Польсько-українські відносини

У цьому розділі може публікуватися все, що не підпадає під тематику інших розділів.

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Відповісти
lachowski
Новоприбулий
Повідомлень: 1
З нами з: Пон березня 22, 2010 3:49 pm

Польсько-українські відносини

Повідомлення lachowski »

Привіт всім поляків і українців, я хотів би поділитися своїми враженнями про Україну. Як поляк, мені цікаво, як інші сприймають Україну, поляків, і як ukraińcu див. Польща. Як поляк Я бачу Україну бунтівного колишнього частина польських селян. Що не кажіть, але сьогодні частина України просто довго-Польща. Чекаю Вашої відповіді
Валентин
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 1511
З нами з: Нед жовтня 28, 2007 8:16 pm

Польсько-українські відносини

Повідомлення Валентин »

lachowski писав:
Пон березня 22, 2010 3:57 pm

Привіт всім поляків і українців, я хотів би поділитися своїми враженнями про Україну. Як поляк, мені цікаво, як інші сприймають Україну, поляків, і як ukraińcu див. Польща. Як поляк Я бачу Україну бунтівного колишнього частина польських селян. Що не кажіть, але сьогодні частина України просто довго-Польща. Чекаю Вашої відповіді

Кажу ще раз, бо відповідь десь пропала: Тобі, пане, треба ще дуже довго вчитися, щоб зрозуміти не лише, що таке Україна, але й те, що таке Польща. Поки що твоє розуміння зводиться до пихатого невігластва.
Листопад
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2080
З нами з: Сер грудня 27, 2006 2:06 pm

Польсько-українські відносини

Повідомлення Листопад »

lachowski писав:
Пон березня 22, 2010 3:57 pm

Привіт всім поляків і українців, я хотів би поділитися своїми враженнями про Україну. Як поляк, мені цікаво, як інші сприймають Україну, поляків, і як ukraińcu див. Польща. Як поляк Я бачу Україну бунтівного колишнього частина польських селян. Що не кажіть, але сьогодні частина України просто довго-Польща. Чекаю Вашої відповіді


Може, спробуєте написати по-польськи? Тоді стане зрозуміліше: чи то ви не дуже добре знаєте українську, чи просто некоректно висловилися? /unknw.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":unknw:" border="0" alt="unknw.gif" />
Відповісти