Імго

У цьому розділі можна пропонувати до внесення в СЛОВНИК.НЕТ нові слова, вказувати на знайдені помилки, недогляди, чортики тощо

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

рівноденник
Студент досвідчений
Повідомлень: 90
З нами з: Чет листопада 09, 2006 8:36 pm

Імго

Повідомлення рівноденник »

ІМГО дуже часто вживаєтся в українських форумах та чатах...
Імго, що походить від аглійського IMHO - in my humble opinion було б доручним в сучасному вкраїнському словникові. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Імго

Повідомлення Iryska »

рівноденник писав:
Чет листопада 09, 2006 9:07 pm

ІМГО дуже часто вживаєтся в українських форумах та чатах...
Імго, що походить від аглійського IMHO - in my humble opinion було б доручним в сучасному вкраїнському словникові. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

а як щодо НМД - на мою думку?
Аватар користувача
Oleh Dmytriiev
Головний адміністратор
Повідомлень: 238
З нами з: Пон травня 04, 2020 10:53 pm

Імго

Повідомлення Oleh Dmytriiev »

Iryska писав:
П'ят листопада 10, 2006 7:46 am

а як щодо НМД - на мою думку?


Це мені подобається більше /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" /> . Але все одно - якщо додавати, то мабуть треба створити якийсь підрозділ - наприклад "скорочення", і додавати туди.
рівноденник
Студент досвідчений
Повідомлень: 90
З нами з: Чет листопада 09, 2006 8:36 pm

Імго

Повідомлення рівноденник »

я гадаю, що варто було б їх обидва додати /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />
Імго все ж популярніше та й вимовляти легше <_<, нмд ніби більш українське...
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Імго

Повідомлення Iryska »

рівноденник писав:
П'ят листопада 10, 2006 11:12 am

я гадаю, що варто було б їх обидва додати /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />
Імго все ж популярніше та й вимовляти легше <_<, нмд ніби більш українське...

я не думаю, що варто його використовувати в офіційному стилі. а як сленгове скорочення - можна буде десь відмітити.
пропоную вам створити нову тему під назвою - мережеві скорочення чи мережева лексика, куди б користувачі скидали подібні вирази. пізніше можна було б свторити таку собі "модну" табличку з поясненнями значень та правилами вживання.
Аватар користувача
Oleh Dmytriiev
Головний адміністратор
Повідомлень: 238
З нами з: Пон травня 04, 2020 10:53 pm

Імго

Повідомлення Oleh Dmytriiev »

Iryska писав:
П'ят листопада 10, 2006 2:06 pm

я не думаю, що варто його використовувати в офіційному стилі. а як сленгове скорочення - можна буде десь відмітити.
пропоную вам створити нову тему під назвою - мережеві скорочення чи мережева лексика, куди б користувачі скидали подібні вирази. пізніше можна було б свторити таку собі "модну" табличку з поясненнями значень та правилами вживання.


Ну от і відкрийте тему для цього /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Імго

Повідомлення Iryska »

Олег Дмитрієв писав:
П'ят листопада 10, 2006 2:54 pm

Ну от і відкрийте тему для цього /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />

залишу цю честь тому, хто це все почав.
рівноденник, то спеціЯльно для тебе.
:P
zav

Імго

Повідомлення zav »

Пропоную також про ЛОЛ потурбуватися...
рівноденник
Студент досвідчений
Повідомлень: 90
З нами з: Чет листопада 09, 2006 8:36 pm

Імго

Повідомлення рівноденник »

ну добре /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" /> , тему "Слова-скорочення в мережі" створено! :P
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Імго

Повідомлення Iryska »

ти просто МОЛОДЧИНКА!!!
Відповісти