодного разу на жодному з форумів такої проблеми не було.
Допоможіть!!

З повагою,
Ґонта.
Аватар користувача
Oleh Dmytriiev
Головний адміністратор
Повідомлень: 238
З нами з: Пон травня 04, 2020 10:53 pm

Питання та пропозиції щодо форуму словник.нет

Повідомлення Oleh Dmytriiev »

Ґонта писав:
Сер грудня 13, 2006 4:09 pm

Щойно зареєструвався без проблем.
Але залогінитись не можу.
Вже грішу на те, що пароль ввів при реєстрації неправильно.
Ну, не біда - зараз відновимо. Користуюсь опцією відновлення паролю - повідомляють, що такого користувача немає. Дивлюсь на список користувачів - так он же ж я, он же ж - Ґонта!
Може проблема в літері Ґ ???
Хоча жодного разу на жодному з форумів такої проблеми не було.
Допоможіть!!

З повагою,
Ґонта.

Проблема не вирішилась? Оскільки профіль Ґонта я бачу. Щодо Г-Ґ - навіть і не знаю, що Вам сказати. За ідеєю не має бути проблем. Але оскільки код писав не я - то сказати напевно не можу.
Поки ще Ґонта

Питання та пропозиції щодо форуму словник.нет

Повідомлення Поки ще Ґонта »

Олег Дмитрієв писав:
Сер грудня 13, 2006 4:09 pm

Проблема не вирішилась? Оскільки профіль Ґонта я бачу. Щодо Г-Ґ - навіть і не знаю, що Вам сказати. За ідеєю не має бути проблем. Але оскільки код писав не я - то сказати напевно не можу.


Ну, якщо а ні Ви, а ні я нічого не робили, то проблема, звісно, не вирішилась... /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Зараз спробую інше ім’я /sad.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":(" border="0" alt="sad.gif" />

З повагою,
поки ще Ґонта.
Гонта (Г з гачком не знайшлось)

Питання та пропозиції щодо форуму словник.нет

Повідомлення Гонта (Г з гачком не знайшлось) »

Буду я тепер таким!!! /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />

З повагою,
Гонта (Г з гачком не знайшлось. Але нехай соромно буде не мені) /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />
Ґонта

Питання та пропозиції щодо форуму словник.нет

Повідомлення Ґонта »

Ну нарешті я став самим собою!
То Ґ в логіні чомусь викаблучувалась - реєструвалось, але не пускало.
А в "імені, що буде відображатись" Ґ сприймається нормально...
Аватар користувача
Oleh Dmytriiev
Головний адміністратор
Повідомлень: 238
З нами з: Пон травня 04, 2020 10:53 pm

Питання та пропозиції щодо форуму словник.нет

Повідомлення Oleh Dmytriiev »

Ґонта писав:
Сер грудня 13, 2006 4:09 pm

Ну нарешті я став самим собою!
То Ґ в логіні чомусь викаблучувалась - реєструвалось, але не пускало.
А в "імені, що буде відображатись" Ґ сприймається нормально...

Ну от і добре /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> . А то я до вихідних нічим, пов'язаним зі СЛОВНИКом займатися не зможу... /sad.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":(" border="0" alt="sad.gif" /> Аврал...
Oleksan
Новоприбулий
Повідомлень: 1
З нами з: Вів грудня 15, 2009 9:04 am

Питання та пропозиції щодо форуму словник.нет

Повідомлення Oleksan »

Доброго всім життя від новенького!
Якраз про ще один аспект використання
"Ґ "мені теж хотілось порозмірковувати. Так чи інакше, але правда життя така, що багато хто цією літерою не володіє /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
І зокрема, при пошуку слів - Гніт-тиск і Ґніт-бавовняна нитка можуть так і не зустрітися ні в пошуковику, ні в свідомості мовця... Можливо варто про це хоча б написати зауваження десь поближче до головної сторінки. На видному місці.
Відповісти