очепятки - геть

У цьому розділі може публікуватися все, що не підпадає під тематику інших розділів.

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

SS.
Редактор вмілий
Повідомлень: 363
З нами з: Вів грудня 12, 2006 6:31 pm
Контактна інформація:

очепятки - геть

Повідомлення SS. »

Iryska писав:
Пон листопада 20, 2006 7:32 am

як пееркладач - я не маю права видумувати
Як оте, що ти написала /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> , ти не лише маєш право, ти зобов'язана, це твій обов'язок, ні, не видумувати, створювати нові слова, користуючись своїми знаннями і інтуїцією носія мови. Наприклад у Львові часто чую "друкарка" замість "принтера" і це звучить природно.
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

очепятки - геть

Повідомлення Iryska »

SS. писав:
Вів грудня 12, 2006 7:14 pm

Як оте, що ти написала /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> , ти не лише маєш право, ти зобов'язана, це твій обов'язок, ні, не видумувати, створювати нові слова, користуючись своїми знаннями і інтуїцією носія мови. Наприклад у Львові часто чую "друкарка" замість "принтера" і це звучить природно.

о, які люди!!!! я страшенно рада тебе бачити на форумі!!!
право і обов'язок - то все гарно. я не заперечую, не відсікуюсь та користатимуся своїм правом.
але
наразі на роботі у мене дуже суворі правила. усе розписано. тому відступатися без аргументів, підтверджених словниками - не можу собі дозволити.
з часом, сподіваюся, на цей сайт можна буде посилатися. тоді можна більше троха відчути свободи.
а що стосується перекладу вільного, художнього чи просто фрілансерського - то будьте певні, я так і роблю.
Andriy
Редактор вмілий
Повідомлень: 485
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 2:38 pm

очепятки - геть

Повідомлення Andriy »

ось тут http://community.livejournal.com/ua_mova/423583.html знову вилізла "одруківка", додав дещо своїх думок після длубання в словнику Кримського
Pere
Редактор вмілий
Повідомлень: 436
З нами з: Сер грудня 09, 2009 10:09 am

очепятки - геть

Повідомлення Pere »

Andriy писав:
Суб лютого 10, 2007 4:09 pm

ось тут http://community.livejournal.com/ua_mova/423583.html знову вилізла "одруківка", додав дещо своїх думок після длубання в словнику Кримського

Як завжди, типова ситуація — люди ладні пристати на будь-який варіант, аби тільки не питомо український (це я з приводу одного коментаря до вашого агрументовного допису в тій гілці)
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

очепятки - геть

Повідомлення Iryska »

Pere писав:
Нед лютого 11, 2007 4:09 pm

Як завжди, типова ситуація — люди ладні пристати на будь-який варіант, аби тільки не питомо український (це я з приводу одного коментаря до вашого агрументовного допису в тій гілці)

я останнім часом варіант чотреня вживала десь. чи то в особистому листуванні чи деінде.
воно мені органічно так пішло...
Відповісти