балачка

У цьому розділі може публікуватися все, що не підпадає під тематику інших розділів.

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Мавка

балачка

Повідомлення Мавка »

Savo писав:
Нед червня 17, 2012 8:12 pm

Кожному своє. Можна й узагалі з роботи редактора чи коректора звільнитися /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

Це є порада чи консультація, що стосується безпосередньо теми? :-)
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

балачка

Повідомлення Savo »

Мавка писав:
Пон червня 18, 2012 6:22 am

Це є порада чи консультація, що стосується безпосередньо теми? :-)

А в цій репліці
Savo писав:
Нед червня 17, 2012 8:12 pm

Йой! Не так далеко. :-))
Отож, краще лишити коми, аніж "вживатися, аналізувати, ретельно вчитуватися..." /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
чого більше: того, що стосується власне пунктуації й об’єктивного аналізу мовного явища, чи власного підходу до роботи?
У моїй відповіді – теж один із можливих варіантів підходу. /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" /> Коли переводите розмову в іншу площину, не треба дивуватися, пані, що дістаєте відповідь у тому ж ключі. На провокативність я до пори до часу можу реагувати спокійно. Коли ж декого починає заносити, бо гальм немає, реагую так, як реагую. Але завжди даю можливість спинитися. Хоч отаке "виховання" в темах навряд чи подобається решті колег. Але до "особливої" користувачки – особливий підхід.
Мавка

балачка

Повідомлення Мавка »

Будьте розважливіші в реагуванні, якщо ви справді відвели собі роль й учениці, – і запанує тут мир та спокій.

Дякую. А Ви, пане, відкрайте частку цієї зауваги і для себе. І в мені "проблему" не шукайте.
Гарної Вам днини.
Добре, пані, я вас почув. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
А ви собі затямте відтепер раз і назавжди: я не шукаю у вас проблеми – я реагую. Як адміністратор. Бо це мої обов’язки – визначати, що вкладається в рамки конструктивної дискусії, а що ні, що реально є прагненням знайти відповідь на питання й чогось навчитися, а що – за всяку ціну підперти висловлене твердження. Будь-чим. Без вчитування в аргументи опонентів. Власне, саме через останнє і закрадається здогад: не навчитися, не з’ясувати суть, а просто посперечатися – ваша справжня мета.
І надалі відповідати на зауваження, виділені червоним кольором, вам не треба. Я розумію, чому ви це робите: ваша відповідь конче має бути останньою. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> Хочете не хочете, а змиритися з цим мусите. Кажу вам це без крихти зла й роздратування. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Дмитро
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 1402
З нами з: Вів серпня 18, 2009 6:21 pm

балачка

Повідомлення Дмитро »

Мавка писав:
Сер червня 20, 2012 8:20 am

Однак я категорично не підтримую позиції "підтакування".

Якщо моя думка збігається з думками інших форумців, то я маю цілковите право окселентувати чи підтакувати їм. Я ж не просто пишу "Так!", "Авжеж!", "Адже ж!", "Еге ж!", "Ще б пак!", а завжди додаю щось нове, розширюю, так би мовити попередню думку. Сподіваюся таких самих дописів і від інших форумців. Якщо Ви в Чинному правописі покажете мені пункт, відповідно до якого в родовому відмінкові треба писати анекдота, то я ладен дискутувати далі:
2) Іменники чол. роду в родовому відмінку однини приймають закінчення -а (у твердій та мішаній групах), -я (у м’якій групі), коли вони означають:
а) Назви осіб, власні імена та прізвища: ; також персоніфіковані предмети та явища: та ін.
б) Назви тварин і дерев: .
в) Назви предметів: (й ).
г) Назви населених пунктів: .
Примітка. Але -у, -ю пишеться у складених назвах населених пунктів, другою частиною яких є іменник, що має звичайно в родовому відмінку закінчення -у: тощо.
д) Інші географічні назви з наголосом у родовому відмінку на кінцевому складі, а також із суфіксами присвійності : .
е) Назви мір довжини, ваги, часу тощо: (але ); назви місяців і днів тижня: (але — назва процесу), .
є) Назви машин та їх деталей: .
ж) Терміни іншомовного походження, які означають елементи будови чогось, конкретні предмети, геометричні фігури та їх частини: тощо, а також українські за походженням суфіксальні слова-терміни: тощо, але: (про інші категорії термінів див. п. 3).
До речі, чітко окреслені предмети згадано лише в п. 2, в.
Мавка

балачка

Повідомлення Мавка »

Знаєте, Дмитре. Коли над тобою стоїть дозорець з гарапою, мовляв: "Спробуй-но ще щось тявкнути!", - відпадає будь-яке бажання вести надалі дискусію.
Та й консультуватися в темах зокрема.
Вибачте вже...

Так, Мавко, функція адміна – саме й бути дозорцем. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> Щоб не "тявкання" /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> було в темах, а, не втомлюся повторювати, – конструктивна дискусія. Аргументована й плідна. Коли ж є голослівне сперечання, яке може завести хіба що в глухий кут, реакція дозорця невідворотна. Ви ж здебільша й не пробуєте вести дискусію – ваша реакція: "відпадає всяке бажання", "а не наведу", "а це моя думка, маю на неї право". Маєте, безумовно. Але якщо інші не бачать у ній слушності, а ви не можете навести аргументів, щоб її довести, то діалог перетворюється на те, про що я писав уже не раз.
Листопад
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2080
З нами з: Сер грудня 27, 2006 2:06 pm

балачка

Повідомлення Листопад »

Усвідомлюю, що переходжу за свої повноваження. Однак, покликаючись на п. 3.3.2 та п. 4.5 Правил форуму, окремі дописи, створені за останні декілька днів, видалила.

SS.
Редактор вмілий
Повідомлень: 363
З нами з: Вів грудня 12, 2006 6:31 pm
Контактна інформація:

балачка

Повідомлення SS. »

Мавка писав:
Сер червня 20, 2012 10:19 am

Коли над тобою стоїть дозорець з гарапою, мовляв: "Спробуй-но ще щось тявкнути!",

функція адміна – саме й бути дозорцем.

І мої 5 коп.
Ще в 1990-х на самих початках інтернетівських посиденьок, на питання чергового новачка "Хто це такий модератор (=адмін)? Яка його функція?", відповідали, що це "дядько з сокирою, який рубає все, що, на його думку, не так ворушиться і не те пише".
Тут, у нас, свято демократії, на інших форумах учасник-бунтівник карається на місці блокуванням на певний період. Обговорення дій модератора (=адміна) просто не допускається в принципі.
Валентин
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 1511
З нами з: Нед жовтня 28, 2007 8:16 pm

балачка

Повідомлення Валентин »

Тут, у нас, свято демократії, на інших форумах учасник-бунтівник карається на місці блокуванням на певний період. Обговорення дій модератора (=адміна) просто не допускається в принципі.

Мені підходить "свято демократії" і суворість вважаю зайвою. Тут же не армія і не тюрма. І навіть не дитсадок.
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

балачка

Повідомлення Savo »

Валентин писав:
Суб червня 23, 2012 7:48 pm

Тут же не армія і не тюрма. І навіть не дитсадок.

Цілком погоджуюся: не армія, не тюрма й особливо – не дитсадок. Але й не базар у гіршому розумінні цього слова.
Мавка

балачка

Повідомлення Мавка »

Валентин писав:
Суб червня 23, 2012 7:48 pm

Мені підходить "свято демократії" і суворість вважаю зайвою. Тут же не армія і не тюрма. І навіть не дитсадок.

І я підтримую Ваші слова, пане. Звісно, не тюрма. Але й не монархія. На мій жіночий розум, звісно. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

SS. писав:
Суб червня 23, 2012 4:10 pm

Тут, у нас, свято демократії...

Гуморний Ви хлопака. :-)
Відповісти