Маніфест інтелектуального спротиву

У цьому розділі може публікуватися все, що не підпадає під тематику інших розділів.

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Черепаха
Редактор вмілий
Повідомлень: 398
З нами з: Нед вересня 23, 2007 12:15 pm

Маніфест інтелектуального спротиву

Повідомлення Черепаха »

Друзі, долучаймося до акції протесту.
http://inlit.com.ua/node/3966
Танка
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 1889
З нами з: Сер березня 04, 2009 6:12 pm

Маніфест інтелектуального спротиву

Повідомлення Танка »

http://www.maidan.org.ua/static/news/2010/1268389791.html
Що з того вийде? /unknw.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":unknw:" border="0" alt="unknw.gif" />
Черепаха
Редактор вмілий
Повідомлень: 398
З нами з: Нед вересня 23, 2007 12:15 pm

Маніфест інтелектуального спротиву

Повідомлення Черепаха »

Товариство,
під маніфестом вже можна ставити підписи.
Не соромтеся!
Валентин
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 1511
З нами з: Нед жовтня 28, 2007 8:16 pm

Маніфест інтелектуального спротиву

Повідомлення Валентин »

Черепаха писав:
Вів березня 16, 2010 8:34 am

Товариство,
під маніфестом вже можна ставити підписи.
Не соромтеся!

Дякую, я відразу підписав. Але все це нагадує мені оцей анекдот про бідного жида.
Жив собі бідний жид з великою сімєю у маленькій халупі. Але мало тго, що дітей багато, а хатина маленька, то ще й теща дихати не дає. Пішов жид до рабина і просить у того допомоги та поради. Рабин довго читав Тору, а тоді питає, чи є у жида цап? Той каже, що він дуже бідний, але цапа таки має. Звелів рабин пустити у хату ще й цапа і так прожити рік. Послухався бідний жид - пустив ще й цапа до хати. Але той цап дуже смердів! За якийсь тиждень прибігає жид до рабина та й просить:
- Ребе, я бідний, жінка хвора, хата мала, купа дітей, теща, а тут ще цей цап смердючий! Допоможи, ребе!!!
Ребе довго читав свої талмуди, а потім каже:
- Вижени того цапа з хати!
Зрадів бідний жид і не знав, як і чим дякувати рабинові, цілував йому капці і тішився неймовірно, що позбувся такої біди.
Аналогія тут пряма: Янукович пустив Табачника в уряд та ще й у Міносвіти. Все невдоволення діями регіоналів переключилося на Табачника, відвернуло увагу від решти дій та призначень. Згодом українці втішаться, коли добрий Янукович вижене цапа з хати. Як втішилися, коли назвав українську - єдиною державною мовою.
Черепаха
Редактор вмілий
Повідомлень: 398
З нами з: Нед вересня 23, 2007 12:15 pm

Маніфест інтелектуального спротиву

Повідомлення Черепаха »

Але все це нагадує мені оцей анекдот


І це правда. Історія вчить, що наївно сподіватися, що якщо повбивати усіх поганих людей, то залишаться самі добрі люди.
У мене були застереження щодо самого тексту (до його змісту), але я їх залишаю при собі, бо, на жаль, не встигла висловити, коли був час висловлюватися.
Валентин
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 1511
З нами з: Нед жовтня 28, 2007 8:16 pm

Маніфест інтелектуального спротиву

Повідомлення Валентин »

Черепаха писав:
Вів березня 16, 2010 10:30 am

І це правда. Історія вчить, що наївно сподіватися, що якщо повбивати усіх поганих людей, то залишаться самі добрі люди.
У мене були застереження щодо самого тексту (до його змісту), але я їх залишаю при собі, бо, на жаль, не встигла висловити, коли був час висловлюватися.

Тут, як на мене, ви дещо спрощуєте ситуацію. Коли опустити руки, не убивати поганих чи не ізолювати їх, то суспільство не відчує ніяких змін на гірше. Ну, перестати виполювати буряни, не труїти колорадських жуків, щурів і тарганів... Це треба до раю повернутися.
Черепаха
Редактор вмілий
Повідомлень: 398
З нами з: Нед вересня 23, 2007 12:15 pm

Маніфест інтелектуального спротиву

Повідомлення Черепаха »

Валентин писав:
Вів березня 16, 2010 11:44 am

Тут, як на мене, ви дещо спрощуєте ситуацію. Коли опустити руки, не убивати поганих чи не ізолювати їх, то суспільство не відчує ніяких змін на гірше. Ну, перестати виполювати буряни, не труїти колорадських жуків, щурів і тарганів...


Ситуацію я спростила одразу, поставивши свій підпис /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Принаймні за студентів та освітян не соромно.
Черепаха
Редактор вмілий
Повідомлень: 398
З нами з: Нед вересня 23, 2007 12:15 pm

Маніфест інтелектуального спротиву

Повідомлення Черепаха »

Акція триває.
Ну й тут досить твереза оцінка.
Валентин
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 1511
З нами з: Нед жовтня 28, 2007 8:16 pm

Маніфест інтелектуального спротиву

Повідомлення Валентин »

Черепаха писав:
Вів березня 16, 2010 1:18 pm

Акція триває.
Ну й тут досить твереза оцінка.


Ну, те, що я іноді називаю себе поетом... Але ПРОРОКОМ? Гляньте, прогнози справджуються!
http://news.bigmir.net/ukraine/256435/
Валентин
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 1511
З нами з: Нед жовтня 28, 2007 8:16 pm

Маніфест інтелектуального спротиву

Повідомлення Валентин »

Валентин писав:
Сер березня 17, 2010 10:56 am

Ну, те, що я іноді називаю себе поетом... Але ПРОРОКОМ? Гляньте, прогнози справджуються!
http://news.bigmir.net/ukraine/256435/

http://h.ua/story/261615/ Український Католицький Університет закликає протистояти Табачнику

Треба дотиснути ситуацію до звільнення Табачника.
Відповісти