Енеїда Котляревського

У цьому розділі може публікуватися все, що не підпадає під тематику інших розділів.

Модератори: Танка, vitaly1, Листопад

Відповісти
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Енеїда Котляревського

Повідомлення Iryska »

люди, у мене виникло нестримно дике бажання перечитати Енеїду Котляревського. є в мережі десь???
то Pere на мене так діє. /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />
Pere
Редактор вмілий
Повідомлень: 436
З нами з: Сер грудня 09, 2009 10:09 am

Енеїда Котляревського

Повідомлення Pere »

Iryska писав:
П'ят грудня 01, 2006 9:56 pm

люди, у мене виникло нестримно дике бажання перечитати Енеїду Котляревського. є в мережі десь???
то Pere на мене так діє. /wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />


Прошу пані: http://poetry.uazone.net/kotl.html

Це, Іриско, мабуть, тому, що моє коріння саме в тих краях, де жили собі Іван Котляревський, Микола Гоголь, на додачу, ще й там, де Квітка-Основ'яненко мешкав.
Pere
Редактор вмілий
Повідомлень: 436
З нами з: Сер грудня 09, 2009 10:09 am

Енеїда Котляревського

Повідомлення Pere »

Anatoliy писав:
П'ят грудня 01, 2006 10:43 pm

п.с. вирішив зізнатися, не знаю чому, просто так... або... мо', докори сумління добили... я в школі "енеїду" в скороченому варіанті прочитав... соромно... хотів тижнів два тому це виправити, але вже коли з ліб.ру звантажив, то знайшов дереша... просто з цікавості почав читати, а якщо почав, то й закінчити треба... /sad.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":(" border="0" alt="sad.gif" />


Обов'язково владнайте цю боргову справу /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />. Пам'ятаєте звернення Тараса Григоровича до Котляревського?

Будеш, батьку, панувати,
Поки живуть люди,
Поки сонце з неба сяє,
Тебе не забудуть!

Зі шкільних часів і подосі я часто в неї зазираю, і ледь не щодня, то той, то цей рядок спливе у думці чи на язиці.
Anatoliy
Студент досвідчений
Повідомлень: 104
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 5:54 pm

Енеїда Котляревського

Повідомлення Anatoliy »

п.с. вирішив зізнатися, не знаю чому, просто так... або... мо', докори сумління добили... я в школі "енеїду" в скороченому варіанті прочитав... соромно... хотів тижнів два тому це виправити, але вже коли з ліб.ру звантажив, то знайшов дереша... просто з цікавості почав читати, а якщо почав, то й закінчити треба... /sad.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":(" border="0" alt="sad.gif" />

Протягом цього місяця владнаю /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />
Pere
Редактор вмілий
Повідомлень: 436
З нами з: Сер грудня 09, 2009 10:09 am

Енеїда Котляревського

Повідомлення Pere »

До речі, рекомендую придбати собі аудіокнигу Енеїда з серії Книга вголос - матимете нескінченне задоволення. Загалом чудова серія аудіокниг. Я собі вже маю аудіокниги Олександра Довженка (Зачарована Десна, Земля, Мати), Остапа Вишню (Мисливські усмішки), Енеїду Котляревського, Івана Багряного (Тигролови), Лесю Українку (Бояриня, Лісова пісня, та ще з десяток творів). А там ще багато є цікавих видань - Швейк, Франко, Коцюбинський, Лебедина зграя, Панас Мирний…
Iryska
Редактор вмілий
Повідомлень: 402
З нами з: П'ят листопада 10, 2006 7:44 am

Енеїда Котляревського

Повідомлення Iryska »

тра придбати собі. або з інету завантажити. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> так можна?
їду я в метро московському та слухаю енеїду... ееех!!!
о, до речі, а який улюблений уривок з енеїди?
Pere
Редактор вмілий
Повідомлень: 436
З нами з: Сер грудня 09, 2009 10:09 am

Енеїда Котляревського

Повідомлення Pere »

Iryska писав:
Пон грудня 04, 2006 12:38 pm

тра придбати собі. або з інету завантажити. /smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" /> так можна?
їду я в метро московському та слухаю енеїду... ееех!!!
о, до речі, а який улюблений уривок з енеїди?


Чи можна Енеїду десь в інтернеті надибати, не знаю. А купити легко у відомих українських інтернет крамницях, таких як Умка чи Артвертеп.

Ну так одразу найулюбленішого і не назвеш, але нейприлипливіший, той що найчастіше навіть мимохіть спливає у пам'яті, той що починається з «Зевес тоді кружляв сивуху…»

У мене є, до речі, чудове ювілейне видання Енеїди 1948 року, ніяк не зберуся відсканувати, а треба конче, бо зроблено було чудово, з файними ілюстраціями.
SS.
Редактор вмілий
Повідомлень: 363
З нами з: Вів грудня 12, 2006 6:31 pm
Контактна інформація:

Енеїда Котляревського

Повідомлення SS. »

Pere писав:
Вів грудня 05, 2006 12:17 am

У мене є, до речі, чудове ювілейне видання Енеїди 1948 року, ніяк не зберуся відсканувати, а треба конче, бо зроблено було чудово, з файними ілюстраціями.

А я був впевнений, що не може бути кращого за видання 1970 р з мал. Базилевича.
Відповісти