балачка

У цьому розділі може публікуватися все, що не підпадає під тематику інших розділів.

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Відповісти
Pere
Редактор вмілий
Повідомлень: 436
З нами з: Сер грудня 09, 2009 10:09 am

балачка

Повідомлення Pere »

З темою чи без - ласкаво прошу, балакайте. Офтопників і флудерів – ласкаво просимо. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

Savo писав:
Сер березня 21, 2007 4:09 pm

Ага.
Все то ви, пане, розумієте /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> І все то воно Pereконливо. /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />


Я знаю, що я — дивовисько-чудовисько /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

балачка

Повідомлення Savo »

Pere писав:
Сер березня 21, 2007 4:09 pm

Я знаю, що я — дивовисько-чудовисько /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />


Маєш на увазі дивовижно чудовий? /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />
Pere
Редактор вмілий
Повідомлень: 436
З нами з: Сер грудня 09, 2009 10:09 am

балачка

Повідомлення Pere »

Savo писав:
Сер березня 21, 2007 4:09 pm

Маєш на увазі дивовижно чудовий? /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />


Максимум, якщо пощастить — дивацько-чудернацький.
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

балачка

Повідомлення Savo »

Pere писав:
Сер березня 21, 2007 4:09 pm

Максимум, якщо пощастить — дивацько-чудернацький.

Ага, уторопав. Сам такий. Принаймні декому таким видаюся.
Гм. Де то Iryska, з її лагідною нещадністю до сміттярів? /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />
Pere
Редактор вмілий
Повідомлень: 436
З нами з: Сер грудня 09, 2009 10:09 am

балачка

Повідомлення Pere »

Цієї гілки ми їй не дамо зачистити! /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

балачка

Повідомлення Savo »

Pere писав:
Сер березня 21, 2007 4:09 pm

Цієї гілки ми їй не дамо зачистити! /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />

/ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" /> /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" /> /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

балачка

Повідомлення Iryska »

Savo писав:
Сер березня 21, 2007 4:09 pm

/ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" /> /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" /> /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />

ХА_ХА_ХА....
тобто
ГИ-ГИ-ГИ
тему я не зачищала. я її розділила в і новостворену балачку перенесла.
так от, отут можна флудити. навіть треба.
/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
такий собі майданчик для тих, хто хоче потеревенити, і не хоче потрапити під мою гарячу руку, що натискатиме кнопочку - Видалити.
Pere
Редактор вмілий
Повідомлень: 436
З нами з: Сер грудня 09, 2009 10:09 am

балачка

Повідомлення Pere »

Iryska писав:
Сер березня 21, 2007 4:09 pm

такий собі майданчик для тих, хто хоче потеревенити, і не хоче потрапити під мою гарячу руку, що натискатиме кнопочку - Видалити.


А покажіть-но мені того незграбу, що не хотів би потрапити під гарячу руку пані модераторки /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

балачка

Повідомлення Savo »

Pere писав:
Чет березня 22, 2007 4:09 pm

А покажіть-но мені того незграбу, що не хотів би потрапити під гарячу руку пані модераторки /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />

Так-так, покажіть /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

балачка

Повідомлення Iryska »

Savo писав:
Чет березня 22, 2007 4:09 pm

Так-так, покажіть /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

вам фотографії тра чи обійдемося паспортними даними????
Відповісти