ПЕРСА, дати перси малюку

У цьому розділі можна пропонувати до внесення в СЛОВНИК.НЕТ нові слова, вказувати на знайдені помилки, недогляди, чортики тощо

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Ґвинтик
Студент досвідчений
Повідомлень: 57
З нами з: Суб лютого 03, 2007 7:18 pm

ПЕРСА, дати перси малюку

Повідомлення Ґвинтик »

Сонячна Елоїза писав:
Чет серпня 16, 2007 4:09 pm

буга га , хлопці, насмішили.
Пішли ми у маси мову про перси розповсюджувати. Я почуєте у широких масах, знайте, то наших рук діло /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

Такі роботи вже проводяться /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

ПЕРСА, дати перси малюку

Повідомлення Iryska »

Сонячна Елоїза писав:
Чет серпня 16, 2007 4:09 pm


ГРУди- ГРУбий , коли грудне годування мене не стосувалося, мене не бентежила термінологія, скажіть ви годували? чи годуєте? і як довго коли так?


давайте ше тоді грушу перейменуємо. як можна їсти такий грубий фрукт, ше не дай бог хто вдавиться.
а в грудні місяці ви всі календарі переписуєте? замальовуєте чи як?

не годувала. збираюся. але годувати буду груддю. і не бачу, не чую і не відчуваю в цьому слові нічого поганого. якщо вам подобається і ви вважаєте, шо наперсний малюк - то саме ваш - на здоровля. ніц не маю проти.
і хоч вбийте мене, хоч грушами закидайте, не бачу нічого бентежного в годуванні груддю. для сімейного використання чи у певній спільноті - якщо всім до вподоби - можна використовувати перса, ніхто не боронить.
Сонячна Елоїза

ПЕРСА, дати перси малюку

Повідомлення Сонячна Елоїза »

Iryska писав:
П'ят серпня 17, 2007 4:09 pm

давайте ше тоді грушу перейменуємо. як можна їсти такий грубий фрукт, ше не дай бог хто вдавиться.
а в грудні місяці ви всі календарі переписуєте? замальовуєте чи як?

не годувала. збираюся. але годувати буду груддю. і не бачу, не чую і не відчуваю в цьому слові нічого поганого. якщо вам подобається і ви вважаєте, шо наперсний малюк - то саме ваш - на здоровля. ніц не маю проти.
і хоч вбийте мене, хоч грушами закидайте, не бачу нічого бентежного в годуванні груддю. для сімейного використання чи у певній спільноті - якщо всім до вподоби - можна використовувати перса, ніхто не боронить.



Іришка, я так думаю, Ви занадто емоційно сприймаєте мої висловлювання, я ж кажу, що викинути слово груди, я не намагаюся, я хочу врізноманітнити лексику грудного годування.


Бо вона дуже бідна /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

Ґвинтик писав:
П'ят серпня 17, 2007 4:09 pm

Такі роботи вже проводяться /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />



УХ, прочитала /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

Я якшо чесно, пісню пономарьова тисячу разів слухала і навіть не задумувалася, про ті перси і не чула чомусь там те слово. Це ж треба, вік живи вік учись.

Приєднуйтесь до спільноти у ЖЖ, нам там чоловіків ,як раз не вистачає /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

ПЕРСА, дати перси малюку

Повідомлення Iryska »

Сонячна Елоїза писав:
П'ят серпня 17, 2007 4:09 pm

Іришка, я так думаю, Ви занадто емоційно сприймаєте мої висловлювання, я ж кажу, що викинути слово груди, я не намагаюся, я хочу врізноманітнити лексику грудного годування.
Бо вона дуже бідна /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />


та, я страшно емоційна.
у мене просто фоносемантика зсунута, мабуть. бо слово груди - то шось таке ніжне і мякеньке. грудне вигодовування - то так мило і зворушливо звучить...
Сонячна Елоїза

ПЕРСА, дати перси малюку

Повідомлення Сонячна Елоїза »

Пані Ірино, ви просто ще не достигли /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Лаврін
Мовознавець геніяльний
Повідомлень: 1021
З нами з: Чет листопада 30, 2006 8:06 am

ПЕРСА, дати перси малюку

Повідомлення Лаврін »

Сонячна Елоїза писав:
Суб серпня 18, 2007 4:09 pm

Пані Ірино, ви просто ще не достигли /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

Як на мене, трохи зверхнє судження: бо ж як "пані", то вже "достигла", а як би була "панна" - то, зрештою, чи не було б це насмішкою та глумом над ?
То колись, поза тисячу років перед нами в бібілійних євреїв тих, хто не мав, але, проте, хотів мати дітей, вважалося як кара господня... Ну, але вони, ті горбоносі кочовики, об'єднані в людське стадо, були майже дикунами: волочилися по пустелях у пошуках своєї, напоумленої в екзальтованих од повсякчасного блукання головах, землі обітованої. І тому після 70 років панування в наших "палестинах" стадного способу життя, заповіданого і так оспіваного в побрехеньках під назвою 'старий заповіт' ще тими жорстокими пустельними кочовиками з тої найпершої 'палестини', теперішня жінка має свобідну волю, щоб визначитися самій, як їй бути в житті: у парі чи ні, з дітьми чи без них. Благо, західний цивілізований світ давно вже визначився...

Але менше з тим, повернімося до наших баранів - до "персів", жіночих грудей саме як принади. Ось трохи промовистіший контекст із сучасної літератури - з навсправжки еротичного роману Юрія Логвина "Золоті копита".
А попереду них геть гола дiвчина. Зайшла у воду по чорне лоно, нахиляється i хлюпає обома руками собi на пишнi перса.
[..]
Поки Омелько розкумекував, що чинити, як iз верболозу вилетiв здоровенний чорний собака. Загавкотiв басовито - луна над водою покотилася, множачись вiд берегiв. Дiвчина прудко вискочила з води i кинулась до одягу. Хоч Омелько вiдганяв псюгу прикладом, все ж устиг роздивитись, як стрибали наливнi бiлi перса купальницi, як вигинались рожевi сiдницi при кожному кроцi. Пес ледь таки не вхопив Омелька, бо Омелько завмер, як побачив, що дiвчина обернулась до нього спиною i, широко розставивши литi стегна, нахилилась над своїми одежинами.
[...]
Коли всi опинились у дворi, Тетяна i Омелько взялися за стулки ворiт. Як зiйшлися стулки ворiт - козак i молодиця зiштовхнулися лице в лице. Тетяна тихо спитала:
- Що робитимеш, козаче?
- Поки що вiдбився, але треба тiкати...
- Ой бiда, а я ж тобi хотiла сорочку пошити.
- Поший, як вiдаєш. А мережу нехай нiма зробить.
- Ну все ти знаєш! Ну просто сатана - дивлюсь я на тебе, а менi аж млосно стає...
- Ой голубонько моя золота! - Омелько нишком, але мiцно прихопив її за перси. - Я теж млiю. Але зараз не час. Пiсля Покрови приїду по сорочку...
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

ПЕРСА, дати перси малюку

Повідомлення Iryska »

Сонячна Елоїза писав:
Суб серпня 18, 2007 4:09 pm

Пані Ірино, ви просто ще не достигли /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

:huh: не достигла до годування дітей персами?
тоді радше залишусь зеленою.
власних дітей, як бог дасть, збираюсь годувати грудьми.
Сонячна Елоїза

ПЕРСА, дати перси малюку

Повідомлення Сонячна Елоїза »

Iryska писав:
Нед серпня 19, 2007 4:09 pm

:huh: не достигла до годування дітей персами?
тоді радше залишусь зеленою.
власних дітей, як бог дасть, збираюсь годувати грудьми.




Ні не до годування персами, а до таких суперечок /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> Бугага


Персами може годувати будь-яка жінка/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />


Навіть та, яка не народжувала /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> називається адоптів брестфідінг /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />





Пане Лавріне, ви не відволікайтеся від діла. Дякую за лінк.



ОТЖЕ у нас є

ГРУДИ
ПЕРСИ
МОЛОЧНІ ЗАЛОЗИ
ЦИЦІ
ЛОНО
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

ПЕРСА, дати перси малюку

Повідомлення Iryska »

Сонячна Елоїза писав:
Нед серпня 19, 2007 4:09 pm

Ні не до годування персами, а до таких суперечок /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> Бугага
та то геть не суперечка. на всі аргументи ви наводите той доказ, шо от ви перcами годуєте, того воно там має бути. тут не посперечаєшся.
/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Сонячна Елоїза

ПЕРСА, дати перси малюку

Повідомлення Сонячна Елоїза »

Iryska писав:
Нед серпня 19, 2007 4:09 pm

та то геть не суперечка. на всі аргументи ви наводите той доказ, шо от ви перcами годуєте, того воно там має бути. тут не посперечаєшся.
/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />


ми хочемо слово ПЕРСИ у лексику ввести, таким чином, аби воно не викликало еротичні фантазії /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

словом, слово хочемо заюзати до дірок /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> ХТО заборонить?
Відповісти