Редагування тлумачень

Шукаємо огріхи в роботі лексикографічної системи, конструктивно критикуємо, радимо...

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад, lejastu

Відповісти
Sclerolith
Учень старанний
Повідомлень: 24
З нами з: П'ят червня 06, 2008 4:09 am

Редагування тлумачень

Повідомлення Sclerolith »

Таке враження, що функція редагування тлумачень не працює. Коли я вибираю «редагувати», я потрапляю на сторінку без тлумачення, яка б з’явилася, якби я вибрав «додати тлумачення», коли слова не знайдено.

Бажано, щоб на сторінці редагування вже було набране наявне тлумачення і його залишалося лише відредагувати, а не вводити наново.
Аватар користувача
Oleh Dmytriiev
Головний адміністратор
Повідомлень: 238
З нами з: Пон травня 04, 2020 10:53 pm

Редагування тлумачень

Повідомлення Oleh Dmytriiev »

Sclerolith писав:
Вів липня 27, 2010 6:31 am

Таке враження, що функція редагування тлумачень не працює. Коли я вибираю «редагувати», я потрапляю на сторінку без тлумачення, яка б з’явилася, якби я вибрав «додати тлумачення», коли слова не знайдено.

Бажано, щоб на сторінці редагування вже було набране наявне тлумачення і його залишалося лише відредагувати, а не вводити наново.


Доброго дня!

Ніби все так і є. Після натискання "редагувати" Ви попадаєте в адмінзону, де виводиться слово, яке Ви хочете редагувати з двома пропозиціями - "редагувати" та "додати нове тлумачення". Якщо Ви натиснете на "редагувати", то буде у віконці редактора текст статті, який можна відредагувати. Якщо у Вас не так, то прохання повідомити, яким оглядачем Ви користуєтеся та надіслати скріншоти.
Sclerolith
Учень старанний
Повідомлень: 24
З нами з: П'ят червня 06, 2008 4:09 am

Редагування тлумачень

Повідомлення Sclerolith »

Дивно. У мене не так. Спочатку я знаходжу слово:

[attachmentid=246]

Потім натискаю на ґудзик «РЕДАГУВАТИ» й одразу потрапляю сюди:

[attachmentid=247]

А тут у мене тільки «ПЕРЕВІРИТИ НАЯВНІСТЬ» і «ЗАСТОСУВАТИ».

Мій оглядач — Internet Explorer 8.0.6001.18702.

Сподіваюся, що Ви зможете побачити знімки екрана в повному розділенні.
Відповісти