балачка

У цьому розділі може публікуватися все, що не підпадає під тематику інших розділів.

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Дим
Новоприбулий
Повідомлень: 6
З нами з: Пон січня 21, 2008 1:21 pm

балачка

Повідомлення Дим »

я б мо і виклав /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" /> /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" /> та боюсь сплагіатять.Ну шоправда це доля усіх великих /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" /> /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" /> /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />
Дим
Новоприбулий
Повідомлень: 6
З нами з: Пон січня 21, 2008 1:21 pm

балачка

Повідомлення Дим »

пропоную перейменувати тему у МОВЧАЧКУ /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" /> /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" /> /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" /> /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />
Semen Polova
Новоприбулий
Повідомлень: 1
З нами з: Вів липня 31, 2007 4:28 pm

балачка

Повідомлення Semen Polova »

Мої студенти послуговуються форумом словника, зокрема, для вивчення
дисципліни "Інтернет-технології та ресурси"

Ми дуже вдячні розробникам за цей сайт!

Нам важко прокидатися зранку, щоб йти на першу пару в середу, на "Інтернет-технології та ресурси".
Але розклад не зміниш ...


Друзі, що у вас нового?
Катюха

балачка

Повідомлення Катюха »

Ну нічого так словничок, найти трошки можна слів(побробувала сама /rolleyes.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":rolleyes:" border="0" alt="rolleyes.gif" /> )
Ще мені сподобалась легка реєстрація, не потрібно щось багато вводити, писати.
А так в загальному "можна ним користуватись!!!!!"(це я жартую).
І я особисто дуже вдячна виробникам цього сайту, за те що вони надали чудовий словник, за допомогою якого можна легко, без будь-яких зусиль підвищити свій словниковий запас слів та й "дати їсти свому розуму".

Ну нічого так словничок, найти трошки можна слів(побробувала сама /rolleyes.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":rolleyes:" border="0" alt="rolleyes.gif" /> )
Ще мені сподобалась легка реєстрація, не потрібно щось багато вводити, писати.
А так в загальному "можна ним користуватись!!!!!"(це я жартую).
І я особисто дуже вдячна виробникам цього сайту, за те що вони надали чудовий словник, за допомогою якого можна легко, без будь-яких зусиль підвищити свій словниковий запас слів та й "дати їсти свому розуму".
Юлічка

балачка

Повідомлення Юлічка »

Semen Polova писав:
Сер лютого 27, 2008 4:09 pm

Мої студенти послуговуються форумом словника, зокрема, для вивчення
дисципліни "Інтернет-технології та ресурси"

Ми дуже вдячні розробникам за цей сайт!

Нам важко прокидатися зранку, щоб йти на першу пару в середу, на "Інтернет-технології та ресурси".
Але розклад не зміниш ...


Я дуже рада,що в рамках словника функціонує форум, який є комунікативним засобом, призначеним, зокрема, для висловлення власної думки із запропонованих тем.

Semen Polova писав:
Сер лютого 27, 2008 4:09 pm

Мої студенти послуговуються форумом словника, зокрема, для вивчення
дисципліни "Інтернет-технології та ресурси"

Ми дуже вдячні розробникам за цей сайт!

Нам важко прокидатися зранку, щоб йти на першу пару в середу, на "Інтернет-технології та ресурси".
Але розклад не зміниш ...


Я дуже рада,що в рамках словника функціонує форум, який є комунікативним засобом, призначеним, зокрема, для висловлення власної думки із запропонованих тем.
Катюха

балачка

Повідомлення Катюха »

Шо тяжко, то тяжко!!! Але що поробиш, "Не ми такі, а життя таке". І як казав наш пан Кравчук " Що маємо, те маємо" :P
Natalja

балачка

Повідомлення Natalja »

Усім доброго ранку!!! Мені хотілося б відгукнутись декількома словами про ФОРУМ словник. Нещодавно я ознайомилась із роботою даного ФОРУМУ словника. Можу сказати, що мені сподобалось користуватись даним словником. Адже тут є багато цікавого та корисливого для студентів...
Оксанка

балачка

Повідомлення Оксанка »

Semen Polova писав:
Сер лютого 27, 2008 4:09 pm

Мої студенти послуговуються форумом словника, зокрема, для вивчення
дисципліни "Інтернет-технології та ресурси"

Ми дуже вдячні розробникам за цей сайт!

Нам важко прокидатися зранку, щоб йти на першу пару в середу, на "Інтернет-технології та ресурси".
Але розклад не зміниш ...
Друзі, що у вас нового?

Дуже вдячна організаторам цього сайту за створення такого чудового словника!Він допомагає студентам розширити ії словниковий запас!
Катюха

балачка

Повідомлення Катюха »

Якщо чесно, мене вже очі болять від цього комп"ютера. Але шо поробиш, як я вже казала "Не ми такі, життя таке" Всіх З НОВИМ РОКОМ!! З ДНЕМ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА. З НАСТУПАЮЧИМ 8 БЕРЕЗНЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" /> /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" /> /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />
Katja

балачка

Повідомлення Katja »

На мій погляд, цей словник є дуже корисним практично для всіх людей. Він є доступним і зручним для використання.
Відповісти