модераторство

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

рівноденник
Студент досвідчений
Повідомлень: 90
З нами з: Чет листопада 09, 2006 8:36 pm

модераторство

Повідомлення рівноденник »

Даруйте за не дуже коректне питання /rolleyes.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":rolleyes:" border="0" alt="rolleyes.gif" /> , та що для цього потрібно? /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

модераторство

Повідомлення Iryska »

рівноденник писав:
Суб грудня 02, 2006 6:37 pm

Даруйте за не дуже коректне, ламерське питання /rolleyes.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":rolleyes:" border="0" alt="rolleyes.gif" /> , та що для цього потрібно? /unsure.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":unsure:" border="0" alt="unsure.gif" />

стастуси користувачів вирізнятимуть нас від решти форумів. втім, ми і так відрізняємося. :P
будь-яка спільнота чи колектив з часом обростає своєрідними типами звертань один до одного. думаю, статуси користувачів, особливо такі унікальні, вибрані за згоди та участі самих користувачів, сприятимуть утворенню дружньої та приємної атмосфери.
рівноденник
Студент досвідчений
Повідомлень: 90
З нами з: Чет листопада 09, 2006 8:36 pm

модераторство

Повідомлення рівноденник »

Iryska писав:
Суб грудня 02, 2006 6:43 pm

стастуси користувачів вирізнятимуть нас від решти форумів. втім, ми і так відрізняємося. :P

тоді модераторство - то дійсно /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" /> чудово.... /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

модераторство

Повідомлення Iryska »

рівноденник писав:
Суб грудня 02, 2006 7:00 pm

тоді модераторство - то дійсно /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" /> чудово.... /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

я думала, ми про статуси користувачів. а модераторство до чого? ви про таємничого когось, хто теж хоче бути модератором?
рівноденник
Студент досвідчений
Повідомлень: 90
З нами з: Чет листопада 09, 2006 8:36 pm

модераторство

Повідомлення рівноденник »

Iryska писав:
Суб грудня 02, 2006 7:44 pm

я думала, ми про статуси користувачів. а модераторство до чого? ви про таємничого когось, хто теж хоче бути модератором?

ги-ги або ж лол /lol.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":lol:" border="0" alt="lol.gif" />
трохи по-дурному вийшло /unsure.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":unsure:" border="0" alt="unsure.gif" />
ЗІ та я принаймні хотів розпитати /rolleyes.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":rolleyes:" border="0" alt="rolleyes.gif" /> , що входитиме до обов’язків модератора, волонтера на якого ви бажаєте /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

модераторство

Повідомлення Iryska »

рівноденник писав:
Суб грудня 02, 2006 7:57 pm

ги-ги або ж лол /lol.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":lol:" border="0" alt="lol.gif" />
трохи по-дурному вийшло /unsure.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":unsure:" border="0" alt="unsure.gif" />
ЗІ та я принаймні хотів розпитати /rolleyes.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":rolleyes:" border="0" alt="rolleyes.gif" /> , що входитиме до обов’язків модератора, волонтера на якого ви бажаєте /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />

то я не в'їхала...
модератор розвиває роділ, доручений йому/їй. стежить за порядком.
чи то я сьогодні супер лаконічна, чи воно так в двох словах і є. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
рівноденник
Студент досвідчений
Повідомлень: 90
З нами з: Чет листопада 09, 2006 8:36 pm

модераторство

Повідомлення рівноденник »

Iryska писав:
Суб грудня 02, 2006 8:00 pm

то я не в'їхала...
модератор розвиває роділ, доручений йому/їй. стежить за порядком.
чи то я сьогодні супер лаконічна, чи воно так в двох словах і є. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

Гм /rolleyes.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":rolleyes:" border="0" alt="rolleyes.gif" />
ЗІ ви, як модератор, як гадаєте, розмова про "бути або не бути модератором" в цій темі(Статуси користувачів) - це вже офтоп? /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

модераторство

Повідомлення Iryska »

рівноденник писав:
Суб грудня 02, 2006 8:15 pm

Гм /rolleyes.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":rolleyes:" border="0" alt="rolleyes.gif" />
ЗІ ви, як модератор, як гадаєте, розмова про "бути або не бути модератором" в цій темі(Статуси користувачів) - це вже оффтоп? /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />

так. мабуть.
але як одератор відрізняю офтоп корисний, що дещо дотичний до обговорення та офтоп офтопний - абсолютно віддалений від теми. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
на мій погляд - це дотичний офтопик. крім того, я насправді думала, ви хотіли дізнатися про статуси користувачів.
zav

модераторство

Повідомлення zav »

Сміявся...
Уживаючи модератор усі помиляються страшенно, бо воно має єдине значення. Натомість медіатор має два значення... пильнуйте!
vitaly1
Коректор пильний
Повідомлень: 268
З нами з: Суб листопада 11, 2006 10:57 am

модераторство

Повідомлення vitaly1 »

Точно, левова частка користувачів інтернету (тобто ті, хто спілкуються на форумах) помиляються /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

Те, що модератора в цьому значенні нема у тлумачнику, просто означає, що це значення ще не було додано, бо слово досить нове, як зрештою і весь інтернетівський сленг. Більше про це поняття можна дізнатися, наприклад, у російській вікіпедії (в українській на жаль такої статті ще немає).

А медіатор тут взагалі ні до чого, це слово ні до модерації, ні до форумів не має ніякого стосунку.
Відповісти