коротка відповідь на складне питання

У цьому розділі може публікуватися все, що не підпадає під тематику інших розділів.

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Відповісти
Черепаха
Редактор вмілий
Повідомлень: 398
З нами з: Нед вересня 23, 2007 12:15 pm

коротка відповідь на складне питання

Повідомлення Черепаха »

Вопрос Справочной службе русского языка:
Когда пишется четыреста пять, а когда четыресто пять??

Ответ справочной службы русского языка


Я не вигадала, че-сслово -- прочитала на «Грамоті»
/good.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":good:" border="0" alt="good.gif" />
Танка
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 1889
З нами з: Сер березня 04, 2009 6:12 pm

коротка відповідь на складне питання

Повідомлення Танка »

Черепаха писав:
Пон листопада 09, 2009 4:50 pm

Вопрос Справочной службе русского языка:
Когда пишется четыреста пять, а когда четыресто пять??

Ответ справочной службы русского языка


Я не вигадала, че-сслово -- прочитала на «Грамоті»
/good.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":good:" border="0" alt="good.gif" />

Є анекдот: грузин викладає у школі російську мову і пояснює дітям, як правильно писати слова СОЛЬ и ТАРЕЛКА:
Каже:
Надо запомнить: СОЛ пишется с мягким знаком, а ТАРЕЛЬКА без.

Одразу, як прочитала допис пані Черепахи, майнула думка:
Когда пишут неграмотнО, пишут четырестО пять
Когда пишут грамАтнА, пишут четырестА пять /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />

Спасибі, Че, розважила.
Kronk
Новоприбулий
Повідомлень: 8
З нами з: Пон листопада 05, 2007 10:55 am

коротка відповідь на складне питання

Повідомлення Kronk »

Черепаха писав:
Пон листопада 09, 2009 4:50 pm

Вопрос Справочной службе русского языка:
Когда пишется четыреста пять, а когда четыресто пять??

Ответ справочной службы русского языка


Я не вигадала, че-сслово -- прочитала на «Грамоті»
/good.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":good:" border="0" alt="good.gif" />


поясніть, будь ласка, а в чому саме хаха?/wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />
Листопад
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2080
З нами з: Сер грудня 27, 2006 2:06 pm

коротка відповідь на складне питання

Повідомлення Листопад »

Kronk писав:
Пон листопада 09, 2009 4:50 pm

поясніть, будь ласка, а в чому саме хаха?/wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />


хаха - у формулюванні.. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

А писати краще не четыресто и не четыреста, а пятьсот /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Черепаха
Редактор вмілий
Повідомлень: 398
З нами з: Нед вересня 23, 2007 12:15 pm

коротка відповідь на складне питання

Повідомлення Черепаха »

Kronk писав:
Пон листопада 09, 2009 4:50 pm

поясніть, будь ласка, а в чому саме хаха?/wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />


Как правильно ? четыресто или четыреста (гектаров) ?! мне не нужно обьеснение мне нужен 100% правильный ответ


100% правильное обьеснение. /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />
Мій тато, наприклад, голосно сміявся вже в тому місці, де почув слово , бо він російську мову вивчав не з есемесок і не з хворумів, отож в житті би не додумавсь, що може існувати такий числівник.

Є анекдот: /.../


Пані Танко, трохи шкода, що тут немає кнопки «ги-ги», тож проставляю вручну. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Мій улюблений анекдот – про фторнек, але то анекдот. Життя цікавіше. Сьогодні отримала робочу інструкцію: Обезательно ткст должен быть украинским или русским языком /крапка/. Виконуємо.
Дмитро
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 1402
З нами з: Вів серпня 18, 2009 6:21 pm

коротка відповідь на складне питання

Повідомлення Дмитро »

Черепаха писав:
Вів листопада 10, 2009 4:50 pm

Мій улюблений анекдот – про фторнек, але то анекдот. Життя цікавіше. Сьогодні отримала робочу інструкцію: Обезательно ткст должен быть украинским или русским языком /крапка/. Виконуємо.

Лишилося тільки додати до інструкції: "Заранее очень спасибо!" /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />
Черепаха
Редактор вмілий
Повідомлень: 398
З нами з: Нед вересня 23, 2007 12:15 pm

коротка відповідь на складне питання

Повідомлення Черепаха »

Спасиба всем, очень!

/ps.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":ps:" border="0" alt="ps.gif" />

От не можу собі пригадати, яким чином я надибала на це запитання–відповідь. Мабуть, таки ввела у пошуку слово .
/wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />
********
Мовознавець геніяльний
Повідомлень: 916
З нами з: Чет червня 11, 2009 3:36 pm

коротка відповідь на складне питання

Повідомлення ******** »

Мабуть, таки ввела у пошуку слово .

Йой! Це ж скільки отих "четыресто" вискакує під час пошуку!!! /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Эксперты подсчитали, что в Красноярском крае призводят мебель в пределах четыресто компаний.

В четыресто км северо-восточнее Шираза...

Четыресто четыре удара по тренадцать спрайтов в каждом.
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

коротка відповідь на складне питання

Повідомлення Savo »

Достатньо ввести четыресто в пошуку на грамоті.ру. Видно, добре дійняли відповідальників тим четыресто, якщо відповідь було сформульовано у стилі запитувача. /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />
Ганна
Студент досвідчений
Повідомлень: 104
З нами з: Чет червня 19, 2008 8:35 am

коротка відповідь на складне питання

Повідомлення Ганна »

Родзинка писав:
Вів листопада 10, 2009 4:50 pm

Йой! Це ж скільки отих "четыресто" вискакує під час пошуку!!! /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />


А скільки "завтро"... /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />
Відповісти