Тестуємо форум на новому двигуні - 2020

Шукаємо огріхи в роботі лексикографічної системи, конструктивно критикуємо, радимо...

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад, lejastu

Відповісти
Аватар користувача
Oleh Dmytriiev
Головний адміністратор
Повідомлень: 238
З нами з: Пон травня 04, 2020 10:53 pm

Тестуємо форум на новому двигуні - 2020

Повідомлення Oleh Dmytriiev »

Всім вітання!

Розумію, що запізно руки дійшли до форуму, але вже як є. Прошу за це вибачення. На превеликий жаль, попередній форум на IPB останні роки працював фактично в режимі архіву, оскільки щось трапилося незрозуміле і з самим форумом (неможливо було зареєстревуатися) і зламався мій обліковий запис головного адміністратора (так вийшло - забув пароль, доступу до старої пошти не було - вліз в БД і поламав:( ). Перейти на нові, сучасні версії IPB - не було можливості - IPB з форуму перетворився на величезний комплекс програмних рішень, що не зовсім підходить для нашого форуму. Тому, було прийнято рішення перейти на інший двигун - phpBB, який адаптовано для мобільних пристроїв та досі підтримується розробниками.

Ще раз підкреслю, що розумію, наскільки запізно це все було зроблено, і що наразі із існуванням великої кількості сорціальних мереж та каналів якоїсь особливої потреби, як 13 років назад, у форумах немає, але тим не менш, на цьому форумі вже є величезна база знань з української мови і дати так просто зникнути їй я не дам. Навіть, якщо у цього форуму не буде великої кількості дописів, він залишиться хоча б як архів.

Але, я все ж таки сподіваюся, що частина людей повернеться, та прийдуть нові і форум Словник UA стане для них зручним майданчиком для обговорення різних питань, що стосуються української мови :)

Нам вдалося перенести величезну кількість інформації зі старого форуму, але є речі, які ми перенести не змогли. Основне - це паролі. Всім було згенеровано тимчасові паролі та буде розісланий лінк на форум з цим паролем та логіном. Або ви можете просто скинути пароль на форумі. Якщо у вас немає доступу до скриньки, з якої ви реєструвалися - напишіть мені повідомлення.

Також, буду всім вдячний за тестування форуму та ваші відгуки, побажання і знайдені помилки!
Відповісти