День боротьби з корупцією

У цьому розділі може публікуватися все, що не підпадає під тематику інших розділів.

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Відповісти
Черепаха
Редактор вмілий
Повідомлень: 398
З нами з: Нед вересня 23, 2007 12:15 pm

День боротьби з корупцією

Повідомлення Черепаха »

Сьогодні - Міжнародний день боротьби з корупцією. Наш Форум не стоїть осторонь подій у світі

Так, ХАПУГА заслуговує на батіг.

Щойно вчора довелося філософськи переосмислити, що таке корупція. Я прозріла!
Виявляється, є така послуга під стінами польського консульства, як продаж кращого місця… у черзі.
Приходиш туди, припустимо, о 7.30 (адже там завжди такі ЧЕРГИ!). Консульство розпочинає роботу з 8.30.
Поруч тупцюється з десятеро невиспаних фігур. Людина, за якою я стаю, попереджає, що за ним ще двоє чоловіків і дві жінки. Людей прибуває, але мало хто займає чергу за мною – проте чомусь з’являється попереду усе більше тих, хто «був тут раніше, але відійшов». О 8-й за четвертою особою в черзі виростає ще четверо. Їх проводить жвава пенсіонерка, якій ті четверо відверто дякують за допомогу. «Більш нікому не потрібна допомога? – з надією в голосі запитує вона. – Ми різні послуги пропонуємо».
Та все не так просто. Між відповідними фірмами – конкуренція.
… Я все стою. Приблизно двадцять п’ятою.
8.15. Знову підходить уже знайома пенсіонерка з молодою парою. Однак ті, котрі стоять 10-ми, пари цієї вперто не впізнають (11-і – також), незважаючи на похмурі підморгування молодят і підказки старшої доброї феї. Добра фея знаходить для прибулих лише 17-е вільне місце у черзі. «Що зробиш, конкуренція», – пояснює. Мені от цікаво, скільки коштувало 17-е місце у черзі, яка о 8.30 складалася з тридцяти п’яти осіб? І скільки – 34-е?
І чому наші люди не просто на рівному місці створюють черги (за чим? – це вже інше питання) і не просто готові у тих чергах стояти, але ще й платити за це. Складна арихметика.
Перепрошую, що не про мову, але про нас… /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Відповісти