Абетковий покажчик - відгуки та пропозиції

У цьому розділі можна пропонувати до внесення в СЛОВНИК.НЕТ нові слова, вказувати на знайдені помилки, недогляди, чортики тощо

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Аватар користувача
Oleh Dmytriiev
Головний адміністратор
Повідомлень: 238
З нами з: Пон травня 04, 2020 10:53 pm

Абетковий покажчик - відгуки та пропозиції

Повідомлення Oleh Dmytriiev »

Хочу поділитися з вами радістю.
По-перше. Вчора було встановлено рекорд відвідуваності СЛОВНИК.НЕТ - вперше за його історію, кількість відвідувачів перевалила за 1000 (1007)!
По-друге. Абетковий покажчик мав свій побічний ефект. Дуже логічно, хоча коли я його робив - навіть не думав про це. Пошукові машини проіндексували майже всі слова зі словника. Тепер, набираючи якесь не дуже поширене слово, наприклад, "расознавство" у Гуглі або Яндексі ви отримуєте посилання на СЛОВНИК.НЕТ. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Абетковий покажчик - відгуки та пропозиції

Повідомлення Iryska »

Олег Дмитрієв писав:
Сер березня 14, 2007 4:09 pm

Хочу поділитися з вами радістю.
По-перше. Вчора було встановлено рекорд відвідуваності СЛОВНИК.НЕТ - вперше за його історію, кількість відвідувачів перевалила за 1000 (1007)!
По-друге. Абетковий покажчик мав свій побічний ефект. Дуже логічно, хоча коли я його робив - навіть не думав про це. Пошукові машини проіндексували майже всі слова зі словника. Тепер, набираючи якесь не дуже поширене слово, наприклад, "расознавство" у Гуглі або Яндексі ви отримуєте посилання на СЛОВНИК.НЕТ. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

обожнюю такі побічні ефекти!
ура!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" /> /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" /> /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />
Відповісти