Агов, літредактори!

У цьому розділі може публікуватися все, що не підпадає під тематику інших розділів.

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

Агов, літредактори!

Повідомлення Savo »

Листопад писав:
Пон березня 19, 2007 4:09 pm

З тестів для абітурієнтів, підготовлених професурою ун-ту до видання. "На-гора" не потрапить, встигли "виловити" /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
У виданнях, які себе не поважають, таки обходяться. Саме на їхніх сторінках (сайтах) "мешкають" Крейда Гібсон, Підлога Макартні, Вітні Х'юстоняка, Батько Римський та безліч інших "казкових" персонажів /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> .


Ага. І вертячись дзиґою Тимошенко /lol.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":lol:" border="0" alt="lol.gif" /> – шедевр від Pragma.
Pere
Редактор вмілий
Повідомлень: 436
З нами з: Сер грудня 09, 2009 10:09 am

Агов, літредактори!

Повідомлення Pere »

Savo писав:
Пон березня 19, 2007 4:09 pm

Ага. І вертячись дзиґою Тимошенко /lol.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":lol:" border="0" alt="lol.gif" /> – шедевр від Pragma.


Ага, починаю вірити у штучний інтелект програмного забезпечення /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />
Ганна Осадко

Агов, літредактори!

Повідомлення Ганна Осадко »

У перекладі Стругацьких :
рос. "он дернул водочки" - укр. "він смикнув горілочки". :o
Pere
Редактор вмілий
Повідомлень: 436
З нами з: Сер грудня 09, 2009 10:09 am

Агов, літредактори!

Повідомлення Pere »

Ганна Осадко писав:
Вів березня 20, 2007 4:09 pm

У перекладі Стругацьких :
рос. "он дернул водочки" - укр. "він смикнув горілочки". :o


Він її смикнув, вона й хильнулася просто в рота /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

Агов, літредактори!

Повідомлення Savo »

Либонь, не всі знають, де ж узялося нині стільки забігайлівок, розважальних закладів та іже з ними. А ось: "...нині професія офіціанта, зважаючи на ту кількість кав’ярень, барів та ресторанів, яка відрилася останніми роками, дуже поширена."
Їх просто прикопали, було /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Листопад
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2080
З нами з: Сер грудня 27, 2006 2:06 pm

Агов, літредактори!

Повідомлення Листопад »

Savo писав:
Вів березня 20, 2007 4:09 pm

Либонь, не всі знають, де ж узялося нині стільки забігайлівок, розважальних закладів та іже з ними. А ось: "...нині професія офіціанта, зважаючи на ту кількість кав’ярень, барів та ресторанів, яка відрилася останніми роками, дуже поширена."
Їх просто прикопали, було /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />


І відриваються, я вам скажу, з шаленою швидкістю /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />

Зі смішних очепяток, себто друкарських чортиків /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />, які мені траплялися:

неНормальні організації
коефіцієнт сТадності (мало б бути - складності)
Кабардино-БалкаНія
цар АртаксерОкс
у місті ФіФи (замість Фіви)
Афганістан (колишня БактЕрія).
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

Агов, літредактори!

Повідомлення Savo »

Щойно правив рецензію на це видання http://www.bestsharing.com/files/6wvqCgP246452/1.jpg.html


Чи то я темний, чи професори з глузду з’їхали?
А може, хто знає й таку форму? А її ж уже не поправиш...
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

Агов, літредактори!

Повідомлення Savo »

Savo писав:
Сер березня 21, 2007 4:09 pm

Щойно правив рецензію на це видання http://www.bestsharing.com/files/6wvqCgP246452/1.jpg.html
Чи то я темний, чи професори з глузду з’їхали?
А може, хто знає й таку форму? А її ж уже не поправиш...


Здається, даремно я на професорів наїхав. Назва у лапках, отже, цитата з твору котрогось із упосліджених. А поетичне мовлення такі відхилення на догоду ритму дозволяє...
Засоромився... Смайлика ж відповідного не знайшов /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" /> .
Pere
Редактор вмілий
Повідомлень: 436
З нами з: Сер грудня 09, 2009 10:09 am

Агов, літредактори!

Повідомлення Pere »

Отаке, приміром?

Криваві тіні крЕмлю
Я кремом вершковИм!

;D
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

Агов, літредактори!

Повідомлення Savo »

Pere писав:
Сер березня 21, 2007 4:09 pm

Отаке, приміром?

Криваві тіні крЕмлю
Я кремом вершковИм!

;D


Ага.
Все то ви, пане, розумієте /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> І все то воно Pereконливо. /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />
Відповісти