Великий пласт слів

У цьому розділі можна пропонувати до внесення в СЛОВНИК.НЕТ нові слова, вказувати на знайдені помилки, недогляди, чортики тощо

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Відповісти
Anatoliy
Студент досвідчений
Повідомлень: 104
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 5:54 pm

Великий пласт слів

Повідомлення Anatoliy »

Ось щойно переглядав один історичний роман (кілька сторінок). Виявляється, у словнику немає дуже багато слів (це переважно історизми і застарілі слова). Наприклад: саква, вітець, спудейство, приїзний, колегіант, нестатковий, одказувати, валечний, хляпавиця, ранти, дзигоріти, повісся, совістливий, почт... Гадаю, що такі речі було б дуже доречно додавати у словник, а то незабаром більшість людей перестане розуміти, про що в книгах пишуть.
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Великий пласт слів

Повідомлення Iryska »

Anatoliy писав:
П'ят листопада 10, 2006 9:44 pm

Ось щойно переглядав один історичний роман (кілька сторінок). Виявляється, у словнику немає дуже багато слів (це переважно історизми і застарілі слова). Наприклад: саква, вітець, спудейство, приїзний, колегіант, нестатковий, одказувати, валечний, хляпавиця, ранти, дзигоріти, повісся, совістливий, почт... Гадаю, що такі речі було б дуже доречно додавати у словник, а то незабаром більшість людей перестане розуміти, про що в книгах пишуть.

знову ж таки - тра тоді робити окремий розділ - застарілі слова, архаїзми та історизми.
ти визначайся, за що відповідатимеш - за медичну термінологію чи за це?
і тоді потрошку працюватимемо.
/ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />
Anatoliy
Студент досвідчений
Повідомлень: 104
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 5:54 pm

Великий пласт слів

Повідомлення Anatoliy »

взагалі-то, я не дуже люблю відповідальність... /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
хоча, якщо вже на це пішло, то краще за застарілі слова, архаїзми та історизми... (медицина - то не зовсім моє).
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Великий пласт слів

Повідомлення Iryska »

Anatoliy писав:
Суб листопада 11, 2006 1:56 pm

взагалі-то, я не дуже люблю відповідальність... /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
хоча, якщо вже на це пішло, то краще за застарілі слова, архаїзми та історизми... (медицина - то не зовсім моє).

ну то не зовсім відповідальність
просто от тепер архаїзми- твої. ти читаєш книжку, виписуєш слова. гарно, якщо в книжці відразу йдуть пояснення. коли такого добра назбирається багацько - кидає на форум. народ дивиться, доповнює.
після обговорення - затверджує редактор та відповідальні за це люди.
авторство - залишається твоїм.
от. а ще, конкуруючий ти наш - свій словник не закижай.
і ще - є в мене до тебе одна справа.
приватна. ги, але то вже милом - і з понеділка.
Anatoliy
Студент досвідчений
Повідомлень: 104
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 5:54 pm

Великий пласт слів

Повідомлення Anatoliy »

я свого діла не закидаю, працюю потроху, коли час є. тиждень тому ще 500 слів додав. ще є дві сотні, але ще переглянути треба - ніяк не можу часу викраяти. але помаленьку діло робиться. до речі, прикольно придумали - я про статуси користувачів /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Великий пласт слів

Повідомлення Iryska »

ну то все наш супер-пупер радж постарався
/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Anatoliy
Студент досвідчений
Повідомлень: 104
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 5:54 pm

Великий пласт слів

Повідомлення Anatoliy »

з гумором - клас!
Відповісти