зустрічі форумців

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Відповісти
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

зустрічі форумців

Повідомлення Iryska »

Олег Дмитрієв писав:
П'ят грудня 01, 2006 3:05 pm

Краще обмежусь виставленням віртуального пива. Спробую за вихідні повиправляти все...

ой, а давайте колись зробимо зустріч з реальним пивом. тра буде тіко підгадати, щоб якомога більше народу зібралося.
хочу пива.
а знаєте як в масквє наше пиво називають???
пііііво!!!
/ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" /> /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" /> /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />
Anatoliy
Студент досвідчений
Повідомлень: 104
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 5:54 pm

зустрічі форумців

Повідомлення Anatoliy »

Iryska писав:
П'ят грудня 01, 2006 9:43 pm

ой, а давайте колись зробимо зустріч з реальним пивом. тра буде тіко підгадати, щоб якомога більше народу зібралося.
хочу пива.
а знаєте як в масквє наше пиво називають???
пііііво!!!
/ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" /> /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" /> /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />

можу порадити купити кожному по пляшці пива, далі - відеочат (пиво реальне - і ви разом)

П.С. я ніц не казав, ніс у чужі справи не сунув... хоча порада непогана /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

зустрічі форумців

Повідомлення Iryska »

Anatoliy писав:
П'ят грудня 01, 2006 10:37 pm

можу порадити купити кожному по пляшці пива, далі - відеочат (пиво реальне - і ви разом)

П.С. я ніц не казав, ніс у чужі справи не сунув... хоча порада непогана /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

ну відеочат... та ну.
особисто я особисто з тобою в реалі з задоволеннм поспілкувалася.
Аватар користувача
Oleh Dmytriiev
Головний адміністратор
Повідомлень: 238
З нами з: Пон травня 04, 2020 10:53 pm

зустрічі форумців

Повідомлення Oleh Dmytriiev »

Iryska писав:
П'ят грудня 01, 2006 9:43 pm

ой, а давайте колись зробимо зустріч з реальним пивом. тра буде тіко підгадати, щоб якомога більше народу зібралося.
хочу пива.
а знаєте як в масквє наше пиво називають???
пііііво!!!
/ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" /> /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" /> /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />


Та я вже давно про це думав. Бажано було б, щоб побільше людей писало у своїй інфі, де вони живуть. Тоді було б легше щось планувати /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Відповісти