Ереб

У цьому розділі можна пропонувати до внесення в СЛОВНИК.НЕТ нові слова, вказувати на знайдені помилки, недогляди, чортики тощо

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Відповісти
Zavada

Ереб

Повідомлення Zavada »

ЕРЕБ, -а, ч. У давньогрецькій міфології – підземне царство темряви.
Крім того, персоніфікація мороку .
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Ереб

Повідомлення Iryska »

Zavada писав:
Сер грудня 13, 2006 4:09 pm

ЕРЕБ, -а, ч. У давньогрецькій міфології – підземне царство темряви.
Крім того, персоніфікація мороку .

ой, справді????
Ви у нас будете почесним міфознавцем.
є пропозиція - аби не створювати для кожного слова окрему тему, давайте Ви створите список доповнень чи виправлень міфологічно-даньогрецько\римського плану.
/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
а потім його в одну тему викинете. і буде Вам честь і хвала. я сама перша буду таким от списосчком керуватися. і дізнаватися нове.
як воно? згода????
Zavada

Ереб

Повідомлення Zavada »

Iryska писав:
Сер грудня 13, 2006 4:09 pm

ой, справді????
ви у нас будете почесним міфознавцем.
є пропозиція - аби не створювати для кожного слова окрему тему, давайте ви створите список доповнень чи виправлень міфологічно-даньогрецько\римського плану.
/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
а потім його в одну тему викинете. і буде вам честь і хвала. я сама перша буду таким от списосчком керуватися. і дізнаватися нове.
як воно? згода????

Згода, але беззаперечну помилку (Аврора) вже слід було виправити. Та й "Ви" не завадило б писати з великої літери.
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Ереб

Повідомлення Iryska »

Zavada писав:
Пон грудня 18, 2006 4:09 pm

Згода, але беззаперечну помилку (Аврора) вже слід було виправити. Та й "Ви" не завадило б писати з великої літери.

за ви - вибачайте.
зараз виправлю.
виправлення помилок здійснюється Олегом у вільний час. я гадаю, він обов'язково розгляне цю помилку і внесе зміни, вказані Вами, як тільки цей вільний час з'явиться.
наперед дякую за розуміння.
Аватар користувача
Oleh Dmytriiev
Головний адміністратор
Повідомлень: 238
З нами з: Пон травня 04, 2020 10:53 pm

Ереб

Повідомлення Oleh Dmytriiev »

Додав.
Відповісти