Проблема з набором букви

У цьому розділі може публікуватися все, що не підпадає під тематику інших розділів.

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Відповісти
Vadim

Проблема з набором букви

Повідомлення Vadim »

Скажіть будь-ласка, як вводити з клавіатури букву "г" з хвостиком (Ґава, ґудзик)
Pere
Редактор вмілий
Повідомлень: 436
З нами з: Сер грудня 09, 2009 10:09 am

Проблема з набором букви

Повідомлення Pere »

Спробуйте комбінацію Right Alt + г
Vadim

Проблема з набором букви

Повідомлення Vadim »

Pere писав:
Чет листопада 30, 2006 5:18 am

Спробуйте комбінацію Right Alt + г


Дякую, заробило.
рівноденник
Студент досвідчений
Повідомлень: 90
З нами з: Чет листопада 09, 2006 8:36 pm

Проблема з набором букви

Повідомлення рівноденник »

а ще, як варіянт, можна підреґувати розкладку... /unsure.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":unsure:" border="0" alt="unsure.gif" />
зокрема я користувався Keyboard Layout Manager, проґрама безкоштовна, можна поставити і " ’ ", і " ґ ", наприклад, замість ё /rolleyes.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":rolleyes:" border="0" alt="rolleyes.gif" />
Anatoliy
Студент досвідчений
Повідомлень: 104
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 5:54 pm

Проблема з набором букви

Повідомлення Anatoliy »

Ура - прикол!!! А я щойно скаржився в іншому дописі, що літери ґ Ґ немає на клавіатурі. Балдю /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> ҐҐҐҐҐҐҐґґґґґґґґґґ Добре то як!
zav

Проблема з набором букви

Повідомлення zav »

До речі, на деяких клавіятурах ґ є окремою кнопкою: між лівим Alt та літерою z. Біда, що поки не призвичаїтися, плутається то з я, то з Shift...
Anatoliy
Студент досвідчений
Повідомлень: 104
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 5:54 pm

Проблема з набором букви

Повідомлення Anatoliy »

от таку клавіатуру я й собі хочу! тільки у магазинах чомусь не бачив... /sad.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":(" border="0" alt="sad.gif" />
хоча, будуть проблеми з друкуванням, бо користуюся двома шіфтами... біда ж таки, бо користуюся у 90% саме лівим..
Відповісти