( Викопні прізвища)!

У цьому розділі може публікуватися все, що не підпадає під тематику інших розділів.

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Відповісти
dreba
Новоприбулий
Повідомлень: 2
З нами з: Сер квітня 01, 2009 9:09 pm

( Викопні прізвища)!

Повідомлення dreba »

Шановні! Може Ви допоможете мені , найти кінці в цій детективній історії , походження прізвища Дрібниця! Попри пояснення в словниках,( мелочь, ніщо,нікчема і т.д.) Я б не сказав заглянувши поки можна в сутінки віків , що мої предки, були такі собі (нічтожества) вповні порядні , виховані люди!Та і у наших сім.ях іунас і у дітей вищі освіти у декого не одна. Якщо можете допоможіть,пролити світло на цей (казус)! з повагою Анатолій!? /unsure.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":unsure:" border="0" alt="unsure.gif" /> /unsure.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":unsure:" border="0" alt="unsure.gif" /> /unsure.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":unsure:" border="0" alt="unsure.gif" /> /unsure.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":unsure:" border="0" alt="unsure.gif" /> /unsure.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":unsure:" border="0" alt="unsure.gif" /> /unsure.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":unsure:" border="0" alt="unsure.gif" />
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

( Викопні прізвища)!

Повідомлення Savo »

Поява такого прізвища зовсім не обов’язково мотивуватиметься сучасним значенням однозвучної загальної назви. Хтозна, може, якийсь ваш предок з вродженої увічливості полюбляв на всяку прикрість відповідати по-філософському: "Ет, дрібниця..." /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> От і лягло улюблене словечко людини в основу антропоніма. Тож не шукайте в цій власній назві меншовартості – соковите українське прізвище!
dreba
Новоприбулий
Повідомлень: 2
З нами з: Сер квітня 01, 2009 9:09 pm

( Викопні прізвища)!

Повідомлення dreba »

Велике Вам спасибі! Колись мій покійний батько ( царство йому небесне ), розказував нам ,(дітям),що Великій Радянській енциклопедії ніби читав що був такий Курінь! Дрібниці, ну звісно по прошестю років, ніхто цим не цікавився. Можливо предок був нівроку. Бо знаєте нікого ва роду, пуцвірків не було та і здоров,ям Бог не обділив! Може що був здоровий та й придражнили? Що цікаво нідене має ніякої інформації. А на старість охота взнати що до чого? /rolleyes.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":rolleyes:" border="0" alt="rolleyes.gif" /> /rolleyes.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":rolleyes:" border="0" alt="rolleyes.gif" /> /rolleyes.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":rolleyes:" border="0" alt="rolleyes.gif" />
Відповісти