Улюблене

У цьому розділі може публікуватися все, що не підпадає під тематику інших розділів.

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Zozulka
Коректор пильний
Повідомлень: 240
З нами з: Чет травня 31, 2007 9:10 am

Улюблене

Повідомлення Zozulka »

Привіт усім!
Мені дуже сподобалась тема обговорення. Чудові відгуки! Мені одразу захотілося знайти Всеволода Нестайка "Незнайомець з 13-ї квртири". Якраз цього твору не читала. В дитинстві я пам"ятаю читала Анатолія Костецького "Мінімакс-кишеньковий дракон" і "Пригодам Ура!" Чудові книжки! Раджу почитати не лише дітям, а й дорослим! Я й зараз читаю дитячі книжки (мабуть ще тому, що сама перекладала дитячі книжки) Інколи вони виявляють мудрішими за дорослі. Також пам"ятаю Еліна Пеліна - болгарського письменника. Його оповідання - то пророчі, мудрі історії про незмінні людські цінності. Впевнена, що багато з вас відкриє для себе новий світ! Почитайте! Дуже раджу! З дитинства пам"ятаю улюблену чарівну книжку "Казки народів світу" - казки з різних країн у чудовому українському перекладі! Нещодавно читала "Королівську дорогу" Андре Мальро - складна путь людини у світі, де вона повинна визначити чого таки прагне від життя і для чого живе. Ще дуже сподобалась повість "Збігло літо" Ніни Боден. Дитяча книжка, але надзвичайно прониклива і знов ж таки в чудовому перекладі. А днями читала Джеймса Крюса "Тім Талер. або проданий сміх". Це диво, а не книга! Однак мала її в електронному варіаті на компі і дочитавши до середини виявила, що в мене не весь твір... Я в розпачі! Так хочу дочитати, але знайти в неті мені не вдається! Якщо хтось може допомогти, я буду надзвичайно вдячна! У Крюса є також "Флорентіна". я саме ї почала читати. Супер! Кому цікаво можу скинути на імейл, в мене є вордівські тексти. Ще маю Брема Стокера "Скорбь Сатаньі (Ад для Джефри Темпеста).
І ще одне питання до читачів: хто знає, де можна знайти твори Лемоні Снікета? Можна англ. мовою. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />))
Ґонта
Студент досвідчений
Повідомлень: 69
З нами з: Сер грудня 13, 2006 12:31 pm

Улюблене

Повідомлення Ґонта »

Катерина писав:
Нед червня 03, 2007 4:09 pm

Дякую, Миколаю! /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Було дуже цікаво прочитати Вашу відповідь на моє запитання. Обов'язково спробую знайти час для книги Шкловського "Вселенная.Жизнь.Разум".
Сама її назва приваблює чимось загадковим, незвіданним.

Вах!!! Ця книжка у мене дома ще десь є. Неодноразово прочитана мною від палітурки до палітурки.
Танка
Людина-енциклопедія
Повідомлень: 1889
З нами з: Сер березня 04, 2009 6:12 pm

Улюблене

Повідомлення Танка »

З улюбленого хочеться назвати "Перехресні стежки" Івана Франка...
До речі, сьогодні - день народження великого Письменника. Якби в кожній родині була бодай одна книжка Франка, світ і ми разом з ним стали б кращими.
Відповісти