балачка

У цьому розділі може публікуватися все, що не підпадає під тематику інших розділів.

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

балачка

Повідомлення Savo »

Родзинка писав:
Пон серпня 17, 2009 4:09 pm

Це черговий Ваш "відвертий комплімант" чи натяк на "російськомовних українців", яким так "складно допетрати"? /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />

Та вже самі здогадуйтеся. Як і я нерідко роблю, читаючи вас. /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />
********
Мовознавець геніяльний
Повідомлень: 916
З нами з: Чет червня 11, 2009 3:36 pm

балачка

Повідомлення ******** »

Та вже самі здогадуйтеся. Як і я нерідко роблю, читаючи вас.

А тут і голову ламати не треба – спробуй догоди! /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />

Savo писав:
Пон серпня 17, 2009 4:09 pm

Нащо догоджати?

А візьми – й не догоди... (!!!)
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

балачка

Повідомлення Savo »

Родзинка писав:
Пон серпня 17, 2009 4:09 pm

А візьми – й не догоди... (!!!)

Тобто ви започаткували цю дискусію, щоб врешті комусь догодити?
********
Мовознавець геніяльний
Повідомлень: 916
З нами з: Чет червня 11, 2009 3:36 pm

балачка

Повідомлення ******** »

Savo писав:
Пон серпня 17, 2009 4:09 pm

Тобто ви започаткували цю дискусію, щоб врешті комусь догодити?

Самі прекрасно знаєте, що це не так. А годити/не годити (згідно з чинними Правилами /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> ) можна й на приваті (аби було бажання, а головне – розуміння і взаємоповага). /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

балачка

Повідомлення Savo »

Родзинка писав:
Пон серпня 17, 2009 4:09 pm

А годити/не годити (згідно з чинними Правилами /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> ) можна й на приваті (аби було бажання, а головне – розуміння і взаємоповага). /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />

Ну от, нарешті ви збагнули, що тут ці репліки - звичайнісінький флуд. Який я ближче до півночі видалю. Дискутуйте з тезами, що стосуються теми обговорення, а не провокуйте "штурмів висот".
********
Мовознавець геніяльний
Повідомлень: 916
З нами з: Чет червня 11, 2009 3:36 pm

балачка

Повідомлення ******** »

Savo писав:
Пон серпня 17, 2009 4:09 pm

Ну от, нарешті ви збагнули, що тут ці репліки - звичайнісінький флуд. Який я ближче до півночі видалю. Дискутуйте з тезами, що стосуються теми обговорення, а не провокуйте "штурмів висот".

Цікаво, як же Ви самі на той флуд ведетеся, штурмане? /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

балачка

Повідомлення Savo »

Родзинка писав:
Пон серпня 17, 2009 4:09 pm

Цікаво, як же Ви самі на той флуд ведетеся, штурмане? /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />

Дуже просто. Завдяки дамам, які вважають, що їхнє слово має завжди бути останнім, слушне воно чи ні.
Листопад
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2080
З нами з: Сер грудня 27, 2006 2:06 pm

балачка

Повідомлення Листопад »

Основознавець писав:
Вів серпня 18, 2009 4:09 pm

Добре. Нехай буде якнайкровожерніший.


Ясно... Це ви просто "слідите" /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />
Основознавець
Мовознавець геніяльний
Повідомлень: 961
З нами з: Чет липня 31, 2008 11:15 pm

балачка

Повідомлення Основознавець »

Листопад писав:
Вів серпня 18, 2009 4:09 pm

Ясно... Це ви просто "слідите" /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />
З Вас бан, а то я написав чимало повідомлень і вони ніяк не до теми. /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />
/wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />
Листопад
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2080
З нами з: Сер грудня 27, 2006 2:06 pm

балачка

Повідомлення Листопад »

Основознавець писав:
Вів серпня 18, 2009 4:09 pm

З Вас бан, а то я написав чимало повідомлень і вони ніяк не до теми. /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />

Та я, власне, про Ваше гасло /ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />

"Кою помилки, щоб залишились сліди."
Відповісти