завантажити словник

У цьому розділі може публікуватися все, що не підпадає під тематику інших розділів.

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

кактус
Студент досвідчений
Повідомлень: 69
З нами з: Сер червня 04, 2008 5:08 pm

завантажити словник

Повідомлення кактус »

Де можна завантажити цей словник у форматі DOC, PDF чи якому-небудь іншому?
vitaly1
Коректор пильний
Повідомлень: 268
З нами з: Суб листопада 11, 2006 10:57 am

завантажити словник

Повідомлення vitaly1 »

Зазирніть до КУМа, там його можна знайти у форматі djvu (сканований) і lsd/dsl (формат словника Лінгво). Останній можна перетворити в txt, якщо прибрати теги.
Daniel Bohdan
Студент досвідчений
Повідомлень: 96
З нами з: Сер липня 09, 2008 8:57 pm

завантажити словник

Повідомлення Daniel Bohdan »

Нещодавно я сконвертував словник до формату StarDict -- вільної та безплатної системи електронних словників, доступної для багатьох ОС. Якщо когось цікавить, можу ним поділитися.
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

завантажити словник

Повідомлення Savo »

Daniel Bohdan писав:
Чет липня 17, 2008 4:09 pm

Нещодавно я сконвертував словник до формату StarDict -- вільної та безплатної системи електронних словників, доступної для багатьох ОС. Якщо когось цікавить, можу ним поділитися.

Безумовно, цікавить. Принаймні мене й vitaly1, думаю, точно /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />. А який саме словник? Чи, може, які? /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />
Daniel Bohdan
Студент досвідчений
Повідомлень: 96
З нами з: Сер липня 09, 2008 8:57 pm

завантажити словник

Повідомлення Daniel Bohdan »

А який саме словник? Чи, може, які? /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />
Поки лише КУМова версія цього словника, яка спочатку була для Lingvo. Щоправда, варіант для StarDict має проблему з тим, щоб кольором позначати наголоси: він не робить цього в самих гаслах. Цю проблему можна, я гадаю, розв’язати, якщо ліпше запізнатися з форматом словників програми. Втім, на це я досі не мав часу. Якщо хтось ладен це зробити, моя йому (а може їй?) дяка.

Файл подаю в трьох частинах:ukexpl.part01.rarukexpl.part02.rarukexpl.part03.rarЦю версію словника можна, либонь, покласти й у КУМ -- для тих, хто не хоче купувати (ба навіть красти) Lingvo.
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

завантажити словник

Повідомлення Savo »

Daniel Bohdan писав:
Чет липня 17, 2008 4:57 pm

Поки лише КУМова версія цього словника, яка спочатку була для Lingvo. Щоправда, варіант для StarDict має проблему з тим, щоб кольором позначати наголоси: він не робить цього в самих гаслах. Цю проблему можна, я гадаю, розв’язати, якщо ліпше запізнатися з форматом словників програми. Втім, на це я досі не мав часу. Якщо хтось ладен це зробити, моя йому (а може їй?) дяка.

Файл подаю в трьох частинах:ukexpl.part01.rarukexpl.part02.rarukexpl.part03.rarЦю версію словника можна, либонь, покласти й у КУМ -- для тих, хто не хоче купувати (ба навіть красти) Lingvo.

Спасибі /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
А ви на ру-борді (потрібна реєстрація) не буваєте? Недавно там зібрали майже всі наявні словники під Стардiкт укр.-укр. чи іноз.-укр. Також їх відзеркалено й до КУМа. Точно не пригадую, чи є й версія ВТССУМ, але перевіримо. У будь-якому разі дякуємо /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />. Може ще щось у планах є?
Smoke
Студент досвідчений
Повідомлень: 81
З нами з: Нед листопада 12, 2006 10:51 am

завантажити словник

Повідомлення Smoke »

Точно не пригадую, чи є й версія ВТССУМ

колись робив
vitaly1
Коректор пильний
Повідомлень: 268
З нами з: Суб листопада 11, 2006 10:57 am

завантажити словник

Повідомлення vitaly1 »

Також їх відзеркалено й до КУМа

Ще не встигли...
Daniel Bohdan
Студент досвідчений
Повідомлень: 96
З нами з: Сер липня 09, 2008 8:57 pm

завантажити словник

Повідомлення Daniel Bohdan »

Savo писав:
Чет липня 17, 2008 4:09 pm

Спасибі /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
А ви на ру-борді (потрібна реєстрація) не буваєте? Недавно там зібрали майже всі наявні словники під Стардiкт укр.-укр. чи іноз.-укр. Також їх відзеркалено й до КУМа. Точно не пригадую, чи є й версія ВТССУМ, але перевіримо. У будь-якому разі дякуємо /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />. Може ще щось у планах є?
На жаль, ні -- я там навіть не зареєструвався. Проте з того, що ви говорите, там має бути досить цікаво.

В планах, -- можливо, -- створити своєрідний електронний словник зі стилістики (для StarDict абощо) з порадами щодо слововжитку з різних джерел, зокрема "Як ми говоримо" Антоненка-Давидовича. Туди до купи можна буде й різних "антисуржиків" пододавати. Але це вже проект геть іншого ґатунку.
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

завантажити словник

Повідомлення Savo »

vitaly1 писав:
Чет липня 17, 2008 4:09 pm

Ще не встигли...

Гм. Я гадав, дзеркалення автоматичне.
Daniel Bohdan писав:
Чет липня 17, 2008 4:09 pm

...створити своєрідний електронний словник зі стилістики

Вельми цікавий проект був би. І корисний. Наснаги вам на нього. І часу /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Відповісти