ПЕРСА, дати перси малюку

У цьому розділі можна пропонувати до внесення в СЛОВНИК.НЕТ нові слова, вказувати на знайдені помилки, недогляди, чортики тощо

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

ПЕРСА, дати перси малюку

Повідомлення Iryska »

Сонячна Елоїза писав:
Нед серпня 19, 2007 4:09 pm

ми хочемо слово ПЕРСИ у лексику ввести, таким чином, аби воно не викликало еротичні фантазії /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

словом, слово хочемо заюзати до дірок /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> ХТО заборонить?

а я хочу, щоб воно залишалось з еротичною конотацією. бо воно так є в мові. і мене то влаштовує. дітям - грудне молоко. для зваблення чоловіків - перса.
Сонячна Елоїза

ПЕРСА, дати перси малюку

Повідомлення Сонячна Елоїза »

Чоловіків зваблюють не перси, а сілікон/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> Через те, що чоловіки занадно захопилися персами, перси тілько на те і служать( нажаль),
втративши своє перше призначення( годувати малюків). У багатьох країнах - це дуже заважало промотувати персневе годування. Оголені груди не викликали на рекламах сорому, а от годування дитини у прилюдних місцях - боронь Боже.
Зараз уже набагато легже, але не в Україні, тому ми і намагаємося зняти те ТАБУ на перси, і віддати іх дітям, а не компанії НЕСТЛЕ
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

ПЕРСА, дати перси малюку

Повідомлення Iryska »

Сонячна Елоїза писав:
Нед серпня 19, 2007 4:09 pm

Чоловіків зваблюють не перси, а сілікон/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> Через те, що чоловіки занадно захопилися персами, перси тілько на те і служать( нажаль),
втративши своє перше призначення( годувати малюків). У багатьох країнах - це дуже заважало промотувати персневе годування. Оголені груди не викликали на рекламах сорому, а от годування дитини у прилюдних місцях - боронь Боже.
Зараз уже набагато легже, але не в Україні, тому ми і намагаємося зняти те ТАБУ на перси, і віддати іх дітям, а не компанії НЕСТЛЕ

а чому б чоловікам і не захоплюватися персами? на підсвідомому рівні перси розглядаються як майбутній інструмент годування спадкоємців. а компанія нестле - вона теж на перса зазіхає??? жахіття якесь.
а промотувати годування... ну гра слів... промотати мона мотузку... а тут таки сприяло б /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
діти і так матимуть мамині груди. а чоловіків за шо ображаєте? без них дітей не буде.
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

ПЕРСА, дати перси малюку

Повідомлення Savo »

Сонячна Елоїза писав:
Нед серпня 19, 2007 4:09 pm

Чоловіків зваблюють не перси, а сілікон/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

Ви вже геть чоловіків за бидло маєте... Хіба може подобатися неприродність?
Ґонта
Студент досвідчений
Повідомлень: 69
З нами з: Сер грудня 13, 2006 12:31 pm

ПЕРСА, дати перси малюку

Повідомлення Ґонта »

А може шановне панство пояснить мені ось цю словарну статтю Словника?

ЛОНО, -а, с., книжн., поет. 1. Те саме, що груди 1, 2. // Живіт, утроба як символ материнства

Це ж як? Лоно - і груди, і нижче?

А у того ж Логвина (якого цитував Лаврін) - "Зайшла у воду по чорне лоно" - ну аж ніяк лоно грудьми не може бути. Хіба що вона запацюрилась так, що лоно у значенні «груди» аж почорніло.
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

ПЕРСА, дати перси малюку

Повідомлення Iryska »

Savo писав:
Пон серпня 20, 2007 4:09 pm

Ви вже геть чоловіків за бидло маєте... Хіба може подобатися неприродність?

от я і кажу, шо чоловіків ні за шо, ні про шо чмирять... є таке слово, га?

Ґонта писав:
Пон серпня 20, 2007 4:09 pm

А може шановне панство пояснить мені ось цю словарну статтю Словника?

ЛОНО, -а, с., книжн., поет. 1. Те саме, що груди 1, 2. // Живіт, утроба як символ материнства

Це ж як? Лоно - і груди, і нижче?

А у того ж Логвина (якого цитував Лаврін) - "Зайшла у воду по чорне лоно" - ну аж ніяк лоно грудьми не може бути. Хіба що вона запацюрилась так, що лоно у значенні «груди» аж почорніло.

я знала лише друге значення. якшо опиратися на нього і готувати дітей лоном, то геть казна що виходить.
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

ПЕРСА, дати перси малюку

Повідомлення Savo »

Ґонта писав:
Пон серпня 20, 2007 4:09 pm

А може шановне панство пояснить мені ось цю словарну статтю Словника?

ЛОНО, -а, с., книжн., поет. 1. Те саме, що груди 1, 2. // Живіт, утроба як символ материнства

Це ж як? Лоно - і груди, і нижче?

А у того ж Логвина (якого цитував Лаврін) - "Зайшла у воду по чорне лоно" - ну аж ніяк лоно грудьми не може бути. Хіба що вона запацюрилась так, що лоно у значенні «груди» аж почорніло.

Лоно – щось потаємне, сакральне, що його не сформулюєш у буденному мовленні. У найзагальнішому розумінні – те, що є прихистком нового життя, дає нове життя; життя, таємниці якого не розкрили найславетніші мудреці, філософи, науковці.
Коли ж розглядати з лінгвістичного погляду, чи мало в нас прикладів багатозначності? І зближення з грудьми лише одне з можливих тлумачень.
Ось ілюстрації, які, може, допоможуть збагнути всю глибінь полісемантичності:
ЛОНО, а, с, книжн., поет. 1. Те саме, що груди 1, 2. У тумані на могилі, Як тополя, похилилась Молодиця молодая. Щось до лона пригортає Та з туманом розмовляє (Шевч., І, 1951, 310); Тулячи малу до лона, Наталя книжку їй чита (Рильський, Поеми, 1957, 176); Личко її [Галі] молоде та радісне, як яблучко, червоніло, .. лоно високе — видавалось з-під міцно облиплого плаття (Мирний, IV, 1955, 139); * У порівн. У чистій і ніжній, як лоно коханки, блакиті, в могутній хвилі життя, почувалась така повна гармонія... (Коцюб., І, 1955, 305); * Образно. Коли б я знав, що розлучусь з тобою, О краю мій, о земленько свята, я попрощався б хоч з тобою, До лона рідного припав (Олесь, Вибр., 1958, 407);//Живіт, утроба як символ материнства. Будь лоно прокляте, що ворога зносило, і виносило. Хай груди висохнуть, які проклятий ссав! (Рильський, Поеми, 1957, 242);
2. чого, перен. Про те, що є пристановищем, притулком для кого-, чого-небудь. Того дня весь час провів [Бублик] у лоні сім' ї, лагодячись до завтрашнього переїзду на дачу (Донч., VI, 1957, 524).
Прийняти до лона (в лоно) — зробити членом, частиною і т. ін. чого-небудь, приєднати, прилучити до чогось. Увійти до лона чого — стати членом, частиною і т. ін. чого-небудь. — Три місяці тому, замість унії, він увійшов до лона католицької церкви (Тулуб, Людолови, І, 1957, 103).
3. перен. Про надра землі, глибину вод. / ось земля, рідна земля, знову розкриває своє лоно, знову чекає праці, пісень, плугів, запліднення (Донч., III, 1956, 515); Сай шумує на дні, кличе в своє дике і тим прекрасне, бурхливе лоно (Ле, Міжгір'я, 1953, 67), Але землі родюче лоно Підніме соки [винограду] з глибини, І висять сивуваті грона На пружних лозах восени (Перв., II, 1958, 138); * Образно. Тепла земля Італії, змучена, як породілля, людям вручає радість, зрощену в лоні щедротному (Бажан, Італ. зустрічі, 1961, 8); // Про поверхню (води, землі тощо). А лоно вод, мов дзеркало ясне, Розкинулось в барвистій, пишній рамі (Стар., Вибр., 1959, 76); Ще в раннім дитинстві, співаче, На лоні донецьких
степів Я чув: твоє серце гаряче Творило схвильований спів (Уп., Укр. поема, 1950, 11); На лоні трав пекучі плями .. Багряний місяць над полями пливе між хмарами: війна! (Сос, II, 1958, 170).
На лоні ночі — вночі. Мир первозданний Одпочив на лоні ночі (Шевч., II, 1953, 277); На лоні природи; На лоно природи на відкритому повітрі, серед природи; на відкрите повітря, на природу.
[Придорожній] Між вербами натягнемо екран, а на горбику, серед лози,— глядач. Хто сидить, хто лежить, як кому зручніше на лоні нашої чудесної природи (Корн., II, 1955, 78); — Вийду у відставку, поїду в своє Сергіївське, в тишу сільську, на лоно природи (Кочура, Зол. грамота, 1960, 412).
Ign1111
Студент досвідчений
Повідомлень: 76
З нами з: Нед лютого 25, 2007 6:34 pm

ПЕРСА, дати перси малюку

Повідомлення Ign1111 »

Вирішив вставити своїх 5 коп.

Шановна Сонячна Елоїза звісно Ви можете використовувати слова в непритаманному їм значенні. Але всеж таки інши дописувачі мають рацію, щодо розділення ситуацій, коли можна використати те чи інше слово. Щоб Вам було трошкі зрозуміліше, чому не слід використовувати перси для годування немовля, приведу схожий приклад на схожу тему. Наприклад слова КОХАННЯ та ЛЮБОВ мають майже однакові значення, але це не означає, що буде доречно всюди використовувати слово КОХАННЯ, лише через те, що слово ЛЮБОВ якось грубо звучить... /blink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":blink:" border="0" alt="blink.gif" />
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

ПЕРСА, дати перси малюку

Повідомлення Iryska »

Ign1111 писав:
П'ят серпня 31, 2007 4:09 pm

Вирішив вставити своїх 5 коп.

Шановна Сонячна Елоїза звісно Ви можете використовувати слова в непритаманному їм значенні. Але всеж таки інши дописувачі мають рацію, щодо розділення ситуацій, коли можна використати те чи інше слово. Щоб Вам було трошкі зрозуміліше, чому не слід використовувати перси для годування немовля, приведу схожий приклад на схожу тему. Наприклад слова КОХАННЯ та ЛЮБОВ мають майже однакові значення, але це не означає, що буде доречно всюди використовувати слово КОХАННЯ, лише через те, що слово ЛЮБОВ якось грубо звучить... /blink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":blink:" border="0" alt="blink.gif" />

оооо... дуже гарно... тіко мені не вийшло так доступно висловитися.
Сонячна Елоїза

ПЕРСА, дати перси малюку

Повідомлення Сонячна Елоїза »

cтворюйте нове слово тоді! щоб і не сексуальне, і м'якеньке і приємне /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> Ми тоді виберемо!
Відповісти