балачка

У цьому розділі може публікуватися все, що не підпадає під тематику інших розділів.

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Мавка

балачка

Повідомлення Мавка »


До речі. А в цій темі улюблені вірші можна лишати?
Дивує, чому й досі тут, на форумі, немає для поезії окремої гілки.
Хотілося б...
Не проти?
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

балачка

Повідомлення Savo »

Мавка писав:
П'ят червня 29, 2012 3:17 pm

Дивує, чому й досі тут, на форумі, немає для поезії окремої гілки.

ПРАВИЛА МОВНОГО ФОРУМУ СЛОВНИКА.ua
Літературних осередків у Мережі не бракує. Пошукайте. Або й започаткуйте свій. Нині можливостей створити безплатний форум – маса. Було б елементарне бажання. Заодно й хлібця адміна скуштуштуєте. А на цьому форумі обіцяю дати покликання на новостворений ресурс.
Валентин
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 1511
З нами з: Нед жовтня 28, 2007 8:16 pm

балачка

Повідомлення Валентин »

2.1. Форум Словника.ua створено насамперед для можливості залишати відгуки, коментарі й пропозиції щодо вдосконалення онлайн-словника.

Як з цим? Якось щось хтось враховує?
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

балачка

Повідомлення Savo »

Валентин писав:
П'ят червня 29, 2012 7:40 pm

Як з цим? Якось щось хтось враховує?

Коли з’явиться тлумачна частина.
Валентин
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 1511
З нами з: Нед жовтня 28, 2007 8:16 pm

балачка

Повідомлення Валентин »

Цитата(Валентин @ 29.6.2012, 22:40)

Як з цим? Якось щось хтось враховує?

Коли з’явиться тлумачна частина.

То коли з'явиться?
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

балачка

Повідомлення Savo »

Валентин писав:
П'ят червня 29, 2012 8:33 pm

То коли з'явиться?

Спробуйте спитати в автора онлайнового словникового ресурсу. Я лише адміністратор форуму. Про стан справ зі словником знаю рівно стільки, як і ви.
IgorKo
Коректор пильний
Повідомлень: 202
З нами з: П'ят червня 18, 2010 8:59 pm

балачка

Повідомлення IgorKo »

Хочу звернути увагу, що повідомлення 127-130 мають особливе забарвлення. Немов хотось від когось відмахується. Є запитання. І є відповідь у вигляді: — Пиді, поспитай…
Це не тон між колегами форуму.
— Я лише адміністратор форуму. Про стан справ зі словником знаю рівно стільки, як і ви.
Це звучить дуже не переконливо.
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

балачка

Повідомлення Savo »

IgorKo писав:
Суб червня 30, 2012 9:36 am

Хочу звернути увагу, що повідомлення 127-130 мають особливе забарвлення. Немов хотось від когось відмахується. Є запитання. І є відповідь у вигляді: — Пиді, поспитай…
Це не тон між колегами форуму.
— Я лише адміністратор форуму. Про стан справ зі словником знаю рівно стільки, як і ви.
Це звучить дуже не переконливо.

Що не так з тоном, п. IgorK-у? У своїй попередній відповіді наче розставив усі крапки над і.
1) Що діється зі словником, не знаю. Не мав розмови з Головним адміністратором, мабуть, з півроку. Якби новини були, він би оголосив на форумі. Якщо люди хочуть дізнатися більше, то у Олега Дмитрієва є свій приват, можна звернутися напряму. Я дав людині спокій.
2) Так, я лише адміністратор форуму. Тобто до самого тлумачного словника стосунку наразі не маю. Це на той випадок, якщо люди думають, що я знаю щось більше, ніж відомо про ресурс загалу, але приховую.

Не додумуйте, будь ласка, того, чого нема. Стриманість у відповідях? Так і питання такі ж.
Cтосовно особливого звучання, то воно ж залежить від того, як людина налаштована сприймати. З цим я нічого не вдію.

Додано.
Пане Валентине, особисто вас я образив такою відповіддю? Коли так, дуже прошу мені вибачити. Аж ніяк не мав того на меті.
Мавка

балачка

Повідомлення Мавка »

Користувачці Мавці – бан. "Монархічний".
За обговорення дій адміністратора
Savo
Валентин
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 1511
З нами з: Нед жовтня 28, 2007 8:16 pm

балачка

Повідомлення Валентин »

Мавка писав:
Суб червня 30, 2012 4:11 pm

Користувачці Мавці – бан. "Монархічний".
За обговорення дій адміністратора
Savo


То жарт?

Ні, не жарт. Я тут жартую дуже рідко, п. Валентине. На жарти є свій час і місце. Триденний, наразі "профілактичний", бан. Хоча за колишньою умовленістю можу блокувати й навічно. Чи прилюдна реакція на дії адміністратора (наголошую – не дискутування з теми) є серйозним порушенням, можна глянути в п. 3.3.9. Правил.

Насамкінець, звертаюся до вас п. Мавко. Я вас дуже прошу, хоч, напевно, і не маю цього робити: просто подумайте про людей, які за вас уболівають. Бо "профілактики" більше не буде.
Відповідати на це звернення адміна не слід. Воно не потребує обговорення.
Відповісти