Розширення кількості словників

У цьому розділі можна пропонувати до внесення в СЛОВНИК.НЕТ нові слова, вказувати на знайдені помилки, недогляди, чортики тощо

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Містик
Учень старанний
Повідомлень: 28
З нами з: Пон травня 14, 2007 2:00 pm

Розширення кількості словників

Повідомлення Містик »

Як щодо розширення кількості словників. Щось в такому дусі планується? Було би непогано.
P.S. Не можу знайти, де тут можна змінити опис теми, хто має такі права доступу змініть будь ласка там слово пояненням на поясненням.
Аватар користувача
Oleh Dmytriiev
Головний адміністратор
Повідомлень: 238
З нами з: Пон травня 04, 2020 10:53 pm

Розширення кількості словників

Повідомлення Oleh Dmytriiev »

Містик писав:
Чет червня 07, 2007 4:09 pm

Як щодо розширення кількості словників. Щось в такому дусі планується? Було би непогано.
P.S. Не можу знайти, де тут можна змінити опис теми, хто має такі права доступу змініть будь ласка там слово пояненням на поясненням.


А які саме словники Ви хотіли би побачити на словник.нет? Є плани на розширення словникової бази. За рахунок білінгвістичних словників. Але щодо термінів - наразі нічого не можу сказати. Сподіваюся, що до кінця року. Можливо - восени.
Ґвинтик
Студент досвідчений
Повідомлень: 57
З нами з: Суб лютого 03, 2007 7:18 pm

Розширення кількості словників

Повідомлення Ґвинтик »

Етимологічний, було б шикарно /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Листопад
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2080
З нами з: Сер грудня 27, 2006 2:06 pm

Розширення кількості словників

Повідомлення Листопад »

Ґвинтик писав:
Нед липня 15, 2007 4:09 pm

Етимологічний, було б шикарно /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />


Для особистого користування можна завантажити з: http://litopys.org.ua/
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Розширення кількості словників

Повідомлення Iryska »

кажете, мона замовляти словники????
/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

хочу російсько-український!!!
словник синонімів, паронімів... ну і шоб вже зовсім все було чудово - фразеологізмів!
Аватар користувача
Oleh Dmytriiev
Головний адміністратор
Повідомлень: 238
З нами з: Пон травня 04, 2020 10:53 pm

Розширення кількості словників

Повідомлення Oleh Dmytriiev »

Iryska писав:
Чет серпня 02, 2007 4:09 pm

кажете, мона замовляти словники????
/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

хочу російсько-український!!!
словник синонімів, паронімів... ну і шоб вже зовсім все було чудово - фразеологізмів!

Ну, якщо все буде добре, то за кілька місяців російсько-українсько-російський буде. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> Щодо інших - складніше /sad.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":(" border="0" alt="sad.gif" />
vitaly1
Коректор пильний
Повідомлень: 268
З нами з: Суб листопада 11, 2006 10:57 am

Розширення кількості словників

Повідомлення vitaly1 »

Олег Дмитрієв писав:
Пон серпня 13, 2007 4:09 pm

Ну, якщо все буде добре, то за кілька місяців російсько-українсько-російський буде. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> Щодо інших - складніше /sad.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":(" border="0" alt="sad.gif" />

А яке паперове видання буде взято за основу? Якщо не секрет.
Листопад
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2080
З нами з: Сер грудня 27, 2006 2:06 pm

Розширення кількості словників

Повідомлення Листопад »

vitaly1 писав:
Пон серпня 13, 2007 4:09 pm

А яке паперове видання буде взято за основу? Якщо не секрет.


До речі, vitaly1, а яке б паперове Ви порекомендували? Просто цікаво знати думку...
vitaly1
Коректор пильний
Повідомлень: 268
З нами з: Суб листопада 11, 2006 10:57 am

Розширення кількості словників

Повідомлення vitaly1 »

Якщо говорити про справді варті уваги словники, то вибір невеликий. З російсько-українських - або академічний тритомник 1969 року, або словник за ред. Жайворонка 2003 року. З українсько-російських - знов-таки академічний шеститомник 1953-1963 років. Останній звісно застарів, але нічого більш фундаментального я не знаю.

Хоча я не чув, щоб жоден з них був доступний у електронному текстовому виді. Скановані є всі, крім (поки що) двох останніх томів укр-рос. словника.
Листопад
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2080
З нами з: Сер грудня 27, 2006 2:06 pm

Розширення кількості словників

Повідомлення Листопад »

vitaly1 писав:
Пон серпня 13, 2007 4:09 pm

Якщо говорити про справді варті уваги словники, то вибір невеликий. З російсько-українських - або академічний тритомник 1969 року, або словник за ред. Жайворонка 2003 року. З українсько-російських - знов-таки академічний шеститомник 1953-1963 років. Останній звісно застарів, але нічого більш фундаментального я не знаю.

Хоча я не чув, щоб жоден з них був доступний у електронному текстовому виді. Скановані є всі, крім (поки що) двох останніх томів укр-рос. словника.


Дякую. Просто хотілося знати думку людей, які користуються словниками. А ще сподівалася, мо', я щось пропустила і з'явились якісь нові словники, як Ви висловилися, варті уваги... Очевидно, хоч старі видання і лають, але нічого фундаментальнішого поки що на світ Божий не вийшло.
Відповісти