Цікава задумка

У цьому розділі може публікуватися все, що не підпадає під тематику інших розділів.

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Відповісти
scherbak
Новоприбулий
Повідомлень: 5
З нами з: П'ят серпня 22, 2008 11:34 pm

Цікава задумка

Повідомлення scherbak »

Доброго вечора усім.
Задум полягає в наступному. Якщо хтось з вас користувався програмою ОРФО 9.0. Там є така цікава штука як прояснення до слова. Про введене слово у наприклад програмі word за допомогою орфо можна дізнатись майже усе. Рід, відмінок. інші форми слова. Так ось дуже потрібно зібрати таку базу.
Тобто має бути у якомусь зрозумілому форматі. Що б можна було працювати з нею без допомоги програми а скажімо прикріпити до сайту, або використати в інших цілях. Думаю ви мені допоможете /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />

p.s. якщо ця проблема не вирішиться тоді треба шукати словник синонімів /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />
Andriy
Редактор вмілий
Повідомлень: 485
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 2:38 pm

Цікава задумка

Повідомлення Andriy »

я зараз працюю над такою базою на основі spell-uk для проекту перевірки граматики LabguageTool, прогрес деякий є, але мало вільного часу, якщо у Вас є бажання — приєднуйтесь
scherbak
Новоприбулий
Повідомлень: 5
З нами з: П'ят серпня 22, 2008 11:34 pm

Цікава задумка

Повідомлення scherbak »

Andriy писав:
Суб серпня 23, 2008 4:09 pm

я зараз працюю над такою базою на основі spell-uk для проекту перевірки граматики LabguageTool, прогрес деякий є, але мало вільного часу, якщо у Вас є бажання — приєднуйтесь

Думаю знайдемо спільну мову. моя ICQ - 2800962 пишіть /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />
Відповісти