Що таке відповідальність?

У цьому розділі може публікуватися все, що не підпадає під тематику інших розділів.

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Ирунька
Новоприбулий
Повідомлень: 1
З нами з: Нед квітня 18, 2010 7:22 am

Що таке відповідальність?

Повідомлення Ирунька »





Мені потрібно написати твір.Хтось знає де можна його знайти або додаткову інформацію? допоможіть)))

Листопад
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2080
З нами з: Сер грудня 27, 2006 2:06 pm

Що таке відповідальність?

Повідомлення Листопад »

Ирунька писав:
Нед квітня 18, 2010 7:28 am
Мені потрібно написати твір.Хтось знає де можна його знайти або додаткову інформацію? допоможіть)))

Можливо, на якісь думки вас наштовхне ось ця тема. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Завада
Коректор пильний
Повідомлень: 247
З нами з: Сер листопада 25, 2009 12:28 pm

Що таке відповідальність?

Повідомлення Завада »

Ирунька писав:
Нед квітня 18, 2010 7:28 am

Мені потрібно написати твір.Хтось знає де можна його знайти або додаткову інформацію? допоможіть)))


Тенденция, однако.

Сумно...
Сумно...
Сумно...
Дуже сумно...
Завада
Коректор пильний
Повідомлень: 247
З нами з: Сер листопада 25, 2009 12:28 pm

Що таке відповідальність?

Повідомлення Завада »

Андрей Мелащенко писав:
Нед квітня 18, 2010 5:51 pm

надо написать твір-роздум на тему : "Що я найбільше ціню у людях"
подскажите мне на завтро надо написать напишите или дайте ссылку где он напечятан желательно небольшой

/ag.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":D" border="0" alt="ag.gif" />
Черепаха
Редактор вмілий
Повідомлень: 398
З нами з: Нед вересня 23, 2007 12:15 pm

Що таке відповідальність?

Повідомлення Черепаха »

Мені переповідали діалог. Двоє однокурсників зустрілися за кілька років після випуску. Завели розмову про те, хто чим займається. Один сказав, що вряди-годи пише дипломні, курсові... Дисертації... Побачивши докір в очах свого приятеля, виправдовувався: "А що тут такого? Якщо хтось працює і має гроші, чому б не купити і т. ін., і т. ін..."
Додам, що це було навіть не в Україні й у кращі часи, тобто роботу люди більш-менш мали. На що інший відповів: "Так, тільки не здивуйся, коли той, кому ти написав дипломну роботу, незабаром стане твоїм шефом".

Оце ж воно і є - відповідальність.
А ще кажуть, що книгарні в усьому світі зникають, що вже про нас казати...
Ех, сумно так, що навіть із панцира вилазити не хочеться.
Танка
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 1889
З нами з: Сер березня 04, 2009 6:12 pm

Що таке відповідальність?

Повідомлення Танка »

надо написать твір-роздум на тему : "Що я найбільше ціню у людях"
подскажите мне на завтро надо написать напишите или дайте ссылку где он напечятан желательно небольшой


Дійсно, дуже сумно...
Вважаю, що те, про що зараз напишу, теж має неабиякий стосунок до відповідальності. Питання тільки: чиєї?
Зверніть увагу, що книгарні рясніють готовими творами з мов, готовими збірками з розв’язаними задачами з математики, фізики, хімії, повними комплектами відповідей на питання до іспитів тощо. На обкладинці такого „помічника” навіть визначено: „до підручника такого-то автора такого-то... Бери підручник, у „помічнику” відшукай заданий номер завдання і переписуй на здоров’я. А от чи на здоров’я?
В одній такій книзі з назвою „Готові домашні завдання” навіть написано, що вона є однією з серії (!) „Лінивим” дітям та працелюбним батькам”.
У деяких моїх знайомих (думаю, що не тільки у моїх) діти відчувають себе зовсім безпорадними без тих підказчиків. Раджу: сховайте, або зовсім позбавтеся того ворога. Не можуть, на жаль, бо заради тимчасового спокою у сім’ї з приводу навчання, оцінок і т.і. зайняті зароблянням грошей на життя мама і тато не можуть піти на такий крок і виховуть для суспільства безвідповідальну людину. А далі, як співала колись Софія Ротару „Я, ты, он, она, вместе – целая страна...” Прикро.
Ще є питання до видавництв (розумію, що складне), чиновників від освіти щодо дозволу друкувати такий непотріб. Уявляєте, скільки можна було б надрукувати насправді хорошої літератури!
А поки маємо те, що маємо. Тому шукаємо самі або дозволяємо шукати своїм дітям заради виконання домашнього завдання „на завтро”, де „напечятан” невеличкий твір. Бо великий писати, точніше, переписувати ліньки...
Основознавець
Мовознавець геніяльний
Повідомлень: 961
З нами з: Чет липня 31, 2008 11:15 pm

Що таке відповідальність?

Повідомлення Основознавець »

Може, тему перенести подалі звідси? Це ж несерйозно.
Листопад
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2080
З нами з: Сер грудня 27, 2006 2:06 pm

Що таке відповідальність?

Повідомлення Листопад »

Шановне товариство, а твір на задану тему спільними зусиллями ви таки написали. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Якщо дівчина, звичайно, зуміє цим матеріалом скористатися. /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />

Пізніше тему перенесу в розділ "Різне".
Savo
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 2824
З нами з: Чет лютого 08, 2007 11:16 am

Що таке відповідальність?

Повідомлення Savo »

Бачте, коли учень (студент) вбачає у своєму наставникові... лоха, то приноситиме йому скачані з Мережі твори. Утім коли вчитель (викладач) при учневі (студентові) покаже йому, звідки той "позичив" свій твір, реферат, курсову, дипломну, наступного разу ситуація не повториться.
Не будьмо лохами! Маємо встигати за дітьми. А не встигаємо – годі дивуватися й ахати.
Завада
Коректор пильний
Повідомлень: 247
З нами з: Сер листопада 25, 2009 12:28 pm

Що таке відповідальність?

Повідомлення Завада »

Танка писав:
Пон квітня 19, 2010 6:46 am

Зверніть увагу, що книгарні рясніють готовими творами з мов, готовими збірками з розв’язаними задачами з математики, фізики, хімії, повними комплектами відповідей на питання до іспитів тощо. На обкладинці такого „помічника” навіть визначено: „до підручника такого-то автора такого-то...

Для більш "просунутих" продаються комп'ютерні диски з аналогічними назвами. Само собою зрозуміло, такими "рефератами" насичений Інтернет. Це - для школярів.
А ось для студентів існують спеціальні фірми, в яких можна замовити контрольну, курсову, дипломну роботу на будь-яку тему і з будь-якої галузі знань. За певну платню, зрозуміло. Люди заможні, що обіймають серйозні посади, мають змогу придбати тексти монографій, дисертацій і стати ще більш шанованими "проффесорами". Вже неодноразово писалося про те, що майже всі наші "заможновладці" у стислі терміни, не відволікаючись від безпосередньої роботи і бізнесу, написали дисертації. Кожна людина, яка хоч трохи обізнана з процесом написання серйозної наукової праці, добре знає, скільки сил, часу й енергії необхідно віддати цьому процесові. А без відриву від адміністративного керування зробити це просто неможливо.

В некоторых вузах педагоги боятся, что проверка выявит не только переписанные рефераты и дипломы, но и кандидатские, а то и докторские диссертации. А это уже серьезное ЧП. Вдруг выяснится, что заведующий кафедры списал с кого-то докторскую диссертацию? В одном о-очень солидном госвузе, который готовит кадры чиновников, так и вышло. За плагиат в прошлом году пришлось уволить двух почтенных сотрудников.
Відповісти