Пробі!!!

Тут ви можете обговорити різні аспекти розвитку, використання та ін. української мови.

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Відповісти
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Пробі!!!

Повідомлення Iryska »

замовник вимагає, щоб account тепер перекладалося як акаунт. от я вже вилаялася з приводу цьго засмічення, але проти навали не попреш.
як буде акаунт в родовому???? :angry:
Pere
Редактор вмілий
Повідомлень: 436
З нами з: Сер грудня 09, 2009 10:09 am

Пробі!!!

Повідомлення Pere »

Думаю, що -а

А ще нехай викине літеру у з середини

акант - популярний у класичному мистецтві декоративний мотив у вигляді стилізованих листків, а також гілок рослини тієї ж назви; використовується в архітектурі, скульптурі, декоративно-прикладному мистецтві.
zav

Пробі!!!

Повідомлення zav »

Iryska писав:
Вів листопада 28, 2006 12:20 pm
замовник вимагає, щоб account тепер перекладалося як акаунт.
Мені що незрозуміло: якщо замовник ідіот, але бажає, то яка, зрештою, різниця, якщо оплачує роботу? Бажає - зробіть і забудьте: усіх ідіотів вилікувати - марна справа. Тим більше, платять...
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Пробі!!!

Повідомлення Iryska »

Pere писав:
Вів листопада 28, 2006 12:25 pm

Думаю, що -а

А ще нехай викине літеру у з середини

акант - популярний у класичному мистецтві декоративний мотив у вигляді стилізованих листків, а також гілок рослини тієї ж назви; використовується в архітектурі, скульптурі, декоративно-прикладному мистецтві.

мова йде про акаунт - обліковий запис. чи рахунок.

zav писав:
Вів листопада 28, 2006 12:40 pm

Мені що незрозуміло: якщо замовник ідіот, але бажає, то яка, зрештою, різниця, якщо оплачує роботу? Бажає - зробіть і забудьте: усіх ідіотів вилікувати - марна справа. Тим більше, платять...

то дуже відомий замовник. і негарно буде, якщо оте акаунт мозолитиме очі всім, хто користватиметься українським інтферфейсом.
/sad.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":(" border="0" alt="sad.gif" />
ніц не поробиш, таки акаунт, трясця його матері.
Anatoliy
Студент досвідчений
Повідомлень: 104
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 5:54 pm

Пробі!!!

Повідомлення Anatoliy »

замовникам треба пояснювати, що є українські слова, а є ще англійські, і якщо вони хочуть переклад на українську, то хай не піняться та не слиняться, а дадуть зробити роботу українцю. особисто мене слово акаунт добиває. а ще добиває у гуглівському милі "19 годин назад". оце "назад" вжите зовсім неправильно. повбивати мало.
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Пробі!!!

Повідомлення Iryska »

Anatoliy писав:
Вів листопада 28, 2006 5:38 pm

замовникам треба пояснювати, що є українські слова, а є ще англійські, і якщо вони хочуть переклад на українську, то хай не піняться та не слиняться, а дадуть зробити роботу українцю. особисто мене слово акаунт добиває. а ще добиває у гуглівському милі "19 годин назад". оце "назад" вжите зовсім неправильно. повбивати мало.

сонце - я тебе просто обожнюю. гуглівське - ключове слово. /sad.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":(" border="0" alt="sad.gif" />
Pere
Редактор вмілий
Повідомлень: 436
З нами з: Сер грудня 09, 2009 10:09 am

Пробі!!!

Повідомлення Pere »

Iryska писав:
Вів листопада 28, 2006 1:29 pm

мова йде про акаунт - обліковий запис. чи рахунок.


Я знаю. Тому іронізую.
Завада
Коректор пильний
Повідомлень: 247
З нами з: Сер листопада 25, 2009 12:28 pm

Пробі!!!

Повідомлення Завада »

Anatoliy писав:
Вів листопада 28, 2006 5:38 pm

Особисто мене слово акаунт добиває.

А на сайті "Український Лікнеп" (!) ще й залишили подвоєння: аккаунт.
Відповісти